Avatar użytkownika xXDieByTheGunXxxXDieByTheGunXx
Posty: 10 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 208
xXDieByTheGunXx
  13 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Dlaczego garbatego wyrzucili z basenu? Bo udawał rekina:) 2.czym różni sie zapiekanka od żyda? Zapiekanka nie puka w szybke:) 3.Co robi mały żyd na huśtawce? Wkur***a snajpera.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 sierpnia 2012

znane.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ania28lat
Posty: 55 (po ~84 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
ania28lat
  13 sierpnia 2012

To miało być śmieszne

Adidasowa
Adidasowa
  13 sierpnia 2012
xXDieByTheGunXx
xXDieByTheGunXx: Troche śmieszne:)

Nawet nie trochę. W ogóle nie są śmieszne.
Avatar użytkownika xXDieByTheGunXxxXDieByTheGunXx
Posty: 10 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 208
xXDieByTheGunXx
  13 sierpnia 2012

Adidasowa wszystko zależy od gustu. Widać ty nie potrafisz nic wymyślić i tylko innych krytykujesz ale z pewnością i tak każdy cię olewa:)

PyroManiac
PyroManiac
  13 sierpnia 2012
xXDieByTheGunXx
xXDieByTheGunXx: Adidasowa wszystko zależy od gustu. Widać ty nie potrafisz nic wymyślić i tylko innych krytykujesz ale z pewnością i tak każdy cię olewa:)


A Ty to kopiowanie najdłużej znanych sucharów w historii internetu nazywasz 'wymyslaniem'? Chłopcze bysnąłeś nie tylko brakiem kreatywności lecz i brakiem 'dobrego smaku'... bawią Cię dowcipy odniośnie Holocaustu? Jedź do Oświęcimia i zapoznaj się z historią...
Zawsze mogę Cię też poczęstować 'Cyklonem B' albo zrobić Ci przydomowe krematorium... jestem kompetentny w tych 'zagadnieniach technologicznych'...

W ogóle jaki pocisk w stronę Adidasowej... normalnie podkalibrowy... ;/ Tylko jej nie zabij tą niezwykle wyszukaną ripostą...

PS: I Ty się w ogóle śmiesz wypowiadać na temat gustu...? Ehhh... kolejny przypadek 'umysłowej impotencji'...

A teraz czekam na serię pojazdów na poziomie gimbazy... keep trollin'
Szychu187
Szychu187
  13 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

:piwo: :tak:
Adidasowa
Adidasowa
  13 sierpnia 2012
xXDieByTheGunXx
xXDieByTheGunXx: Adidasowa wszystko zależy od gustu. Widać ty nie potrafisz nic wymyślić i tylko innych krytykujesz ale z pewnością i tak każdy cię olewa:)

Tak, zależy od gustu. Powiem Ci taką ciekawostkę: większość ludzi na forum nie bawią tego typu "dowcipy", tym bardziej, że są stare i skopiowane ze stron, gdzie każdy je widział milion razy. Tak, nie potrafię nic wymyślić, tak samo jak Ty, tyle, że Tobie chce się je kopiować a mi nie. Krytyka to moja specjalność ;) I tak każdy mnie olewa, nie mam przyjaciół...
Forever alone :smutny:

Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle jaki pocisk w stronę Adidasowej... normalnie podkalibrowy... ;/ Tylko jej nie zabij tą niezwykle wyszukaną ripostą...

Daj spokój, ja już szykuję sznurek.

Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty to kopiowanie najdłużej znanych sucharów w historii internetu nazywasz 'wymyslaniem'? Chłopcze bysnąłeś nie tylko brakiem kreatywności lecz i brakiem 'dobrego smaku'... bawią Cię dowcipy odniośnie Holocaustu? Jedź do Oświęcimia i zapoznaj się z historią...

Podbijam całość d83ddc4d
Avatar użytkownika xXDieByTheGunXxxXDieByTheGunXx
Posty: 10 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 208
xXDieByTheGunXx
  14 sierpnia 2012

Widzę ze naczytaliscie sie Pani Domu albo Przyjaciółki i chcecie zacynowac tekstami:) he he. To jest dobre w wiejskich szkółkach rolniczych a nie tutaj. Jak sie nie podoba to nie trzeba bylo czytać.

Abaddon
Abaddon
  14 sierpnia 2012
xXDieByTheGunXx
xXDieByTheGunXx: Jak sie nie podoba to nie trzeba bylo czytać.

To..to było zajebiste :crylol:
aDaMeX95
wpis jest ukryty
Adidasowa
Adidasowa
  14 sierpnia 2012
xXDieByTheGunXx
xXDieByTheGunXx: Jak sie nie podoba to nie trzeba bylo czytać.

To nie zakładaj durnych tematów i wszyscy będą zadowoleni;) Szkoda, że nie odpowiedziałeś nawet na jedno zdanie z mojego posta. Cytować pewnie też nie umiesz, smutne.
Strobista
Strobista
  14 sierpnia 2012
xXDieByTheGunXx
xXDieByTheGunXx: Widać ty nie potrafisz nic wymyślić i tylko innych krytykujesz ale z pewnością i tak każdy cię olewa:)


bo jak miałaby napisac cos tak glupiego jak ty to widocznie wolała nic nie napisać.
Avatar użytkownika xXDieByTheGunXxxXDieByTheGunXx
Posty: 10 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 208
xXDieByTheGunXx
  14 sierpnia 2012

Brawo! Następne riposty z działu "Poczytaj mi mamo". Jakie to słodkie:) ha ha.

Djabeu
Djabeu
  16 sierpnia 2012
xXDieByTheGunXx
xXDieByTheGunXx: Jak sie nie podoba to nie trzeba bylo czytać.

A skąd mam wiedzieć, że mi się nie podoba, jeśli tego nie przeczytałem idioto?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.