Kalida
Kalida
  25 czerwca 2010 (pierwszy post)











RYJE

1

Alvaro.Wygląda niczym z brazylijskiej telenoweli, achhh cóż za ponętna grzywka...a ten old - schoolowy ogonek ? po prostu gites ziom.Swoim spojrzeniem potrafi rozkruszyć nawet najtwardsze suczki.


2


A tutaj widzimy wesołego typka, wstydzioszek trochę ale to co ! nie jest jeszcze tak źle...


3


No i już lepiej. Staszek z Pazimiechów. Jak widać pełna kulturka - nikt nie zauważy że Stanisław wiejski chłopok. Dopiero co snopki pakował i drzewo rąbał a nawet nie widać...no w końcu jutro już zabwa w remizie...


4


Tutaj mamy szczęśliwą małolatę. Nie ma zębów, tzn. ma ale pnioki bo za dużo słodyczy wpiepszała...a mówiła jej matka żeby tyle nie żarła to będzie wyglądała jak laleczka czaki. Masz ci los...


5


No a tutaj typowy hardcorowiec komputerowiec. Przed chwilą przeszedł 8 razy Quake 3 i teraz zabiera się za Quake 3 i jutro będzie przechodził Quake 3 bo Quake 3 już mu sie znudził... cały dzień siedzi i gra i gra i gra i gra.... ' o nie znów ma raila ! '


6


A tu całkiem coś innego.Tutaj mamy dwa ryje. To jest wesołe rodzeństwo, siostra lubi się bawić lalkami a braciszek siusiakiem
(a tata mu zabraniał )


7


No i powoli jest coraz goręcej. Powitajmy Frycka - Suchoklatesa ! wygląda jak ciota ale co mu tam... i tak jest muskularny


8


Hoho... a kto to ? to jest pan Cieć po całej nocy pilnowania przedszkola... to jest bardzo ciężka praca wbrew pozorom ! wygananie intruzów to ciężka sprawa, oczywiście w wolnych chwilach w swojej cieciówce ( budce dozorcy ) ogląda na Polonii 1 obnarzone kobiety...a to świntuszek z niego...


9


Szwajceneger ! wystarczy spojrzeć to odrazu się oddaje stolca w majtki ! ach cóż za sroga mina chyba zaraz będzie kogoś bił po buzi.


10


A tutaj mama dziewczynki spod numerka 4. Nie wpiepsza słodyczy i żeby są zdrowe...tylko jak by takie troszki krzywe...ale to co ważne że nie zepsute !


11


No uwzieli się na te zęby ! ten pan też ma zdrowe, nie ma krzywych ale hmmm... zabawia się w królkia albo zajęca


12


znowu te zęby ! temu to kobyła wy.:cenzura:.ziała chyba bo to wygląda.Lajtowa grzywka, lajtowe pejsy i odstające uszy - to jest to !


13


to chyba ostatnie zdjęcie z atrakcyjnymi zębami...tutaj nie tylko zęby są atrakcyjne, rzekłbym że cała pani jest atrakcyja.Bawi sie w zajęców wraz z panem z pod numerka 11.


14


Tutaj nie widzimy zębów, bo chyba wogóle ich nie ma.Babcia Kleofasa wcale nie taka rzadka na jaką wygląda ! to tylko pozory, podobno codziennie rano jeździ na rowerze po podwórku...ale to tylko spekulacje...


15


A ten kolega ma kswykę Matriks.Ma stylowe okularki i lubi Matriksa. Szczególnie Neo. Tylko te wąsiki piczkodrapki... i za duże zęby...ehhh


:ninja:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 czerwca 2010
Kalida
Kalida: no 3 godziny sie grzalam jeszcze spacer bedzie

Dawno bym się spalił.
A to spaceruj ja wieczorem idę na koncert.

Kalida
Kalida: mialbys co czesac

Chyba co kosić :lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  26 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dawno bym się spalił. A to spaceruj ja wieczorem idę na koncert.

ja sie nie pale "na raka"
na brazowo sie opalam moze dlatego nie widze efektu
jutro wyjdzie
a jaki koncert?
zyczen??:ninja::lol:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chyba co kosić

wygryzac:ninja:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 czerwca 2010
Kalida
Kalida: ja sie nie pale "na raka" na brazowo sie opalam moze dlatego nie widze efektu jutro wyjdzie a jaki koncert? zyczen??

Ja też się opalam na brąz, tylko mam już zaprawę po Egipcie i wystarczy mi 5 min na słońcu.
A idę na otwarcie lata, Reni Jusis pfff

Kalida
Kalida: wygryzac

Jestem po obiedzie, bo się zwymiotuję.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  26 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ja też się opalam na brąz, tylko mam już zaprawę po Egipcie i wystarczy mi 5 min na słońcu. A idę na otwarcie lata, Reni Jusis pfff

oj Egypt nie dla mnie
wole chlodniejsze klimaty
Reni powiadasz ? :lol: ok
\

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jestem po obiedzie, bo się zwymiotuję.

no wyobraz to sobie
ide
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 czerwca 2010
Kalida
Kalida: oj Egypt nie dla mnie wole chlodniejsze klimaty

Dla mnie fajnie, lubię takie upały.

Kalida
Kalida: Reni powiadasz ? ok

Miała być Monika Brodka, ale coś nie pykło.
Za 2 tyg. będzie Feel to już lepiej.

Kalida
Kalida: no wyobraz to sobie

Nawet nie chcę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Stas83
Stas83
  26 czerwca 2010

O ja pier:cenzura:ole, jakie to stare.
:superkupa:

Kalida
Kalida
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: O ja pierole, jakie to stare.

kalowo :lol:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Feel


NuTiiiiii
NuTiiiiii: Brodka

eee :nie:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 czerwca 2010

Tylko ee i eee.
Idę mecz oglądać.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  26 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tylko ee i eee.

no a co mam pisac
kiedy dowiaduje sie na jakie koncerty chodzisz :ninja:
ojej a wiesz jak sie zle czuje ? :and:
taka jestem zmeczona i glowa mnie boli
KociKociLapci
KociKociLapci
  26 czerwca 2010
Kalida
Kalida: będzie wyglądała jak laleczka czaki.


Kalida
Kalida: Przed chwilą przeszedł 8 razy Quake 3 i teraz zabiera się za Quake 3 i jutro będzie przechodził Quake 3 bo Quake 3 już mu sie znudził...


:crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 czerwca 2010
Kalida
Kalida: kiedy dowiaduje sie na jakie koncerty chodzisz

Nie byłem na występie, poszliśmy tylko na pokazy laserowe.

Kalida
Kalida: ojej a wiesz jak sie zle czuje ? taka jestem zmeczona i glowa mnie boli

Rozumiem Cię, jesteś kobietą masz prawo narzekać :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

HelenaVonNietzsch
HelenaVonNietzsch
  26 czerwca 2010

lubie Twoje tematy, ale nie zauważyłam do tej pory żebyś sie z kogoś tak nabijała.. :nie:

Kalida
Kalida
  27 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie byłem na występie, poszliśmy tylko na pokazy laserowe.

jak to sie tlumaczy :lol:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Rozumiem Cię, jesteś kobietą masz prawo narzekać :P

no wlasnie :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: lubie Twoje tematy

to fajnie
dzieki

Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie zauważyłam do tej pory żebyś sie z kogoś tak nabijała..

oj tam juz bez przesady :ninja:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 czerwca 2010
Kalida
Kalida: jak to sie tlumaczy

Ale bym Cię pociągnął za ucho :ninja:
:ziober2:

Kalida
Kalida: no wlasnie

Ja sobie żartowałem. Jesteście za równouprawnieniem to musisz cierpieć jak facet bez słowa :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  27 czerwca 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ale bym Cię pociągnął za ucho

ja sie potrafie odegrac
:pavarotti:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ja sobie żartowałem. Jesteście za równouprawnieniem to musisz cierpieć jak facet bez słowa

nie bede milczec gdy cierpie
bede mowic o tym co mnie boli
:evil:
a mnie zawsze cos boli hehe
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.