siupak18
siupak18
  21 lutego 2011 (pierwszy post)

Spotyka sie zajac z Niedzwiedziem ( zajac nie pił nie palił a Niedzwiedz pił i palił ) i patrzy tak niedziwiedz a Tu zajac zapierdziela na rowerku a Niedzwiedz do niegoo skad masz taki fajny rower ? nie Pije nie Pale to mam :) za tydzien patrzy a tu zajac motorkiem zapierdziela i Niedzwiedz do niego skad masz taki Fajny motor Nie pije nie pale to mam mija Miesiac i patrzy niedzwiedz a Tu zajac Autem zapierdziela a Niedziwiedz kurczee skad masz takie fajne Auto ? nie Pije nie pale to mam . Mija 2 miesiace a Tu niedzwiedz lecii helikopterem a zajac z dołu skad masz taki Helikopter ??? sprzedałem butelki to mam :)

Spotykaja siee zajac Niedzwiedz i Lis i kupili 2 winaa poszli do lasu je wypic.. i kurcze nagle Niedzwiedz mowi ku.. zapomnielismy Kubkow.. jak bedziemy pic?? i Lis Zajac TY szybki idz po kubek nie!! bo mi wypijecie niee nie wypijemy wypijeciee niee obiecujemy to zajac poszedł .. mija dzien drugi i Lis do Niedzwiedzia ku.. pijemyy !! a Zajac spod krzaka bo KU** nie pojde :))

Pewien bardzo gruby facet chciał schudnąć. i czyta wszedzie gdzie by tu schudnac i znalazł w gazecie ogłoszenie 1 etap 10 kg 2 etap -20kg 3 etap 30kg+ ii takk patrzyy o bedzziee i dzwoni pyta sie czy to działa itd a ona tak jasne to który etap pan wybiera a najpierw pierwszyy to Pani do niego jutroo pana odwiedzimy .. i wpodo 6 ranoo ktos dzwonii do drzwi gruby taki zaspany otwiera patrzy a tu taka dup.. w samych majteczkach i butach adidaskach .. i mowi ta kobieta jak mnie zlapiesz bede Twojaa to on ja goni i goni nagle złapał zrobił to co chcial .. przychodzi do domu patrzy naprawde schudłem 10 kg ku.. zajebiscie i dzwoni ze chcialby zamowic 2gi etap dobrze jutro rano pana odwiedzimy o 5 ranoo dzwoni ktos do drzwi on juz taki usmiechniety otwiera a tu jeszcze lepsza du.. w samych majteczkach i butach adidaskach i mowi do niegoo jak mnie złapiesz bede Twoja goni ja i goni .. nagle zlapał zrobił to co chcial przychodzi do domu wazy sie patrzy a tu naprawde 20 kg schud.. taki ucieszony dzwoni i ze chcialby zamowic 3 etap dobrze jutro rano pana odwiedzimy ... dobra na nastepny dzien o 4:30 ktso dzwonii on taki juz ucieszonyy ahh otwiera a tam taki murzyn 2.10cm wzrostu z takim strasznie duzym penisem i mowi do niegoo takk jak Cie złape bedziesz mój :)

goldshaker
goldshaker
  21 lutego 2011

sraka nad srakami

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lutego 2011

Starsze niż suchary.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

JohnyDoe
JohnyDoe
  21 lutego 2011

czerstwe niestety :)

IchLiebeSchokolade
Posty: 961 (po ~56 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 8
IchLiebeSchokolade
  21 lutego 2011

za duzo nudnego tekstu...

Chcę z Tobą zwariować...:zakochany:
tibauld
tibauld
  21 lutego 2011

Strasznie słabo :nie:

Damjan
Damjan
  21 lutego 2011

Skopiowane , wklejone na "odwal się" i jest temat.

siupak18
siupak18
  21 lutego 2011

nie sam pisałem ;)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie sam pisałem ;)

W to jestem w stanie uwierzyć :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

tylkogirl
tylkogirl
  21 lutego 2011

tak to napisałeś że nic nie zrozumiałem..

Sayuri24
Sayuri24
  21 lutego 2011
Suchary... O interpunkcji nie wspomnę. Żenada:klaps:
KochamSchatjeADHD
KochamSchatjeADHD
  22 lutego 2011

Każda próba rozbawienia nas powinna być dobrze przyjęta.

XxxMichasZiom
XxxMichasZiom
  22 lutego 2011

Gdybym tych "dowcipów" nie znal to bym nie zrozumial.

ZacnyUser
ZacnyUser
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym tych "dowcipów" nie znal to bym nie zrozumial.

Dokładnie.
BananaJuice
BananaJuice
  23 lutego 2011

Słyszałeś o interpunkcji?
A dowcipy znane, powodzenia na przyszłość :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.