kamilex435
Posty: 5 (po ~138 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 22
kamilex435
  31 marca 2019 (pierwszy post)

Co z kobietami się dzieje rozumie gust gustem że szukacie księcia z bajki ale w takim razie po co komu konto na tym portalu co 30 albo 40 kobieta jest w stanie zagłosować i co 80 jak nie więcej odpisać

GRADEK83
GRADEK83
  31 marca 2019

Kij ma dwa końce.... Jag go złamiesz to i tak niczego nie zmieni jedynie problemów sobie narobisz. Indianie z plemienia ktoichtamwie widzieli by to tak. Skoro młody wojownik zabiega o względy wielu młodych i atrakcyjnych niewiast z obcego plemienia nie dostrzegając na dostrzegając swoich kobiet na miejscu to tym bardziej on sam nie jest widziany w obcych stronach.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 kwietnia 2019

Skoro kobieta na ogół dostaje wiadomości typu "CHOĆ SIĘ RUCHAĆ", "WSADZIŁBYM CI" albo "CHOĆ CIĘ ZERŻNĘ" to o czym my tu chcemy pisać. Takie wiadomości ignoruje się z automatu. Nie każdy musi głosować bo i po co czasami. Raz oceniłam pana +50 myślałam a zrobię mu przyjemność (totalnie nie mój gust, pomijając wiek) w ciągu 5 minut miałam wiadomość od pana "choć maleńka zasponsoruje Cię" no to po co? Poważnie. To co kobiety nie są już samowystarczalne?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  1 kwietnia 2019

Koleżanka powyżej ma rację. Wkoncu to portal, jak sama nazwa wskazuje : do poznawania nowych osób, a nie koniecznie desperackiego szukania faceta na już. 80 % panów tutaj w ogóle nie jest warta tego, żeby im w ogóle odpisać, bo sypią tekstami o jakich wspomniała koleżanka powyzej. Większosc nie potrafi w normalny sposób zacząc rozmowy , a o poprawnie pisowni ( jak u autora postu) nawet nie wspomne. A jeśli nawet kobiety tutaj kogos szukają, to mając tak ogromny wybór- raczej zdecydują się na kogoś bardziej wartego uwagi 😉

karolinakingaaa
karolinakingaaa
  1 kwietnia 2019

Dokładnie ja nie odpisuje,bo?
Szkoda mi czasu dla facetów, którzy szukają tylko dobrej zabawy
Wydaje wam sie, że każda kobiete jest łatwo zdobyć próbując zdobyć ją na hajs... Nie nie Panowie, szukajcie na sex małolat, które nie chcą stałych związków!!! Przestańcie proponować nam sex spotkania za hajs, albo cos tam... Tak jak dostalam dzisiaj wiadomość... Czy spotkam sie na sex za auto i prawo jazdy... Masakra czy nie ma normalnych facetów? Tylko boleśnie Typy, które później płaczą, że nie mogą znaleźć "porzadnej żony "najlepiej, aby była dziewicą, prala, sprzatala, gotowała... OGARNIJCIE SIĘ CHŁOPY

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  1 kwietnia 2019

karolinakingaaa mówiąc szczerzę jestem kobietą która uwielbia sprzątać, prać, gotować i prasować - to moja wielka miłość, dodatkowo pracuje na etacie, zajmuje się synem, mam czas na swoje pasje w tym siłownie :P Więc takie kobiety też istnieją, ale właśnie jak dostaje takiego priva to mi się odechciewa.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  1 kwietnia 2019

Jak to sie nazywalo ? Eksperyment Klaudiusz? Xdd ogladnijcie to sobie. Polecam. Otwiera oczy.

kamilex435
Posty: 5 (po ~138 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 22
kamilex435
  1 kwietnia 2019

A więc nie wszystkich moje drogie panie wrzuca się do jednego wora kobieta która nie odpisze nigdy się nie przekona czy ktoś faktycznie ma ochotę kogoś poznac czy tak jak piszecie liczą na coś czego tu i tak nie osiągną

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 kwietnia 2019
kamilex435
kamilex435: 30 albo 40 kobieta jest w stanie zagłosować


Tak jest w stanie zagłosować, ale wydaje mi się że takim tylko Kobietą chodzi o jak największa ilość głosów. Jak to bywa każdy Facet myśli że że Dana Kobieta jest zainteresowana Tobą to się odwzajemnia decyzję. Później próba zagadania do takiej osoby a tu Szach i Mat lodujesz na Czarnej Liści, i to świadczy że co nie którym Kobietą chodzi tylko o Głosy żeby być jak najwyżej w rankingu.
HardStyled83ddd0a
praksyda
praksyda
  1 kwietnia 2019
kamilex435
kamilex435: co 80 jak nie więcej odpisać

jeszcze bardziej wchodzcie im w tyłek to was moze dostrzegą, zapraszam na strone głowną można poczytać pod fotkami jak stada cipeuszy proszą sie o uwage jak swinka o żarcie.
GRADEK83
GRADEK83
  2 kwietnia 2019

Cipeuszy :crylol:

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  2 kwietnia 2019

Ja wam mogę napisać jedynie z punktu widzenia weteranki mającej tu konto od 2005 roku. Kiedyś nie było forum, nie było jakiś serduszek, faceci nie pisali "choć się ruchać", można było nawet miło spędzić czas. W 2010 zaczęła się robić wiocha bo pokazały się kamerki, czasem oglądając człowiek miał ochotę zwymiotować. Zajrzałam tu znowu to jest jakieś forum, czat i banda napaleńców. To nic że wyglądają jak wyglądają (subiektywne moje odczucie), ale teksty 17 -latków choć się ruchać albo coś podobnego... Jak zapytałam czy mamie też pokazuje to powiedział że nie. To po co mi? Te stare baby też są beznadziejne, młodym szczawikom psuć psychikę, bo skąd taki szczyl wie że można i że stare ciapcie lubią jak je szczawiki podrywają.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  2 kwietnia 2019
kamilex435
kamilex435: A więc nie wszystkich moje drogie panie wrzuca się do jednego wora kobieta która nie odpisze nigdy się nie przekona czy ktoś faktycznie ma ochotę kogoś poznac czy tak jak piszecie liczą na coś czego tu i tak nie osiągną

Ale co Ty ciągle z tym odpisywaniem ?? Moze kobiety po prostu nie nają ochoty pisac. Moze są tu tylko dla forum itd. Moze czesc , zeby sie dowartosciowac...głownie te wrzucające foty cycków i dupy żeby im bić brawa, ale jak sam piszesz ; nie wrzuca sie wszystkich do jednego worka
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Kiedyś nie było forum, nie było jakiś serduszek

Przedziwne rzeczy opowiadasz. Pamięć widać już nie ta. Forum istnieje od dawna, jeśli nie od początku. Serduszek nie było ale głosowało się w skali 1-10. O to były zawsze żale kto komu jaką ocenę dał.

anfet4minka
anfet4minka: Zajrzałam tu znowu to jest jakieś forum, czat i banda napaleńców.


"Jakieś" forum jest, nikt nie zmusza pisać. Czat odkąd pamiętam jest i małolaty też żyć muszą.

anfet4minka
anfet4minka: Nie każdy musi głosować bo i po co czasami.

Ciekawe stwierdzenie w ujęciu tego że sama wyszukujesz profile i wciskasz NIE. Kolejna znudzona mężatka co tylko przychodzi narzekać na innych.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
GRADEK83
GRADEK83
  2 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DyktatorMody
DyktatorMody: O to były zawsze żale kto komu jaką ocenę dał

Odwieczny ból dupy a dlaczego dałeś 9 a nie 10 i lądowałeś na czarnej liście XD

Nie oszukujmy się świat się zmienia nie zawsze na lepsze... największym błędem reformy szkolnictwa było wprowadzenie gimnazjum. Dzieci z 6 czy tam 7 klasy szły do gimnazjum i już czułe się dorosłe i od razu chciały się ruchać bawić w słoneczka i ćpać dopalacze. Niestety to nie Kanada gdzie maja państwo Policyjne wszystko musi działać zgodnie z regulaminem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.