EraGangstera
EraGangstera
  24 maja 2010 (pierwszy post)

Cześć. ;) Tak wróciłam do Was na dobre. Co nowego na forum i w życiu prywatnym? ;>
Ja właśnie wróciłam z ostatniej matury i pomyślałam, że zajrzę na stare śmieci i się przywitam. ;d
Żeby na wstępie nie dostać bana wyskrobie jakieś obrazki i teksty, wiem, że stare, ale nie było mnie tu przez.. łuhuhu, pamięta ktoś od kiedy mnie tu nie było? ;d

1. I weź tu zostaw dziecko z ojcem...


2.


3.


4.


5.


6. Cicha mysia łapy rwie. ;>


7.


Siedzą dwaj przyjaciele w kawiarni.
- Popatrz - mówi jeden. - Tamta blondynka to moja żona, a tamta to moja kochanka.
- A u mnie to dokładnie odwrotnie - odpowiada drugi.
++++++++++++++++++++++++++++++++
W łóżku. Żona do męża:
- Kochanie czy robiłeś wcześniej z kobietami coś czego nie robiłeś ze mną?
- Oczywiście.
Prałem, sprzątałem, prasowałem...
++++++++++++++++++++++++++++++++++
Żona do męża:
- kochanie potrzeba mi jakiejś odmiany, jakiejś zamiany ról...
- to co Ty na górze, ja na dole?
- Nie - ja mam orgazm, a ty nie...

Wiem, że czerstwo. :mrgreen:

Pozdrawiam Swoich. ;****

tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  24 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co nowego? jak dzień minął?

Nowego? Nic... No może z wyjątkiem faktu, że kupiłem sobie autko, dostałem podwyżkę i szykuje się awans, a do tego planuje się przeprowadzić :ninja:
A dzień jak co dzień, byle do lipca :ziober2:
A u Ciebie? Opowiadaj wszystko, wszyściusieńko ;*

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

EraGangstera
EraGangstera
  24 maja 2010
tomasheq84
tomasheq84: Nowego? Nic... No może z wyjątkiem faktu, że kupiłem sobie autko, dostałem podwyżkę i szykuje się awans, a do tego planuje się przeprowadzić

Łoooł. Fajno, naprawdę. Gratuluję. ;)
A przeprowadzić się łer ;>

tomasheq84
tomasheq84: A u Ciebie? Opowiadaj wszystko, wszyściusieńko ;*

Łuhu. Mega dobry czas się zaczął. Mogę czytać książki, bo przed maturą może 3 miesiące nie czytałam i mam wyżartą duszę... W niedziele z klasą na domki, żyć nie umierać!

A teraz czytam kawały z mojego tematu i się cieszę nimi na nowo. Durna.
tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  24 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A przeprowadzić się łer ;>

Tylko zmienić lokalizację, ale wszystko nadal w Colchester, znaczy tu, gdzie mieszkam ;)
Bo tu mam za mały pokoik, a gratów mi się nazbierało i o ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Mogę czytać książki, bo przed maturą może 3 miesiące nie czytałam i mam wyżartą duszę...

A nie lepiej oglądać filmy? :ninja:
Też kiedyś czytałem... ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: W niedziele z klasą na domki, żyć nie umierać!

a gdzie na te domki?? Ja też chcę.. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: A teraz czytam kawały z mojego tematu i się cieszę nimi na nowo. Durna.

No, durna, aż takie dobre nie były :ninja:
;*

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

EraGangstera
EraGangstera
  24 maja 2010
tomasheq84
tomasheq84: A nie lepiej oglądać filmy?

Udam, że tego nie przeczytałam. Jak coś oglądam to tylko 'Spartacusa' :zakochany: albo horrory z siostrą. ;d

tomasheq84
tomasheq84: a gdzie na te domki??

Dubicze Cerkiewne. :ninja: mówi Ci to coś? ;d
tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  24 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Udam, że tego nie przeczytałam.

Znindżowałem noo ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak coś oglądam to tylko 'Spartacusa' albo horrory z siostrą. ;d

ten serial badziewny? :o
i czemu z siostrą a nie sama horrory? ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dubicze Cerkiewne. mówi Ci to coś? ;d

Mam tam ciotkę! :))

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

EraGangstera
EraGangstera
  24 maja 2010
tomasheq84
tomasheq84: ten serial badziewny? :o

Sam jesteś badziewny. Ja przy 5 czy 6 odcinku się poryczałam. Pjęęękna historia i w ogóle gostek świetny.

tomasheq84
tomasheq84: i czemu z siostrą a nie sama horrory? ;)

Bo my razem takie maniaczki. A osobno jedna i druga się boi. ;d
Nie powiesz mi, że Ty sam oglądasz DOBRE horrory. ;>
tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  24 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam jesteś badziewny.

No co ja zrobię? :p

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja przy 5 czy 6 odcinku się poryczałam. Pjęęękna historia i w ogóle gostek świetny.

Nie oglądałem, ale żeby z takiej historii zrobić serial, to zawsze będzie badziewne :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie powiesz mi, że Ty sam oglądasz DOBRE horrory. ;>

Horrory to tylko samemu ;> Zawsze wieczorami, przy zgaszonym świetle. Wszystkie ;)
Adrenalina jest świetna ;d

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

EraGangstera
EraGangstera
  24 maja 2010
tomasheq84
tomasheq84: Nie oglądałem, ale żeby z takiej historii zrobić serial, to zawsze będzie badziewne

Uwielbiam ludzi, którzy się wypowiadają na temat zespołu/serialu/autora książek a nie widzieli nic. :ziober2:
Mi się podoba i moim zdaniem jest godny uwagi. Robi wrażenie.

tomasheq84
tomasheq84: Horrory to tylko samemu ;> Zawsze wieczorami, przy zgaszonym świetle. Wszystkie ;) Adrenalina jest świetna ;d

No zgaszone światło to podstawa, ale schizowanie się we dwie też jest świetne. A potem do kibla strach wyjść i jedna drugiej tak na łeb wjeżdza. Miodzio. O dobry pomysł jutro coś się obejrzy. ;D
Ale tu nudno. Gdzie są wszyscy?
tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  24 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwielbiam ludzi, którzy się wypowiadają na temat zespołu/serialu/autora książek a nie widzieli nic. Mi się podoba i moim zdaniem jest godny uwagi. Robi wrażenie.

Lubię Cię prowokować, nie wiem dlaczego, ale lubię ;))
Widziałem reklamy serialu, jestem pewien, że by mi się spodobał, ale wolałem jednak napisać Tobie, że jest do bani ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: jedna drugiej tak na łeb wjeżdza. Miodzio.

Nooo, to jest dobre:) Jak osoba, z którą się ogląda umie oglądać w spokoju i wczuwa się w film, to mógłbym z takową oglądać, ale zawsze mi się trafiały barany, które na filmie niepotrzebnie japę otwierały... Dlatego od długiego już czasu praktycznie wszystkie poważniejsze filmy oglądam sam ;)) Dobrze, że masz dobrą partnęrkę do oglądania ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale tu nudno. Gdzie są wszyscy?

Nie wiem O_o widziałaś informację w moim temacie?? w sensie o obecności w czwartek i wgl?? Tak się porobiło... Nawet nie ma z kim porozmawiać... W czołówce jestem odnośnie postów, a piszę max 20 na tydzień ;x

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

EraGangstera
EraGangstera
  24 maja 2010
tomasheq84
tomasheq84: Lubię Cię prowokować, nie wiem dlaczego, ale lubię ;))

Hje. ;d
Ja lubię być prowokowana. Może to głupie, ale ja nawet w wirtualnych relacjach przeżywam różne rzeczy.

tomasheq84
tomasheq84: Nie wiem O_o

Ja tu myślałam jakieś przyjęcie na moją cześć heeeloooł! a tu nic. :mrgreen:

tomasheq84
tomasheq84: w sensie o obecności w czwartek i wgl??

Ahyym. Zaraz zobaczę. ;>
EraGangstera
EraGangstera
  24 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ahyym. Zaraz zobaczę. ;>

Zaraz zaczną się wakacje i będą nas odwiedzać tłumy, tak jak dawniej. ;d
tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  24 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja lubię być prowokowana. Może to głupie, ale ja nawet w wirtualnych relacjach przeżywam różne rzeczy.

No, to naprawdę głupie. Mam tak samo. ;)) Ale czymże jest zwykła znajomość? Czym taka realna się różni od wirtualnej?? Tylko możliwością dotyku.. A ilu ze swoich znajomych realnych za często się nie dotyka?? Zwykle się ich tylko widzi ;) Rozmowy są takie same i w ogóle ;)) Wiem, durna teoria, ale dla mnie każda znajomość jest cenna, niezależnie od tego jak się poznajemy ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: heeeloooł

jak ja to luuuubię ;D choć to takie hamerykańskie ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tu myślałam jakieś przyjęcie na moją cześć heeeloooł! a tu nic.

nikt Cię tu prawie nie zna, a jak znają to za słabo, żeby Ci przyjęcia robić:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zaraz zaczną się wakacje i będą nas odwiedzać tłumy, tak jak dawniej. ;d

Już rok temu było dziadostwo.. ;>

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

EraGangstera
EraGangstera
  24 maja 2010
tomasheq84
tomasheq84: No, to naprawdę głupie. Mam tak samo. ;)) Ale czymże jest zwykła znajomość? Czym taka realna się różni od wirtualnej?? Tylko możliwością dotyku.. A ilu ze swoich znajomych realnych za często się nie dotyka?? Zwykle się ich tylko widzi ;) Rozmowy są takie same i w ogóle ;)) Wiem, durna teoria, ale dla mnie każda znajomość jest cenna, niezależnie od tego jak się poznajemy ;)

A ja mam jeszcze taką teorię, że gdybym poznała Ciebie czy np. Adasia na żywo to moglibyśmy wiele stracić. Nie wiem jak to racjonalnie wytłumaczyć. Ale bałabym się, że czar pryśnie a potem, ani be, ani me już do siebie i zatracimy to i już nie będzie jak dawniej. Też tak masz?

tomasheq84
tomasheq84: nikt Cię tu prawie nie zna

Nie ważna ilość, ale jakość. Tych ludzi co znam to mi wystarcza i dzięki nim znowu się tu pojawiłam. ;-)
tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  24 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja mam jeszcze taką teorię, że gdybym poznała Ciebie czy np. Adasia na żywo to moglibyśmy wiele stracić. Nie wiem jak to racjonalnie wytłumaczyć. Ale bałabym się, że czar pryśnie a potem, ani be, ani me już do siebie i zatracimy to i już nie będzie jak dawniej.

A to zależy jakim człowiekiem jesteś w realu ;)) Charaktery musza jednak podpasować.. A Ci powiem, że z takim Stachem np., to mi się gada, jak bym znał go całe wieki, mimo, iż jak gadaliśmy to praktycznie tylko w realu ;) Albo taka Nana, normalnie bratnia dusza ;)) Adaś albo Dotka - bardzo przyjemni ludzie, zawsze ;) Dziewczyny - Agata, Lilka, Kasia, Asia - też fantastyczne ;)) Jednak najlepiej się mi rozmawia z początkowo wymienionym towarzychem ;) Podpasowały charaktery i o ;) (nie ma takiego słowa jak 'podpasować' ? :O )

Konto usunięte
Konto usunięte: Też tak masz?

Tak czasem jest i naprawdę nie wiem, jak by to było w naszym przypadku, bo nigdy Cię nawet nie słyszałem... (W przeciwieństwo do Twojego chłopaka :ziober2: )

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ważna ilość, ale jakość. Tych ludzi co znam to mi wystarcza i dzięki nim znowu się tu pojawiłam. ;-)

Ale tu nikogo z nich nie ma :(

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

EraGangstera
EraGangstera
  24 maja 2010
tomasheq84
tomasheq84: Tak czasem jest i naprawdę nie wiem, jak by to było w naszym przypadku, bo nigdy Cię nawet nie słyszałem... (W przeciwieństwo do Twojego chłopaka )

Weź, bo mi się zawsze głupio robi jak o tym wspominasz. :and:

Me, nowe konta mogą zakładać jeden wątek dziennie. Kiedy przestanę być 'nowym kontem'?

tomasheq84
tomasheq84: Ale tu nikogo z nich nie ma :(

Przyjdą jak będą mieli chwilkę. Się nie bój. ;D

Zmiana w podpisie słodka. Arrr :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.