Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  7 kwietnia 2019 (pierwszy post)
Witajcie kochani forumowicze, juz po kosciele? Jesli tak to macie szanse pomoc blizniemu swemu.
Na wstepie zaznacze ze nie jest mi latwo pisac te slowa i prosic was o pomoc, jednak uznalem ze wasza wiedza i doswiaczenie moze mi sie przydac. Dwa slowa o mnie : od niedawna mam 22 lata i praktycznie zerowe doswiadczenie w tym temacie. Postanowilem jednak wziac sprawy w swoje rece i jestem umowiony. Jednak wierze ze sa tu osoby bardziej doswiadczone i moga mi doradzic w pewnych kwestiach. Moje pytania do was to :
- jak ubrac sie na taka okazje?
- jak dostrzec zadowolenie?
- po czym poznam ze to juz koniec?
- sa jakies specjalne techniki?
Za wszelkie odpowiedzi z gory dzieki.

Pierwsza rozmowa o prace tak trudna...
praksyda
praksyda
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś od czasu ,do czasu to się jeszcze chwaliłaś sukcesami ,a teraz co?

Myślę ze mało kogo to interesuje akurat tutaj, dlatego nic nie zapodaje już, ależ proszę bardzo, świeżak z marca

ASZABENE
ASZABENE
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: proszę bardzo, świeżak z marca

Proszę bardzo jaki pikny ,jeszcze czuć nowością😀. Gratulacje👏
ASZABENE
ASZABENE
  10 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A

To kiedy masz kolejny start ,z szansami no podium? Z tego co wyczytałem ,to znasz już na tyle swoje możliwości i konkurencje ,że jesteś to wstanie określić.😀
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  11 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę ze mało kogo to interesuje akurat tutaj, dlatego nic nie zapodaje już, ależ proszę bardzo, świeżak z marca


Oj chyba nikt nie chcial sie z toba bawic w ganianego za dzieciaka :D.

Btw. mega mocna polke masz, ze sie nie zarwala od tego ciezaru
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.