Kalida
Kalida
  25 czerwca 2010 (pierwszy post)











RYJE

1

Alvaro.Wygląda niczym z brazylijskiej telenoweli, achhh cóż za ponętna grzywka...a ten old - schoolowy ogonek ? po prostu gites ziom.Swoim spojrzeniem potrafi rozkruszyć nawet najtwardsze suczki.


2


A tutaj widzimy wesołego typka, wstydzioszek trochę ale to co ! nie jest jeszcze tak źle...


3


No i już lepiej. Staszek z Pazimiechów. Jak widać pełna kulturka - nikt nie zauważy że Stanisław wiejski chłopok. Dopiero co snopki pakował i drzewo rąbał a nawet nie widać...no w końcu jutro już zabwa w remizie...


4


Tutaj mamy szczęśliwą małolatę. Nie ma zębów, tzn. ma ale pnioki bo za dużo słodyczy wpiepszała...a mówiła jej matka żeby tyle nie żarła to będzie wyglądała jak laleczka czaki. Masz ci los...


5


No a tutaj typowy hardcorowiec komputerowiec. Przed chwilą przeszedł 8 razy Quake 3 i teraz zabiera się za Quake 3 i jutro będzie przechodził Quake 3 bo Quake 3 już mu sie znudził... cały dzień siedzi i gra i gra i gra i gra.... ' o nie znów ma raila ! '


6


A tu całkiem coś innego.Tutaj mamy dwa ryje. To jest wesołe rodzeństwo, siostra lubi się bawić lalkami a braciszek siusiakiem
(a tata mu zabraniał )


7


No i powoli jest coraz goręcej. Powitajmy Frycka - Suchoklatesa ! wygląda jak ciota ale co mu tam... i tak jest muskularny


8


Hoho... a kto to ? to jest pan Cieć po całej nocy pilnowania przedszkola... to jest bardzo ciężka praca wbrew pozorom ! wygananie intruzów to ciężka sprawa, oczywiście w wolnych chwilach w swojej cieciówce ( budce dozorcy ) ogląda na Polonii 1 obnarzone kobiety...a to świntuszek z niego...


9


Szwajceneger ! wystarczy spojrzeć to odrazu się oddaje stolca w majtki ! ach cóż za sroga mina chyba zaraz będzie kogoś bił po buzi.


10


A tutaj mama dziewczynki spod numerka 4. Nie wpiepsza słodyczy i żeby są zdrowe...tylko jak by takie troszki krzywe...ale to co ważne że nie zepsute !


11


No uwzieli się na te zęby ! ten pan też ma zdrowe, nie ma krzywych ale hmmm... zabawia się w królkia albo zajęca


12


znowu te zęby ! temu to kobyła wy.:cenzura:.ziała chyba bo to wygląda.Lajtowa grzywka, lajtowe pejsy i odstające uszy - to jest to !


13


to chyba ostatnie zdjęcie z atrakcyjnymi zębami...tutaj nie tylko zęby są atrakcyjne, rzekłbym że cała pani jest atrakcyja.Bawi sie w zajęców wraz z panem z pod numerka 11.


14


Tutaj nie widzimy zębów, bo chyba wogóle ich nie ma.Babcia Kleofasa wcale nie taka rzadka na jaką wygląda ! to tylko pozory, podobno codziennie rano jeździ na rowerze po podwórku...ale to tylko spekulacje...


15


A ten kolega ma kswykę Matriks.Ma stylowe okularki i lubi Matriksa. Szczególnie Neo. Tylko te wąsiki piczkodrapki... i za duże zęby...ehhh


:ninja:
Patrishia
Patrishia
  25 czerwca 2010

No nie moj typ humoru po prostu; chociqz niektore podpisy fajne ;))
Coz, humor z typu - wpisz retard w google i sie ciesz, do mnie nie przemawia ;))

Najwspanialszyy
Najwspanialszyy
  25 czerwca 2010

stare w uj ;]

ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  26 czerwca 2010

aleś wiochę zrobiła

Ja tu zrobię Meksyk.

Clueless
Clueless
  26 czerwca 2010

Hmm...może mam inne poczucie humoru ale jakoś mnie to nie rozbawiło (:

oOMajkIOo
oOMajkIOo
  26 czerwca 2010

ee tam.. szału nie ma .

Thomae
Thomae
  26 czerwca 2010

Stare jak internet w Polsce ;-)

Kalida
Kalida
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: emat do zamkniecia...bo nie ladnie tak nabijac sie z wygladu innych ludzi

wyp***dalaj

Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe jak bedziesz wygladala za 10-20-30 lat?

bede sie swietnie trzymac :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: zwisajace cycki...faldy skory,pomarszczone cialo...i ten sfrustrowany wyraz twarzy..ehh

mi to nie grozi
ja wiem dlaczego
a ty sie nie interesuj
a jak temat sie nie podoba to po prostu wyjdz :lol: koment jest to mozesz sobie isc

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Temat zasługuje na dużo pakę laysów ;-)

wlasnie zaczelam :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: a się boje zajrzeć bo mogę napotkać Pudziana za sałatą

:crylol:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: A-ha i miałem pytać. Skąd ten tytuł ? :P

ostatnia fota w temacie
nazwa mnie rozbawila :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: DLA MNIE ZAJEBISCIE :* MMM ZWISAJACE CYCUSZKI - BEZPOŚREDNIE SMYRANIE, STOJĄC NAPRZECIWKO SIEBIE :)

:lol:chcesz ze zwisa po twarzy taki porzadny chlas? :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: aki temat bedzie nastepny? smolenska zupka? tematy lub dowcipy ponizajace godnosc czlowieka przynosza nieszczescie...

wypierdalas bo juz mnie wkurwiasz :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie podoba sie to nie czytaj, chcesz załóż swój temat kropka

niech sie stanie
amen.

kundziorka86
kundziorka86: Tak kochanie. Teraz wklej to na swojego śledzika w ciągu 15 minet bo jak tego nie zrobisz to spadnie na ciebie nieszczęście i się posrasz w majty

:crylol:
Kalida
Kalida
  26 czerwca 2010
Patrishia
Patrishia: o nie moj typ humoru po prostu; chociqz niektore podpisy fajne ;)) Coz, humor z typu - wpisz retard w google i sie ciesz, do mnie nie przemawia ;))

to teraz musisz mnie zaprosic na popcorn:lol:

ShelbyGT500Michal
ShelbyGT500Michal: aleś wiochę zrobiła

:lol: :ziober2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 czerwca 2010
Kalida
Kalida: wlasnie zaczelam

Tak ledwo z rana?!

Kalida
Kalida: ostatnia fota w temacie nazwa mnie rozbawila

Spotkałaś u kogoś takie piczkodrapki ? :lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

dagmara666666
dagmara666666
  26 czerwca 2010

3 rozwala :lol:

Kalida
Kalida
  26 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tak ledwo z rana?!

no....:ninja:
przerwano mi bo dostalam herbatke i kanapeczki
zjadlam jeszcze chwile posiedzialam i sru sie opalac poszlam
teraz mam przerwe bo musze nastawic kolejne pranie skubne pare czipsow i jade dalej z opalaniem

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Spotkałaś u kogoś takie piczkodrapki ?

nie
a ty spotkales u jakiejs takie drapkopiczki? :lol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 czerwca 2010
Kalida
Kalida: no.... przerwano mi bo dostalam herbatke i kanapeczki zjadlam jeszcze chwile posiedzialam i sru sie opalac poszlam teraz mam przerwe bo musze nastawic kolejne pranie skubne pare czipsow i jade dalej z opalaniem

Kurde, u mnie słońce nie świeci.
I chipsa nie mam.
Buu!

Kalida
Kalida: a ty spotkales u jakiejs takie drapkopiczki?

A gdzie one niby rosną, na łonie? :lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  26 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kurde, u mnie słońce nie świeci. I chipsa nie mam. Buu!

hehe peszek
a ja juz sie poddalam glowa mnie boli
idziemy ( ja i siostra ) z psem na spacer
myslisz ze sie opale ? wysmarowalam sie i malo ubrania mam :)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: A gdzie one niby rosną, na łonie?

no
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 czerwca 2010
Kalida
Kalida: hehe peszek a ja juz sie poddalam glowa mnie boli idziemy ( ja i siostra ) z psem na spacer myslisz ze sie opale ? wysmarowalam sie i malo ubrania mam :)

Możesz tego nie zauważyć na pierwszy rzut oka, ale wieczorem będą efekty.
Pewnie, że się opalisz. W końcu leżysz tam od rana.

Kalida
Kalida: NuTiiiiii: A gdzie one niby rosną, na łonie? no

Zarośniętemu łonu mówię stanowcze NIE.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  26 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Możesz tego nie zauważyć na pierwszy rzut oka, ale wieczorem będą efekty. Pewnie, że się opalisz. W końcu leżysz tam od rana.

no 3 godziny sie grzalam jeszcze spacer bedzie

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Zarośniętemu łonu mówię stanowcze NIE.

:lol: mialbys co czesac :lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.