agoosiaaa
agoosiaaa
  3 stycznia 2013 (pierwszy post)
Come on ladies, come on ladies
Come on ladies, come on ladies, 1 pound fish
Have, have a look, 1 pound fish
Have, have a look, 1 pound fish
Very very good, 1 pound fish
Very very cheap, 1 pound fish
6 for £5, or £1 each
6 for £5, or £1 each
Very very good and very very cheap,
One pound, one pound


Hey ho!
Na poczatek to zycze wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! :D
Wystarczy zyczen, lecimy z tematem:

Dzolki:

1.
Moja milosc jest jak swieczka.
Jak o mnie zapomnisz to spale Ci dom.

2.
Satelita, ktora wyslala w kosmos Polnocna Korea pare tygodni temu, jest niestabilna i moze stanowic zagrozenie zderzenia z satelitami amerykanskimi i brytyjskimi.

Albo, jak mowia na to w Polnocnej Korei: dziala jak powinna.

3.
Wzialem ze soba zone na polowanie i z tej okazji kupilem jej wczoraj najslodszy kapelusz, jaki dotad widziala.
Powiedziala ze rogi na nim sa po prostu cudowne.

4.
''Przepraszam'' - powiedzialem do kobiety, ktora siedziala przede mnia w autobusie - ''Wyglada na to, ze ma pani slady spermy na kurtce''
''Watpie, zeby byla to sperma'' - odpowiedziala - ''Najprawdopodobniej sa to slady po jogurcie''
''To na 100% sperma'' - odrzeklem. - ''Nie spuszczam sie jogurtem.''

5.
Gdyby kobiety nazywac ''bohaterkami'' zamiast ''szmatami'' za to, ze sypiaja z kim popadnie my faceci mielibysmy o wiele wiecej seksu.

Ktos tu nam przeyebal...

6.
Ile czarnych osob potrzeba, zeby wymienic zarowke?

Jedna ty yebany rasisto! - sa prawie tak samo sprawni jak my, ludzie.

7.
''Co jest kuva!'' - krzyknalem - ''Wjechalas prosto na mnie!''
''To byla twoja wina'' - odparla
''No nie wydaje mi sie slonce - spojrz co zrobilas - przednie kolo nadaje sie tylko do wymiany!''
''Zaczynasz sie zachowywac idiotycznie'' - odrzekla - ''Cos jest z toba nie tak?''
''Okej'' - odpowiedzialem - ''Zachowajmy sie jak dorosli ludzie - wymienmy sie danymi i dojdzmy do porozumienia pozniej.''
''No ja piedole'' - odparla - ''jestesmy w tesco, jest ich tu od zayebania, wez po prostu drugi wozek!''

8.
Mam nadzieje, ze w nadchodzacym nowym 2004 roku wylecze sie w koncu z Alzhaimera.

Octopunsy:

1.


2.


3.


4.


5.




Pozdro, Ag :D

dota2012
dota2012
  3 stycznia 2013
d83dde2a
ooocalusek34
Posty: 25 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
ooocalusek34
  4 stycznia 2013

Nie wiem skąd bierzesz te humorki ale są idealne jak na kawały przystało...! Zawsze mi poprawią zrąbane samopoczucie! Zajebiscie! Pozdro!

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 stycznia 2013

Na uśmiech :))

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 stycznia 2013
ooocalusek34
ooocalusek34: Nie wiem skąd bierzesz te humorki

z neta :P
ooocalusek34
ooocalusek34: ale są idealne jak na kawały przystało...! Zawsze mi poprawią zrąbane samopoczucie! Zajebiscie! Pozdro!


milo to czytac :mrgreen:
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Na uśmiech :))


One pound fish na usmiech?
buu, to raczej nie ogladales :smutny:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  4 stycznia 2013

siódmy i czwarty d83ddc4d chociaż słyszałam już podobne :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 stycznia 2013
Gejszalicious
Gejszalicious: siódmy i czwarty


dzieki :piwo:
Gejszalicious
Gejszalicious: chociaż słyszałam już podobne


nie watpie, duzo tego krazy :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: One pound fish na usmiech? buu, to raczej nie ogladales

Oglądałem, ale wczoraj zanim otworzyłem finkę to chyba humoru nie miałem:P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ooocalusek34
Posty: 25 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
ooocalusek34
  5 stycznia 2013

A co tu dużo pisać... Ty i NuTiiiiii jesteście najlepsi!!! Miło czytać,ale Wasze humory! Aż chce się tutaj zaglądać i staję się przez to Waszą fanką(oczywiście w pozytywnym znaczeniu)! Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na więcej! :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 stycznia 2013
ooocalusek34
ooocalusek34: A co tu dużo pisać... Ty i NuTiiiiii jesteście najlepsi!!! Miło czytać,ale Wasze humory! Aż chce się tutaj zaglądać i staję się przez to Waszą fanką(oczywiście w pozytywnym znaczeniu)! Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na więcej! :)


dzieki, milo to czytac :mrgreen:
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Oglądałem, ale wczoraj zanim otworzyłem finkę to chyba humoru nie miałem:P

no chyba nie :jezyk2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 stycznia 2013

One pound fish było na fali jakieś pare ładnych miesięcy temu, na Capital FM ciagle do porzygu to puszczali. Nie sadze by w Polsce to czaili, tak samo jak ja nie czaję Cyganów i gruzu :zabawa:

#1 jakis czas temu widziałam na obrazku z ta dzika fanką Biebera :)

#4 najlepszy :tak:

Co do reszty, średnio. Fajnie, że sporo tego, łatwiej trafić, że jakiś sie spodoba :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2013
massacre
massacre: One pound fish było na fali jakieś pare ładnych miesięcy temu, na Capital FM ciagle do porzygu to puszczali. Nie sadze by w Polsce to czaili, tak samo jak ja nie czaję Cyganów i gruzu

Musimy się nauczyć swojego humoru :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba nie

Fane fane d83ddc19;-D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 stycznia 2013
massacre
massacre: One pound fish było na fali jakieś pare ładnych miesięcy temu, na Capital FM ciagle do porzygu to puszczali.


byc moze, ja dopiero pare tygodni temu odkrylam :rotfl:
massacre
massacre: Co do reszty, średnio. Fajnie, że sporo tego, łatwiej trafić, że jakiś sie spodoba

sporo bo akurat byl dobry dzien na miejscu, z ktorego biore dzolki :)
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Fane fane


no. :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 stycznia 2013

@Nuti

A no, warto sie uczyć od innych narodów, choc nie każdy humor jest "przetłumaczalny", jak moje rodzeństwo w wieku licealnym przyjechało i zaczęło swoje teksty rzucać o gruzie i cyganach to nie wiedziałam o co cho. Poza tym wg mnie one pound fish nie spowoduje tak duzego uśmiechu u ludzi, których w sklepach rybnych obsługuje znajoma pani Krysia a nie banda ciapków z drętwym pakistańskim akcentem ;)

@Agoosia
Moze sie kiedyś przekonasz do słuchania radia, codziennie rano na Capital FM z czegoś kręcą beke, one pound fish było bodajże na wiosnę.
Albo ziomale z Top Geara na Absolute FM (też rano) - nie ma dnia, żebym sie głośno nie śmiała ;D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 stycznia 2013
massacre
massacre: A no, warto sie uczyć od innych narodów, choc nie każdy humor jest "przetłumaczalny", jak moje rodzeństwo w wieku licealnym przyjechało i zaczęło swoje teksty rzucać o gruzie i cyganach to nie wiedziałam o co cho. Poza tym wg mnie one pound fish nie spowoduje tak duzego uśmiechu u ludzi, których w sklepach rybnych obsługuje znajoma pani Krysia a nie banda ciapków z drętwym pakistańskim akcentem ;)

No tak samo życie, wszystko trzeba przeżyć :]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.