Pjpj
Pjpj
  27 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Drogie Panie troszke.wiecej rozwagi nie kazdy.jest zboczencem a workowanie wszystkich troche slabe.. Szanujcie sie troche bo..rece opadaja

Pjpj
Pjpj
  27 kwietnia 2019

Typowy gatunek o ktorym.mowa w poscie workowanie blacharstwo itd.a zapomnialem kolejny zboczeniec ze niby ja wow ? Coz nie czuje sie obrazony twoja wypowiedza (poslugujesz sie dwoma kontami) gdyz znam.swoja wartosc ...i.niestety nie obrazaja mnie sformulowania niedotyczace mnie... ciebie zabolalo bo widocznie tak robisz... pozdrawiam coz nie moja wina ze nie czujesz sie szanowana...na to siebpracuje swoim zachowaniem to by bylo na tyle.. powodzenia w ublizaniu itd...

Calineczka3
Calineczka3
  27 kwietnia 2019

A ja u autora tematu widzę straszne kompleksy spowodowane niepowodzeniem i płci przeciwnej. Ubliża, gnoi bez powodu. Zarzuca podwójne konta i inne dziwne rzeczy. Moze najpierw warto zmienic cos w sobie a potem doszukiwac się problemu u płci przeciwnej. Z takim zachowaniem jakie tu prezentujesz, to wcale mnie nie dziwi że kobiety mają Cię w poważaniu.

oam
oam
  27 kwietnia 2019

Doszukiwanie sie dziury w całym, zluzujcie ciśnienie i nie prowadzajcie kijowej atmosfery.
Dorośli a jak dzieci...

Pjpj
Pjpj
  27 kwietnia 2019

Calineczka kolejne konto fejk jak juz bawicie sie w to na Boga zmieniajcie ip👏👏👏👏

praksyda
praksyda
  27 kwietnia 2019

w sumie to prychłam lekko z konwersacji d83dde04

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  27 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: za 2 lipca 6013
Konto usunięte
Konto usunięte: Szanujcie sie troche bo..rece opadaja


Mi co innego opada, czytając to :lol:
Panie zadufane w sobie, mogłeś również Facetów dołożyć do tego.
HardStyled83ddd0a
Pjpj
Pjpj
  27 kwietnia 2019

Mozesz zrobic.osobny watek ale zgadza sie wiem jakie Panowie wysylaja wiadomosci i z tym.sie zgadzam przedmiotowosc jaka.zapanowala na.tym.portalu jest.chyba nie do ogarniecia...najgorsze jest to ze tak.naprawde to wszyscy stanowimy ta spolecznosc niestety nikt nie reaguje...

Pjpj
Pjpj
  27 kwietnia 2019

Czy nie lepiej bylo by pomyslec nad zmiana systemu oceny x lub serce pomyslcie otwierasz profil i kierujesz sie wzrokiem.w ocenie...a.Dobrze wiemy ze zdjecia bywaja zludne a gdzie tu mowa o poznaniu.drugiej osoby? ISTNA PRZEDMIOTOWOSC...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy nie lepiej bylo by pomyslec nad zmiana systemu oceny x lub serce

Wątpię czy tak będzie. Dawniej była skala ocen od 1 do 10 + 11 na posiadaczy Gwiazd, skala została wycofana i wprowadzili te TAK - NIE.
HardStyled83ddd0a
Pjpj
Pjpj
  27 kwietnia 2019

A jakie mamy prawo doceniac.kogos po chorej fotce?

MCMXCVII
MCMXCVII
  27 kwietnia 2019

Prawo jak każde inne.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: doceniac.

Doceniać czy oceniać :woot:
HardStyled83ddd0a
Pjpj
Pjpj
  27 kwietnia 2019

Wiadomo o co chodzi a chodzi o ocenianie pisze z.komorki a slownik czasem sam zamienia wyrazy

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  27 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadomo o co chodzi a chodzi o ocenianie pisze z.komorki a slownik czasem sam zamienia wyrazy


Aha, mi też nie raz takie byki się zdarzają :lol:
No wiesz oceniasz tylko wygląd danej osoby na zdjęciu, ale nikt nie każe ci tego robić to jest tylko tak zabawa. A co do oceniania osoby, jaka jest itp to tego nie da się stwierdzić po zdjęciu, trzeba dana osobę poznać.
HardStyled83ddd0a
Pjpj
Pjpj
  27 kwietnia 2019

Bingo

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.