agoosiaaa
agoosiaaa
  3 stycznia 2013 (pierwszy post)
Come on ladies, come on ladies
Come on ladies, come on ladies, 1 pound fish
Have, have a look, 1 pound fish
Have, have a look, 1 pound fish
Very very good, 1 pound fish
Very very cheap, 1 pound fish
6 for £5, or £1 each
6 for £5, or £1 each
Very very good and very very cheap,
One pound, one pound


Hey ho!
Na poczatek to zycze wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! :D
Wystarczy zyczen, lecimy z tematem:

Dzolki:

1.
Moja milosc jest jak swieczka.
Jak o mnie zapomnisz to spale Ci dom.

2.
Satelita, ktora wyslala w kosmos Polnocna Korea pare tygodni temu, jest niestabilna i moze stanowic zagrozenie zderzenia z satelitami amerykanskimi i brytyjskimi.

Albo, jak mowia na to w Polnocnej Korei: dziala jak powinna.

3.
Wzialem ze soba zone na polowanie i z tej okazji kupilem jej wczoraj najslodszy kapelusz, jaki dotad widziala.
Powiedziala ze rogi na nim sa po prostu cudowne.

4.
''Przepraszam'' - powiedzialem do kobiety, ktora siedziala przede mnia w autobusie - ''Wyglada na to, ze ma pani slady spermy na kurtce''
''Watpie, zeby byla to sperma'' - odpowiedziala - ''Najprawdopodobniej sa to slady po jogurcie''
''To na 100% sperma'' - odrzeklem. - ''Nie spuszczam sie jogurtem.''

5.
Gdyby kobiety nazywac ''bohaterkami'' zamiast ''szmatami'' za to, ze sypiaja z kim popadnie my faceci mielibysmy o wiele wiecej seksu.

Ktos tu nam przeyebal...

6.
Ile czarnych osob potrzeba, zeby wymienic zarowke?

Jedna ty yebany rasisto! - sa prawie tak samo sprawni jak my, ludzie.

7.
''Co jest kuva!'' - krzyknalem - ''Wjechalas prosto na mnie!''
''To byla twoja wina'' - odparla
''No nie wydaje mi sie slonce - spojrz co zrobilas - przednie kolo nadaje sie tylko do wymiany!''
''Zaczynasz sie zachowywac idiotycznie'' - odrzekla - ''Cos jest z toba nie tak?''
''Okej'' - odpowiedzialem - ''Zachowajmy sie jak dorosli ludzie - wymienmy sie danymi i dojdzmy do porozumienia pozniej.''
''No ja piedole'' - odparla - ''jestesmy w tesco, jest ich tu od zayebania, wez po prostu drugi wozek!''

8.
Mam nadzieje, ze w nadchodzacym nowym 2004 roku wylecze sie w koncu z Alzhaimera.

Octopunsy:

1.


2.


3.


4.


5.




Pozdro, Ag :D

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 stycznia 2013
massacre
massacre: Moze sie kiedyś przekonasz do słuchania radia, codziennie rano na Capital FM z czegoś kręcą beke, one pound fish było bodajże na wiosnę. Albo ziomale z Top Geara na Absolute FM (też rano) - nie ma dnia, żebym sie głośno nie śmiała ;D

moze kiedys :D
brabrowski
brabrowski
  12 stycznia 2013

AGUSIA I NUTI JESTEM WASZYM BIG FANEM,HEHE! ZAWSZE GDY CZYTAM WASZE TEMATY ODRAZU POJAWIA SIE USMIECH NA MOIM SZPETNYM RYJU,HEHEHE! TEMAT NA SZOSTKE Z PLUSEM POZDROWKI WIELKIE :piwo:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.