NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 grudnia 2010 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Ale wali śniegiem co ?
Jak sobie z tym radzicie?

Kilka do poczytania:

تبدأ

Wstaje raniutko facet i idzie do łazienki wziąć prysznic. Patrzy, a tu przyrodzenie brązowego koloru nabrało.

Krzyczy :
- Ewelina, choć no tu natychmiast!
Żona z kuchni woła:
- Czesław, jestem zajęta! ZAJĘTA, rozumiesz!? A to ugotuj, a to upierz, wyprasuj, zmyj podłogę. Dzieci do szkoły, dzieci ze szkoły. Śniadanie, obiad, kolacja. I tak w kółko i tak w kółko. Nie mam nawet czasu dupy podetrzeć.

- Oo..o... no właśnie! O tym chciałem z Tobą porozmawiać !

1.
- No weź mnie i czymś zaskocz... - późnym wieczorem poprosił żonę Eugeniusz, ginekolog z 24-letnim stażem.

==

2.
Co znaczy słowo 'krótki'?
Gdy facet z erekcją, w ciemnym pokoju uderza w ścianę.
I łamie sobie nos.

==

3.
- Ale laseczkę wyrwałem, Heniu, pojechana na maksa. W łóźku - szok!
- Co zrobiła?!
- Na początku się zesrała...

==

4.
Skąd wiadomo, że twoja żona nie żyje?
Sex niby taki sam, ale naczynia niepozmywane.

==

5.
Skąd wiadomo że masz żydów za sąsiadów?
Na sznurku suszy się papier do dupy.

==

6.
Jaki jest największy dylemat żyda?
Darmowa wieprzowina.

==

7.

- Stary, w moim pokoju nie śmierdzi!
- Wyprowadziłeś się?
- Ssij.

==

8.
- Z tłumaczeniem sie komuś ze swoich win jest jak z waleniem sobie konia, niby marzysz o czyjejś przyjemności, ale i tak kończy się na tobie.

==

9.
- Wreszcie zaliczyłem i Leslie Nielsen zmarł, nie mogę więcej uprawiać seksu, aktorski świat nie wytrzyma takiej kolejnej straty.

To tyle.

Właśnie się zorientowałem, że na 77 zdjęć na fejsbuku na 76 mam w ręku piwo.

Uważajcie na zimę.
Pozdrawiam tych, którzy pracują na dworzu.

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba dzieci neo

Haha lepiej bądź cicho :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Batyslav
Batyslav
  2 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Haha lepiej bądź cicho

czemu ? :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu ?

Tu jak w Big Brotherze :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  2 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tu jak w Big Brotherze

:ninja:
:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 grudnia 2010

Wielki Władek patrzy :crylol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 grudnia 2010
Kalida
Kalida:

Co to za gifty ? :]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Batyslav
Batyslav
  2 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tu jak w Big Brotherze


nieznam
nieznam:

wlasnie zostalismy namierzeni :and:
nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  2 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie zostalismy namierzeni

Miejcie się na baczności :pavarotti:
:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
SladKrwi
SladKrwi
  3 grudnia 2010
Szakal86NH
Szakal86NH: nie ma śniegu i ładnych kobiet

zrobic ci zdjecie ? :and: glupia anglia. A baby maja nawet nawet ale sa dziwne. Ubieraja sie w czarne grube rajtuzy i tunike, ewentualnie tylko i wylacznie rajty. Wyglada to strasznie :smutny:
SladKrwi
SladKrwi
  3 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ciekawe czy tyle samo co w Polsce? Tam jak jest 5 cm śniegu to już ogłasza się klęskę żywiołową.

wlasnie mi Tomus gadal ze jechal 50 (!) km na godzine na autostradzie bo ci debile zostawili na srodku drogi auta (powtorka z rozrywki:and:) i musial po chodnikach przejezdzac zeby przejechac. A co do tego czy tyle co w pl to nie wiem bo od kiedy spadl snieg nie russzam sie z domu :lol2: ale przez okno widze ze jest z 10 cm sniegu
Msmirror
Msmirror
  3 grudnia 2010

Dobry temat, kawały wywołały uśmiech :)

Batyslav
Batyslav
  3 grudnia 2010
nieznam
nieznam: Miejcie się na baczności

zaraz nie wytrzymam i popuszcze z tych nerwow :and:
Muede
Posty: 825 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Muede
  3 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak mi ktos jeszcze raz powe ze w angli nie ma sniegu to przypiedole


Otoz sniegu jak na lekarstwo... zwlaszcza w Northamptonshire :) Ale znajac zycie pewnie jeszcze doyebie. Temat srednio.

"Gdy kiedys znow zawolam Cie, zawolam Cie z daleka... odpowie mi gasnecy dzien, ze dawno juz nie czekasz...
Gdy w oczach Twych ogniki gwiazd znow bede chcial zobaczyc... przypomni mi przelotny wiatr, ze inny juz w nie patrzyl..."

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie mi Tomus gadal ze jechal 50 (!) km na godzine na autostradzie bo ci debile zostawili na srodku drogi auta (powtorka z rozrywki) i musial po chodnikach przejezdzac zeby przejechac.

Co za ludzie :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: A co do tego czy tyle co w pl to nie wiem bo od kiedy spadl snieg nie russzam sie z domu ale przez okno widze ze jest z 10 cm sniegu

Co to jest w porównaniu z Polską, co najmniej średnio jest 30 cm i temp -15 stopni.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry temat, kawały wywołały uśmiech :)

Dzięki:piwo:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SladKrwi
SladKrwi
  3 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co to jest w porównaniu z Polską, co najmniej średnio jest 30 cm i temp -15 stopni.

ja pamietam jak w Raciborzu bylo -27 (!) a bylo9 cieplej niz tu bo ty wszedzie wieje :( wiem wyspa to jest ale no bez przesady. Dobra koniec nabijania.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.