Avatar użytkownika xXDieByTheGunXxxXDieByTheGunXx
Posty: 10 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 208
xXDieByTheGunXx
  13 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Dlaczego garbatego wyrzucili z basenu? Bo udawał rekina:) 2.czym różni sie zapiekanka od żyda? Zapiekanka nie puka w szybke:) 3.Co robi mały żyd na huśtawce? Wkur***a snajpera.

SladKrwi
SladKrwi
  20 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A skąd mam wiedzieć, że mi się nie podoba, jeśli tego nie przeczytałem idioto?

:zakochany: lofciam twoje riposty
natalia000090
natalia000090
  22 sierpnia 2012
http://ask.fm/natalia000090 pytać
ooocalusek34
Posty: 25 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
ooocalusek34
  23 sierpnia 2012

Myśle, ze naprawdę powinieneś przemyśleć to co inni napisali Ci o Twoich kawalach...nie są one ani śmieszne,a mało tego- są przykre! I nie ma sie na co obrażać, następnym razem przemysl temat zanim go wystawisz. Bez urazy!

BaartusEm
BaartusEm
  28 sierpnia 2012

Przykre to one nie są. ;x Jakby jeszcze sam na nie wpadł to zrozumiałbym chęć rozśmieszenia nas. ^^

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 września 2012
xXDieByTheGunXx
xXDieByTheGunXx: 3.Co robi mały żyd na huśtawce? Wkur***a snajpera.

Stare i znam to od lat, ale wciąż mnie bawi :ziober2:.
Konto usunięte
Konto usunięte: bawią Cię dowcipy odniośnie Holocaustu? Jedź do Oświęcimia i zapoznaj się z historią... Zawsze mogę Cię też poczęstować 'Cyklonem B' albo zrobić Ci przydomowe krematorium... jestem kompetentny w tych 'zagadnieniach technologicznych'...

To że mnie bawią kawały o murzynach nie oznacza, że jestem rasistką. Tak samo jest z żydami, znam historię co nie zmienia faktu, że lubię takie kawały. Są różne smaki, jedni lubią czarny humor, inni nie. Nie rozumiem twojej krytyki, nie lubisz takich kawałów? Nie komentuj, zostaw je dla tych, których one śmieszą.
Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle jaki pocisk w stronę Adidasowej

Ojapieprzę, obrazili anoreksię intelektualną, nawet nie wiem jak autor tematu śmiał to zrobić. Ma chłopak rację, małolata krytykuje wszystkie tematy a sama z dupy wzięta nie potrafi nic napisać ;-).
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 września 2012

anoreksję*

:rotfl:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 września 2012

Ludzie bez poczucia humoru, co za świat.

ooocalusek34
ooocalusek34: są przykre
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
smieszkaline
smieszkaline
  10 września 2012

Pani na lekcji pyta dzieci: - Na drzewie siedzą trzy ptaki, myśliwy strzela do ptaków, ile ptaków zostanie na drzewie? Wszystkie dzieci się zgłaszają, Pani wybrała Jasia, żeby odpowiedział. - Proszę Pani na drzewie nie zostanie żaden ptaszek, bo myśliwy zestrzeli jednego a reszta ucieknie od huku. - Nie Jasiu, na drzewie zostaną dwa ptaszki, ale podoba mi się Twój sposób myślenia. Po lekcji Jasiu podchodzi do Pani i mówi: - A teraz ja zadam Pani zagadkę. Na ławce siedzą trzy kobiety, jedzą lody. Jedna liże, druga gryzie, a trzecia ssie, która jest mężatką? - Hyyymmm yyyy nooo, no ta, która ssie. - Nie, ta która ma obrączkę na ręce, ale podoba mi się Pani sposób myślenia.

śmieszne kawały o Jasiu stare ale jare :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.