Kalida
Kalida
  25 czerwca 2010 (pierwszy post)











RYJE

1

Alvaro.Wygląda niczym z brazylijskiej telenoweli, achhh cóż za ponętna grzywka...a ten old - schoolowy ogonek ? po prostu gites ziom.Swoim spojrzeniem potrafi rozkruszyć nawet najtwardsze suczki.


2


A tutaj widzimy wesołego typka, wstydzioszek trochę ale to co ! nie jest jeszcze tak źle...


3


No i już lepiej. Staszek z Pazimiechów. Jak widać pełna kulturka - nikt nie zauważy że Stanisław wiejski chłopok. Dopiero co snopki pakował i drzewo rąbał a nawet nie widać...no w końcu jutro już zabwa w remizie...


4


Tutaj mamy szczęśliwą małolatę. Nie ma zębów, tzn. ma ale pnioki bo za dużo słodyczy wpiepszała...a mówiła jej matka żeby tyle nie żarła to będzie wyglądała jak laleczka czaki. Masz ci los...


5


No a tutaj typowy hardcorowiec komputerowiec. Przed chwilą przeszedł 8 razy Quake 3 i teraz zabiera się za Quake 3 i jutro będzie przechodził Quake 3 bo Quake 3 już mu sie znudził... cały dzień siedzi i gra i gra i gra i gra.... ' o nie znów ma raila ! '


6


A tu całkiem coś innego.Tutaj mamy dwa ryje. To jest wesołe rodzeństwo, siostra lubi się bawić lalkami a braciszek siusiakiem
(a tata mu zabraniał )


7


No i powoli jest coraz goręcej. Powitajmy Frycka - Suchoklatesa ! wygląda jak ciota ale co mu tam... i tak jest muskularny


8


Hoho... a kto to ? to jest pan Cieć po całej nocy pilnowania przedszkola... to jest bardzo ciężka praca wbrew pozorom ! wygananie intruzów to ciężka sprawa, oczywiście w wolnych chwilach w swojej cieciówce ( budce dozorcy ) ogląda na Polonii 1 obnarzone kobiety...a to świntuszek z niego...


9


Szwajceneger ! wystarczy spojrzeć to odrazu się oddaje stolca w majtki ! ach cóż za sroga mina chyba zaraz będzie kogoś bił po buzi.


10


A tutaj mama dziewczynki spod numerka 4. Nie wpiepsza słodyczy i żeby są zdrowe...tylko jak by takie troszki krzywe...ale to co ważne że nie zepsute !


11


No uwzieli się na te zęby ! ten pan też ma zdrowe, nie ma krzywych ale hmmm... zabawia się w królkia albo zajęca


12


znowu te zęby ! temu to kobyła wy.:cenzura:.ziała chyba bo to wygląda.Lajtowa grzywka, lajtowe pejsy i odstające uszy - to jest to !


13


to chyba ostatnie zdjęcie z atrakcyjnymi zębami...tutaj nie tylko zęby są atrakcyjne, rzekłbym że cała pani jest atrakcyja.Bawi sie w zajęców wraz z panem z pod numerka 11.


14


Tutaj nie widzimy zębów, bo chyba wogóle ich nie ma.Babcia Kleofasa wcale nie taka rzadka na jaką wygląda ! to tylko pozory, podobno codziennie rano jeździ na rowerze po podwórku...ale to tylko spekulacje...


15


A ten kolega ma kswykę Matriks.Ma stylowe okularki i lubi Matriksa. Szczególnie Neo. Tylko te wąsiki piczkodrapki... i za duże zęby...ehhh


:ninja:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 czerwca 2010
Kalida
Kalida: ja sie potrafie odegrac

Co złapałabyś mnie za oba ? :lol:

Kalida
Kalida: nie bede milczec gdy cierpie bede mowic o tym co mnie boli

Możesz mówić i krzyczeć nawet, tylko nas to mało obchodzi;)

Kalida
Kalida: a mnie zawsze cos boli hehe

Kalectwo he he :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  27 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Co złapałabyś mnie za oba ?

oczywiscie nadal mowao uszach ?

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Możesz mówić i krzyczeć nawet, tylko nas to mało obchodzi;)

nie musi obchodzic
ja sie wygadam reszta sie chwile bedzie meczyc
ale w koncu wszyscy beda zadowoleni

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kalectwo he he

nie smiej sie
wiesz ze jestem zagrozeniem zycia dla wlasnej JA ?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 czerwca 2010
Kalida
Kalida: oczywiscie nadal mowao uszach ?

:crylol:
No jeszcze tak. Nie wiem co tam Ci przebrnęło przez głowę :]

Kalida
Kalida: nie musi obchodzic ja sie wygadam reszta sie chwile bedzie meczyc ale w koncu wszyscy beda zadowoleni

A tak to możesz, wygadaj sie, byle w pobliżu nikogo nie było.

Kalida
Kalida: wiesz ze jestem zagrozeniem zycia dla wlasnej JA ?

Taka niezdara?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  27 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: No jeszcze tak. Nie wiem co tam Ci przebrnęło przez głowę :]

aha.:ninja:
no mi duzo mysli na sekunde

NuTiiiiii
NuTiiiiii: A tak to możesz, wygadaj sie, byle w pobliżu nikogo nie było.

:and:
ale musze miec sluchacza
moze udawac ze slucha ale musi byc :lol:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Taka niezdara?

tak
kiedys nie pojechalam na mistrzostwa slaska bo dwa dni przed wyjazdem stalam sobie w pokoju zrobilam w tym pokoju jakies dwa kroki i zlamalam trzy palce u stopy
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 czerwca 2010
Kalida
Kalida: no mi duzo mysli na sekunde

To wymień jakie ;-)

Kalida
Kalida: ale musze miec sluchacza moze udawac ze slucha ale musi byc

He, ale mało kto tak lubi.
Wasz pisk to gorsze niż wuwuzela.

Kalida
Kalida: kiedys nie pojechalam na mistrzostwa slaska bo dwa dni przed wyjazdem stalam sobie w pokoju zrobilam w tym pokoju jakies dwa kroki i zlamalam trzy palce u stopy

:crylol:
Sorki, ale to śmieszne.
A co to były za mistrzostwa?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  27 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To wymień jakie ;-)

np dzisiaj chyba pojade 9 km na rolkach zeby obadac jak dlugo bede jechac normalnym tempem a bede wracac na pelnych obrotach i zobacze roznice w czasie
dziwny pomysl ale ja mam same dziwne :woot:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Wasz pisk to gorsze niż wuwuzela.

janie piszcze :and:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Sorki, ale to śmieszne. A co to były za mistrzostwa?

spoko sama sie z tego smieje
e takie mistrzostwa slaska w skokach przez przeszkody
rozwalilam gips istartowalam bo mnie cos w srodku zjadalo jak widzialam ze inni jada a ja nie bo kaleka
i zroslo sie:mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 czerwca 2010
Kalida
Kalida: dziwny pomysl ale ja mam same dziwne

Nie czytając tego, to właśnie miałem na myśli.

Kalida
Kalida: janie piszcze

A kto? Dębica?!

Kalida
Kalida: poko sama sie z tego smieje e takie mistrzostwa slaska w skokach przez przeszkody rozwalilam gips istartowalam bo mnie cos w srodku zjadalo jak widzialam ze inni jada a ja nie bo kaleka i zroslo sie

A to złamane raczej nie było.
Moja koleżanka schodząc po schodach spadła z ostatniego schodka i złamała obie nogi.
:crylol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  27 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A kto? Dębica?!

tak

NuTiiiiii
NuTiiiiii: A to złamane raczej nie było.

trzy palce bylam u lekarza mialam foty i gips
ktory umarl od noza bo chcialam wygrac konkurs

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Moja koleżanka schodząc po schodach spadła z ostatniego schodka i złamała obie nogi.

:crylol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 czerwca 2010
Kalida
Kalida: trzy palce bylam u lekarza mialam foty i gips ktory umarl od noza bo chcialam wygrac konkurs

Taa i może jeszcze wygrałaś ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  27 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Taa i może jeszcze wygrałaś ?

niee
mialam 2 miejsce bo zyebalam na ostatniej przeszkodzie
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 czerwca 2010
Kalida
Kalida: niee mialam 2 miejsce bo zyebalam na ostatniej przeszkodzie

To i tak nieźle z katą kontuzją.
=
Dziś u mnie słońce idę za 30min na działkę :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  27 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To i tak nieźle z katą kontuzją.

zle
kontuzja to pryszcz
trzymalam sie udami i kolanami to malo ciezaru spoczywalo na tej stopie ( jedynie po skoku ) moglamwygrac z palcem w piczy i zyebalam...:and:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dziś u mnie słońce idę za 30min na działkę

u mnie znowu grzeje jestem jeszcze wlozku
ale za chwile wstaje bo palic mi sie chce
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 czerwca 2010
Kalida
Kalida: trzymalam sie udami i kolanami to malo ciezaru spoczywalo na tej stopie ( jedynie po skoku ) moglamwygrac z palcem w piczy i zyebalam...

Nie przejmuj się, ważne, że zajęłaś miejsce na pudle.

Kalida
Kalida: u mnie znowu grzeje jestem jeszcze wlozku ale za chwile wstaje bo palic mi sie chce

Ahh Ty palaczu.
No ja lecę na działkę, pa :bye:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  27 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie przejmuj się, ważne, że zajęłaś miejsce na pudle.

nagrody byly do bani :and:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: No ja lecę na działkę, pa

papa do potem :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 czerwca 2010
Kalida
Kalida: nagrody byly do bani

A to tym bardziej nie ma co żałować :-)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.