NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 grudnia 2010 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Ale wali śniegiem co ?
Jak sobie z tym radzicie?

Kilka do poczytania:

تبدأ

Wstaje raniutko facet i idzie do łazienki wziąć prysznic. Patrzy, a tu przyrodzenie brązowego koloru nabrało.

Krzyczy :
- Ewelina, choć no tu natychmiast!
Żona z kuchni woła:
- Czesław, jestem zajęta! ZAJĘTA, rozumiesz!? A to ugotuj, a to upierz, wyprasuj, zmyj podłogę. Dzieci do szkoły, dzieci ze szkoły. Śniadanie, obiad, kolacja. I tak w kółko i tak w kółko. Nie mam nawet czasu dupy podetrzeć.

- Oo..o... no właśnie! O tym chciałem z Tobą porozmawiać !

1.
- No weź mnie i czymś zaskocz... - późnym wieczorem poprosił żonę Eugeniusz, ginekolog z 24-letnim stażem.

==

2.
Co znaczy słowo 'krótki'?
Gdy facet z erekcją, w ciemnym pokoju uderza w ścianę.
I łamie sobie nos.

==

3.
- Ale laseczkę wyrwałem, Heniu, pojechana na maksa. W łóźku - szok!
- Co zrobiła?!
- Na początku się zesrała...

==

4.
Skąd wiadomo, że twoja żona nie żyje?
Sex niby taki sam, ale naczynia niepozmywane.

==

5.
Skąd wiadomo że masz żydów za sąsiadów?
Na sznurku suszy się papier do dupy.

==

6.
Jaki jest największy dylemat żyda?
Darmowa wieprzowina.

==

7.

- Stary, w moim pokoju nie śmierdzi!
- Wyprowadziłeś się?
- Ssij.

==

8.
- Z tłumaczeniem sie komuś ze swoich win jest jak z waleniem sobie konia, niby marzysz o czyjejś przyjemności, ale i tak kończy się na tobie.

==

9.
- Wreszcie zaliczyłem i Leslie Nielsen zmarł, nie mogę więcej uprawiać seksu, aktorski świat nie wytrzyma takiej kolejnej straty.

To tyle.

Właśnie się zorientowałem, że na 77 zdjęć na fejsbuku na 76 mam w ręku piwo.

Uważajcie na zimę.
Pozdrawiam tych, którzy pracują na dworzu.

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a pamietam jak w Raciborzu bylo -27 (!) a bylo9 cieplej niz tu bo ty wszedzie wieje :( wiem wyspa to jest ale no bez przesady. Dobra koniec nabijania.

Więc powinnaś być przyzwyczajona do takich mrozów a nie z angielską mentalnością mi tu narzekasz.
End :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

PAJU2
PAJU2
  8 grudnia 2010
http://www.youtube.com/watch?v=JrjPu4TKnXM a ja zapraszam tutaj na pewno sie usmiejecie:D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=JrjPu4TKnXM a ja zapraszam tutaj na pewno sie usmiejecie:D

PAJU baj z mego temata :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.