Pjpj
Pjpj
  27 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Drogie Panie troszke.wiecej rozwagi nie kazdy.jest zboczencem a workowanie wszystkich troche slabe.. Szanujcie sie troche bo..rece opadaja

GhostRider888
GhostRider888
  27 kwietnia 2019

Ja myślę , że drogie panie paradoksalnie same sobie zapracowały na to w jaki sposób są obecnie traktowane , azaliż jak ?? , a przede wszystkim swoim materialistycznym podejściem wobec mężczyzn , traktując ich tylko jak maszyny do zarabiania pieniędzy na ich zachcianki , a po czym to poznać ?? , otóż właśnie po zdjęciach , gdzie kobiety ubierają się skąpo i przyjmują jakieś kuszące do grzechu pozycje , do tego stopnia , że nie które to już niemal wkładają sobie apart prawie w piersi...tak więc do kogo niewiasty mogą żywić urazę ?? skoro jawnie pokazują , iż można je kupić za pieniądze ??? , i to jest jakby pierwsza kwestia , a druga rzecz jest tak , na jakiej podstawie płeć żeńska może wnioskować o tym , że wszyscy faceci to wyłącznie erotomani gawędziarze , skoro one same niemalże w 100% nie piszą wiadomości ani nie dają "TAK" , tudzież żadnego innego znaku zainteresowania od siebie , co wynika z ich chytrości i narcyzmu , jakie to są składnikiem ich materialistycznej natury , żyją tylko z tego co do nich przychodzi , mając mężczyznę za jelenia , który ma się do ich osoby płaszczyć i fatygować , a wiadomo , iż normalny chłop to już sobie da siana , ponieważ nie będzie tracił czasu na blachary zakochane same w sobie , i zacznie je postrzegać w taki sposób o jaki się proszą i na jaki zasługują , czyli będzie im proponował tylko przygody albo rozmowę o fantazjach erotycznych .

Pjpj
Pjpj
  28 kwietnia 2019

Brawo...gosthrider888

MCCB5E11
wpis jest ukryty
bozaowieczka
bozaowieczka
  7 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: nie kazdy.jest zboczencem

Młody kawaler jest pewnie pełen uroku osobistego, miły i obyty w relacjach damsko-męskich. Także drogie panie miejcie baczenie na tego jegomościa, bo jak widać szuka prawdziwej, uczciwej miłości.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  7 maja 2019

To prawda
Ma racje
Polac mu

bozaowieczka
bozaowieczka
  7 maja 2019

Jak masz na myśli obmycie sakramentalne w Jordanie, to jestem za. Mam nadzieję, że zmyjemy winy wspólnie przed obliczem Pana. d83ddc9a

bozaowieczka
bozaowieczka
  8 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Szanujcie sie troche bo..rece opadaja

Wiesz jak będziesz traktował kobietę w sposób godny, a nie jak przedmiot pożądania to docenią i Ciebie, czego Tobie życzę. Jeśli w całym tym gąszczu śmieszności, nawet jej sposób zaimponowania w ubiorze potraktujesz w humorystyczny sposób(nie obraźliwy), a zaczniesz dostrzegać prawdziwe piękno uczuć i wrażliwość, to i kobieta doceni Ciebie i być może obdarzy uczuciem i zaufaniem. Mimo wszystko nie warto oceniać, bo nikt takiego prawa nie ma prócz Boga, niestety mogę oceniać jedynie to co jest dla mnie dobre lub co dla mnie jest złe lub chronić tych, których kocham i którzy tej miłości oczekują.
iluusion
iluusion
  9 maja 2019

Witam wszystkich :) mam konto od w sumie 2016 roku, zdarzyło mi się nawiązać znajomość z kilkoma dziewczynami. Nie szukam tutaj żadnych szalonych przygód, lecz tylko znajomości. Co prawda nie brakuje mi jej w rzeczywistym świecie, ale mam taką maksymę, że każda znajomość bez względu na jej rodzaj potrafi nas czegoś nauczyć. Rozumiem mężczyznę, który założył ten temat. Też rozumiem, że są tutaj faceci, którzy zostali odrzuceni w prawdziwym świecie i mogą tutaj pisać takie zboczone rzeczy bo czują się w pewien sposób bezkarni. W normalnym świecie za takie coś dostaliby albo w twarz od dziewczyny, albo od innego faceta za treść którą wypowiada do dziewczyny. Dobra, przejdę już do sensu mojej wypowiedzi. Moim skromnym zdaniem bez względu na to że są tutaj też psychiczni faceci, kobiety nie powinny od razu się zrażać do mężczyzny. Ciągłe wymyślanie tematu rozmów przez faceta staję sie nudne i to nie jest problem z mojej strony, bo ktoś może powiedzieć "w takim razie, nie macie tematów do rozmów". Tak właśnie nie jest, bo na ogół właśnie jestem osobą, która potrafi rozmawiać. Niektóre dziewczyny stały się zbyt wygodnickie, chcą być tutaj adorowane, nawet nie chce im się skleić porządnej inteligentnej rozmowy. Poznałem tutaj jedną osobę z pośród naprawdę dużej liczny kobiet,która faktycznie stara się by konwersacja nie była monologiem z mojej strony. Nie wrzucam wszystkich kobiet do jednego worka i wierzę, że są tutaj kobiety z którymi można normalnie pogawędzić. Pozdrawiam :)

bozaowieczka
bozaowieczka
  9 maja 2019

Niektórym paniom i panom przydałaby się Mamuśka. Ostatnich nauczy kultury i szacunku do innych, a pierwsze zawstydzi obserwując sposób w jaki siebie tutaj prezentują OSOBY DOROSŁE.d83ddc38 Doprawdy byłoby zabawnie! d83dde02

oam
oam
  14 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnich nauczy kultury i szacunku do innych

Bynajmniej a niektóre osobniki udowadniają, że do obu płci by to pasowało, aczkolwiek..
Konto usunięte
Konto usunięte: pierwsze zawstydzi obserwując sposób w jaki siebie tutaj prezentują OSOBY DOROSŁE.
W jaki sposób to robią, że zostałyby zawstydzone? Chodzi o sposób który dotyczy wszystkich kobiet, bo właśnie tak zostało przez Ciebie sformułowane zdanie. :)
bozaowieczka
bozaowieczka
  14 maja 2019

Nie wszystkich, nie widziałem wszystkich i pewnie z tych co widziałem, nie wszystkie chodzą prawie w negliżu lub z papierosami, albo prezentacją poniżej poziomu przyzwoitości, czytaj rozumu i skromności.
Już widzę starszą Mamę, która dorosłą córkę, gani słownie jakby była dzieckiem, nastolatką wracającą z dyskoteki o niestosownej porze.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.