massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2010 (pierwszy post)

Witam,

Kiedy NASA zaczelo wysylac w kosmos astronautow, szybko odkryli, ze zwykle dlugopisy z wkladem nie dzialaja w grawitacji ZERO. By przezwyciezyc problem, naukowcy z NASA przez niemal dekade wydali 12 bilionow dolarow by wynalezc dlugopis, ktory pisalby w grawitacji ZERO, do gory nogami, pod woda, praktycznie na kazdej powierzchni lacznie ze szklem, przy temperaturze -300°C...

Rosjanie uzyli olowka.


Do autobusu wchodzi kobieta z dzieckiem na rekach. Kierowca mowi: "To jest najbrzydsze dziecko, jakie kiedykolwiek widzialem! FUUUUJ!". Kobieta urazona idzie na tyl autobusu, siada i mowi do pasazera obok: "Kierowca wlasnie mnie obrazil!", mezczyzna do niej: "To wracaj do niego i powiedz mu, zeby sie odpiedoli, a ja w tym czasie potrzymam twoja malpke"

Siedzi dwoch kolesi przy barze. Jeden zaczyna wyzywac drugiego i krzyczy "Pie**dolilem twoja matke!!!". W pubie nastala cisza, wszyscy oczekuja riposty. Ten pierwszy znowu powtarza, jeszcze glosniej "PIE***DOLILEM TWOJA MATKE!!!!!!!!!!!"... Na to drugi: "Idz do domu tato, jestes juz pijany"

Tego nie tlumacze, bo to o stereotypowym Teksanczyku i absolwencie Harvardu:

Texan: “Where are you from?”
Harvard grad: “I come from a place where we do not end our sentences with prepositions.”
Texan: “Okay – where are you from, jackass?”


Tego tez sie nie da przetlumaczyc, ale jest prosty:

Which day of the week do fish hate?.......
-Fry-Day

"Chce umrzec spokojnie we snie, tak jak moj dziadek... a nie krzyczac i wrzeszczac w terrorze jak jego pasazerowie..."

"Facet przygruchal sobie po piatkowej imprezie panne do mieszkania. Byl nieco wypity, wydawala mu sie bardzo atrakcyjna... Zaciagnal ja do lozka i zaczeli sie zabawiac... Rano wstaje, dziewczyny nie ma. Odkrywa koldre, przescieradlo cale we krwi. Patrzy na swoje dlonie, tez sa cale we krwi. Z przerazeniem biegnie do lazienki, przeciera oczy, patrzy w lustro. Widzi swoja twarz umorusana we krwi, z ust wystaje sznureczek: "O Boze, zeby to byla herbata, zeby to byla herbata..."


"Idzie blondynka do lekarza i mowi:
-panie doktorze ja mam chyba dwa kregoslupy
Oniemialy lekarz zbadal blondynke, po czym mowi:
-droga pani, ale te tampony to sie wyjmuje..."


Pozdrawiam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  14 października 2010
Whyducky
Whyducky: Przeżywasz to, jakby Cię te bilion w dzieciństwie molestowało.

nie każdy miał tak opiekuńczego ojca jak ty

massacre
massacre: ajm so sorry ze amerykanski dowcip przetlumaczylam majac w swiadomosci jezyk, ktorego uzywam na codzien - czyli brytyjski angielski.

nie pierd:cenzura:ol w obu jest tak samo :P

massacre
massacre: blad jednak nie wplynal na kontekst dowcipu, czyz nie?

sprawił ze stal się on niewiarygodny i głupi
Batyslav
Batyslav
  14 października 2010

ja tez sie usmiechnalem nawet :D

Froggy
Froggy
  15 października 2010

Cały mi się podoba :D

natalis11
natalis11
  15 października 2010
massacre
massacre: majac w swiadomosci jezyk, ktorego uzywam na codzien - czyli brytyjski angielski.

czyli ogólnie super masz się czym chwalić ;] jesteśmy pod wrażeniem , że umiesz ten język ;]
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pi.. w obu jest tak samo :P


dam sobie rece uciac, ze nie jest tak samo - sprawdz sobie w slowniku :fakju:
ponadto brytyjski angielski jest wyznacznikiem poprawnej angielszyzny a nie amerykanski, ktory na wyspach nazywany jest przesmiewczo "pigeon english" :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli ogólnie super


wiem, swietnie, nie? :D w ogole jestem inteligentna, ladna i w ogole supcio
Konto usunięte
Konto usunięte: masz się czym chwalić ;]


tak myslisz? dziekuje :)
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteśmy pod wrażeniem , że umiesz ten język ;]


jest XXI wiek, uwazam, ze kazdy powinien go umiec :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Cały mi się podoba :D


Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez sie usmiechnalem nawet :D


dziekuje :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: MordimerMadderdin


massacre
massacre: billion ['bɪljən] n bryt. bilion; am. miliard


bede to wklejac, az do ciebie dotrze
nikt mnie nie bedzie nazywal bezzasadnie debilem :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 października 2010

p.s.
n znaczy rzeczownik
bryt. brytyjski
am. amerykanski

:rotfl:

:fakju:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  16 października 2010

znalam, ale dzien ktorego nienawiza ryby mnie rozsmieszyl :P

puchu11
Posty: 6 (po ~463 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
puchu11
  17 października 2010

super :crylol::crylol::punk:

xD

puchu11
Posty: 6 (po ~463 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
puchu11
  17 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pi.. w obu jest tak samo :P


tak samo np po bryt, chips to frytki
a po am. chips to sa czipsy

:fuck2:

nikt mnie nie bedzie nazywal bezzasadnie debilem
brawo:brawo:

xD

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 października 2010
puchu11
puchu11: tak samo np po bryt, chips to frytki a po am. chips to sa czipsynikt mnie nie bedzie nazywal bezzasadnie debilem brawo


:ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SladKrwi
SladKrwi
  20 października 2010

coz. Moglo byc lepiej

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Moglo byc lepiej


z czym?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.