siupak18
siupak18
  21 lutego 2011 (pierwszy post)

Spotyka sie zajac z Niedzwiedziem ( zajac nie pił nie palił a Niedzwiedz pił i palił ) i patrzy tak niedziwiedz a Tu zajac zapierdziela na rowerku a Niedzwiedz do niegoo skad masz taki fajny rower ? nie Pije nie Pale to mam :) za tydzien patrzy a tu zajac motorkiem zapierdziela i Niedzwiedz do niego skad masz taki Fajny motor Nie pije nie pale to mam mija Miesiac i patrzy niedzwiedz a Tu zajac Autem zapierdziela a Niedziwiedz kurczee skad masz takie fajne Auto ? nie Pije nie pale to mam . Mija 2 miesiace a Tu niedzwiedz lecii helikopterem a zajac z dołu skad masz taki Helikopter ??? sprzedałem butelki to mam :)

Spotykaja siee zajac Niedzwiedz i Lis i kupili 2 winaa poszli do lasu je wypic.. i kurcze nagle Niedzwiedz mowi ku.. zapomnielismy Kubkow.. jak bedziemy pic?? i Lis Zajac TY szybki idz po kubek nie!! bo mi wypijecie niee nie wypijemy wypijeciee niee obiecujemy to zajac poszedł .. mija dzien drugi i Lis do Niedzwiedzia ku.. pijemyy !! a Zajac spod krzaka bo KU** nie pojde :))

Pewien bardzo gruby facet chciał schudnąć. i czyta wszedzie gdzie by tu schudnac i znalazł w gazecie ogłoszenie 1 etap 10 kg 2 etap -20kg 3 etap 30kg+ ii takk patrzyy o bedzziee i dzwoni pyta sie czy to działa itd a ona tak jasne to który etap pan wybiera a najpierw pierwszyy to Pani do niego jutroo pana odwiedzimy .. i wpodo 6 ranoo ktos dzwonii do drzwi gruby taki zaspany otwiera patrzy a tu taka dup.. w samych majteczkach i butach adidaskach .. i mowi ta kobieta jak mnie zlapiesz bede Twojaa to on ja goni i goni nagle złapał zrobił to co chcial .. przychodzi do domu patrzy naprawde schudłem 10 kg ku.. zajebiscie i dzwoni ze chcialby zamowic 2gi etap dobrze jutro rano pana odwiedzimy o 5 ranoo dzwoni ktos do drzwi on juz taki usmiechniety otwiera a tu jeszcze lepsza du.. w samych majteczkach i butach adidaskach i mowi do niegoo jak mnie złapiesz bede Twoja goni ja i goni .. nagle zlapał zrobił to co chcial przychodzi do domu wazy sie patrzy a tu naprawde 20 kg schud.. taki ucieszony dzwoni i ze chcialby zamowic 3 etap dobrze jutro rano pana odwiedzimy ... dobra na nastepny dzien o 4:30 ktso dzwonii on taki juz ucieszonyy ahh otwiera a tam taki murzyn 2.10cm wzrostu z takim strasznie duzym penisem i mowi do niegoo takk jak Cie złape bedziesz mój :)

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  25 lutego 2011

Świetny temat!

:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.