kamilex435
Posty: 5 (po ~138 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 22
kamilex435
  31 marca 2019 (pierwszy post)

Co z kobietami się dzieje rozumie gust gustem że szukacie księcia z bajki ale w takim razie po co komu konto na tym portalu co 30 albo 40 kobieta jest w stanie zagłosować i co 80 jak nie więcej odpisać

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: cóż niektórzy mają przerost ambicji nad treścią

Z braku powodu tak się nie dzieje - trzeba sie jakoś dowartosciowac, skoro inaczej się nie da
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  4 kwietnia 2019

"Z braku powodu tak się nie dzieje - trzeba sie jakoś dowartosciowac, skoro inaczej się nie da:

Niepowodzenie w miłości, sexie, rodzinie nie powinno być wpływać na zachowanie. Ale masz racje co niektórzy wszystkie rozumy zjedli. A niepowodzenia w życiu próbują zrzuć na osoby które mają to czego by chcieli. Nie tędy droga

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  4 kwietnia 2019

Niepowodzenie w miłości, sexie, rodzinie nie powinno
wpływać na zachowanie. Ale masz racje co niektórzy wszystkie rozumy zjedli. A niepowodzenia w życiu próbują zrzuć na osoby które mają to czego by chcieli. Nie tędy droga

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  4 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Sluchaj chłoptasiu , to ze jestes tu jakims cudem modem -w ZADEN SPOSÓB nie upowaznia Cię do tego, zebys mnie : oceniał, krytykował

Jestem też użytkownikiem forum i mam takie samo prawo do oceniania i komentowania jak każdy inny użytkownik. Nie rozumiesz co to moderator a nie pracownik, trudno. Nie zamierzam Ci tłumaczyć jak dziecku.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 kwietnia 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Przeczytajmojopis: Sluchaj chłoptasiu , to ze jestes tu jakims cudem modem -w ZADEN SPOSÓB nie upowaznia Cię do tego, zebys mnie : oceniał, krytykował Jestem też użytkownikiem forum i mam takie samo prawo do oceniania i komentowania jak każdy inny użytkownik. Nie rozumiesz co to moderator a nie pracownik, trudno. Nie zamierzam Ci tłumaczyć jak dziecku.

Więc wyobraz sobie, że ja podobnie jak Ty - tez mam prawo do oceniania, więc wsadz sobie głęboko kazania o moralności, bo nie na tym polega rola moda !
bowtruckle
bowtruckle
  4 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: wsadz sobie głęboko kazania o moralności
Po co ta cala agresja w twoich wypowiedziach i wulgaryzmy? Mozna wypowiedzieć sie w sposób kulturalny, na poziomie.. To tylko portal, kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opinii. Skoro kolega napisal, że o sprawach damsko-meskich nalezy pisac w innym dziale, to tak jest, od tego jest dzial sex do którego nie maja dostępu osoby niepełnoletnie.

Klniecie, ublizacie i prowokujecie do klotni, a pozniej dziwicie sie że polecial ban. Smiech na sali.
:ziew:

Emocje jak na grzybach.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: wsadz sobie głęboko kazania o moralnościPo co ta cala agresja w twoich wypowiedziach i wulgaryzmy? Mozna wypowiedzieć sie w sposób kulturalny, na poziomie.. To tylko portal, kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opinii. Skoro kolega napisal, że o sprawach damsko-meskich nalezy pisac w innym dziale, to tak jest, od tego jest dzial sex do którego nie maja dostępu osoby niepełnoletnie. Klniecie, ublizacie i prowokujecie do klotni, a pozniej dziwicie sie że polecial ban. Smiech na sali. Emocje jak na grzybach.


Więc poczytaj sobie cały temat od początku , zanim zaczniesz komentowac...bo ja sobie nie pozwole na ; osądzanie, umoralnianie , ublizanie i wręcz gnębienie , tylko dlatego ze szanownemu Panu nie podoba sie moj status cywilny. Pokaz mi, prosze, gdzie poruszylysmy sprawy - damsko meski. KONKRETNIE
bowtruckle
bowtruckle
  4 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: poczytaj sobie cały temat od początku , zanim zaczniesz komentowac...
Skąd pewność, że tego nie zrobiłam?
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sobie nie pozwole na ; osądzanie, umoralnianie , ublizanie i wręcz gnębienie
Wątpię by kolega miał to na celu by w jakikolwiek sposób Ci hm... Dopiec. Jeśli widzisz w tym coś więcej niż subiektywna opinie, radze skontaktować sie z nim na pw i wyjaśnić wszelkie niejasności.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 kwietnia 2019

Moze yutaj doszukuj sie smiechu na sali

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 kwietnia 2019

Do mnie masz pretensje ?? Wytykanie moralnosci uwazasz za fair ???? I wpieprzanie sie w cudze zycie ?

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: poczytaj sobie cały temat od początku , zanim zaczniesz komentowac...Skąd pewność, że tego nie zrobiłam? Przeczytajmojopis: ja sobie nie pozwole na ; osądzanie, umoralnianie , ublizanie i wręcz gnębienieWątpię by kolega miał to na celu by w jakikolwiek sposób Ci hm... Dopiec. Jeśli widzisz w tym coś więcej niż subiektywna opinie, radze skontaktować sie z nim na pw i wyjaśnić wszelkie niejasności.


NIE MA OPCJI BO SZANOWNY MOD MNIE ZABLOMOWAL NA PRIV ZARAZ PO TYM JAK DOSTAŁ NIE . Zresztą kto ho upowaznia do komentowania faktu, że jestem męzatką i wytykania co mi eolno/wypada a co nie ???
bowtruckle
bowtruckle
  4 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze yutaj doszukuj sie smiechu na sali
Jak widać wypowiedź nie była kierowana do twojej osoby.

Btw. Nie na miejscu jest mieć chlopa i pokazywać innym że są w jakikolwiek sposób pociągający.. :zonk: zagranie w druga stronę na bank nie byłoby mile dla kobiety.
bowtruckle
bowtruckle
  4 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: kto ho upowaznia do komentowania faktu, że jestem męzatką i wytykania co mi eolno/wypada a co nie ???
kazdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. :bye:

Milego dnia zycze i wiecej dystansu.

Ps. Polecam czytanie ze zrozumieniem- jw.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Moze yutaj doszukuj sie smiechu na saliJak widać wypowiedź nie była kierowana do twojej osoby. Btw. Nie na miejscu jest mieć chlopa i pokazywać innym że są w jakikolwiek sposób pociągający.. zagranie w druga stronę na bank nie byłoby mile dla kobiety.

Wybacz- ale to chyba nie Tobie oceniac co jest na miejscu , nie uwazasz ??? Ja nie ingeruje w Twoje zycie prywatne, Ty nie ingeruj w moje. To ze taki mam status zwiazku , nie musi byc jednoznaczne. To moja prywatna sprawa. Was regulamin nic nie mowi, o tym czy osoby zamęzne moga tu byc i glosowac
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  4 kwietnia 2019

bowtruckle hmm jeżeli to do mnie, to ja w żaden sposób nie pokazuje ciała na żadnej fotce, pomijając fakt że pociągająca jestem raczej tylko nosem. Wydaje mi się jednak że mam prawo oceniać osoby - nie muszę z nimi rozmawiać. Zapytam wprost Oceniłeś kiedyś kogoś po wyglądzie? Zapewne wiele razy, a ocenianie książki po okładce.... jak sam wiesz jest czynem nic nie znaczącym.

Natomiast pan umoralniacz, za to że raczyłam ocenić jego profil na NIE. No sory wg mojej opinii facet jest ohydny, i rzadko spotykam aż tak brzydkich ludzi. Dostałam w zamian kaszalota. Uważasz to za moralne? Przecież skoro program pozwala na zaznaczenie tak lub nie to o co chodzi?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.