massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2010 (pierwszy post)

Witam,

Kiedy NASA zaczelo wysylac w kosmos astronautow, szybko odkryli, ze zwykle dlugopisy z wkladem nie dzialaja w grawitacji ZERO. By przezwyciezyc problem, naukowcy z NASA przez niemal dekade wydali 12 bilionow dolarow by wynalezc dlugopis, ktory pisalby w grawitacji ZERO, do gory nogami, pod woda, praktycznie na kazdej powierzchni lacznie ze szklem, przy temperaturze -300°C...

Rosjanie uzyli olowka.


Do autobusu wchodzi kobieta z dzieckiem na rekach. Kierowca mowi: "To jest najbrzydsze dziecko, jakie kiedykolwiek widzialem! FUUUUJ!". Kobieta urazona idzie na tyl autobusu, siada i mowi do pasazera obok: "Kierowca wlasnie mnie obrazil!", mezczyzna do niej: "To wracaj do niego i powiedz mu, zeby sie odpiedoli, a ja w tym czasie potrzymam twoja malpke"

Siedzi dwoch kolesi przy barze. Jeden zaczyna wyzywac drugiego i krzyczy "Pie**dolilem twoja matke!!!". W pubie nastala cisza, wszyscy oczekuja riposty. Ten pierwszy znowu powtarza, jeszcze glosniej "PIE***DOLILEM TWOJA MATKE!!!!!!!!!!!"... Na to drugi: "Idz do domu tato, jestes juz pijany"

Tego nie tlumacze, bo to o stereotypowym Teksanczyku i absolwencie Harvardu:

Texan: “Where are you from?”
Harvard grad: “I come from a place where we do not end our sentences with prepositions.”
Texan: “Okay – where are you from, jackass?”


Tego tez sie nie da przetlumaczyc, ale jest prosty:

Which day of the week do fish hate?.......
-Fry-Day

"Chce umrzec spokojnie we snie, tak jak moj dziadek... a nie krzyczac i wrzeszczac w terrorze jak jego pasazerowie..."

"Facet przygruchal sobie po piatkowej imprezie panne do mieszkania. Byl nieco wypity, wydawala mu sie bardzo atrakcyjna... Zaciagnal ja do lozka i zaczeli sie zabawiac... Rano wstaje, dziewczyny nie ma. Odkrywa koldre, przescieradlo cale we krwi. Patrzy na swoje dlonie, tez sa cale we krwi. Z przerazeniem biegnie do lazienki, przeciera oczy, patrzy w lustro. Widzi swoja twarz umorusana we krwi, z ust wystaje sznureczek: "O Boze, zeby to byla herbata, zeby to byla herbata..."


"Idzie blondynka do lekarza i mowi:
-panie doktorze ja mam chyba dwa kregoslupy
Oniemialy lekarz zbadal blondynke, po czym mowi:
-droga pani, ale te tampony to sie wyjmuje..."


Pozdrawiam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Whyducky
Whyducky
  14 października 2010
massacre
massacre: Kiedy NASA zaczelo wysylac w kosmos astronautow, szybko odkryli, ze zwykle dlugopisy z wkladem nie dzialaja w grawitacji ZERO. By przezwyciezyc problem, naukowcy z NASA przez niemal dekade wydali 12 bilionow dolarow by wynalezc dlugopis, ktory pisalby w grawitacji ZERO, do gory nogami, pod woda, praktycznie na kazdej powierzchni lacznie ze szklem, przy temperaturze -300°C... Rosjanie uzyli olowka.

Epic :crylol:
Dobry temat :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2010
Whyducky
Whyducky: Dobry temat


dziekuje :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patrishia
Patrishia
  14 października 2010
massacre
massacre: "Chce umrzec spokojnie we snie, tak jak moj dziadek... a nie krzyczac i wrzeszczac w terrorze jak jego pasazerowie..."

Nie wiem, czy Tomaszek tego nie wstawiał, ale pasuje do ostatnich wydarzeń :D

A tak to spoko jest:D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2010
Patrishia
Patrishia: A tak to spoko jest:D


dziekowac :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NapoleonDynamite1
NapoleonDynamite1
  14 października 2010
massacre
massacre: Do autobusu wchodzi kobieta z dzieckiem na rekach. Kierowca mowi: "To jest najbrzydsze dziecko, jakie kiedykolwiek widzialem! FUUUUJ!". Kobieta urazona idzie na tyl autobusu, siada i mowi do pasazera obok: "Kierowca wlasnie mnie obrazil!", mezczyzna do niej: "To wracaj do niego i powiedz mu, zeby sie odpiedoli, a ja w tym czasie potrzymam twoja malpke"

REWELACJA
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  14 października 2010
massacre
massacre: 12 bilionow dolarow

Ten kto to tłumaczył, jest debilem.
Czy ty wiesz ile to bilion po polsku, a ile po angielsku? :zonk:
Sytuacja autentyczna, tyle że to były miliony nie miliardy czy qrva biliony jak to ktoś debilnie przetłumaczył.
(Po angielskiemu miliard to właśnie bilion)
folkemon
folkemon
  14 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten kto to tłumaczył, jest debilem. Czy ty wiesz ile to bilion po polsku, a ile po angielsku? Sytuacja autentyczna, tyle że to były miliony nie miliardy czy qrva biliony jak to ktoś debilnie przetłumaczył. (Po angielskiemu miliard to właśnie bilion)

a bulion to taki rosół :woot:
Whyducky
Whyducky
  14 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten kto to tłumaczył, jest debilem. Czy ty wiesz ile to bilion po polsku, a ile po angielsku? Sytuacja autentyczna, tyle że to były miliony nie miliardy czy qrva biliony jak to ktoś debilnie przetłumaczył. (Po angielskiemu miliard to właśnie bilion)

Przeżywasz to, jakby Cię te bilion w dzieciństwie molestowało.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten kto to tłumaczył, jest debilem.


Dziekuje, przyjmuje na klate
tlumaczyc sie nie bede bo kolo uja mi to lata :ziober2:

czepiasz sie - ojej - blad jednak nie wplynal na kontekst dowcipu, czyz nie?
poruchalbys to by i humor ci sie lepszy zrobil :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: MordimerMadderdin


a zeby sie jeszcze troche z toba podroczyc, to prosze ciebie bardzo:

billion
['bɪljən] n bryt. bilion; am. miliard


ajm so sorry ze amerykanski dowcip przetlumaczylam majac w swiadomosci jezyk, ktorego uzywam na codzien - czyli brytyjski angielski.

nastepny na klate prosze - kto chetny? :swir: :evil:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Whyducky
Whyducky
  14 października 2010
massacre
massacre: nastepny na klate prosze - kto chetny?

Ja nasieniem :zakochany:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2010
Whyducky
Whyducky: Ja nasieniem


no coz... dobra, dajesz :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  14 października 2010

dość znane.. i tak, tematen dawałem, ale z długopisem całkiem spoko ;-)
:piwo:

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 października 2010

A ciekawie ciekawie koleżanko :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.