Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 marca 2019 (pierwszy post)

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed intensywnym wiatrem mieszkańców południowych krańców Polski - woj. dolnośląskiego, opolskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego. Synoptycy podają, że prędkość wiatru może miejscami osiągnąć nawet 100 km/h.
Formowicze, watry/wichury wyrządziły już jakieś szkody w waszych miejscowościach np : Zerwane dachy, awarie prądu, powalone drzewa, lub jakiś inne szkody.
Możecie również wrzucać fotki, jakich zniszczeń dokonały wichury w waszych miejscowościach.

HardStyled83ddd0a
GRADEK83
GRADEK83
  11 marca 2019

ze 3h prądu nie miałem :/ eh armagiedon :ziober2:

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  12 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ze 3h prądu nie miałem

Ja zapomniałem napisać że z powodu braku zasilania w niedzielę w nocy była awaria urządzeń netu i wystąpiło zjawisko tzw. interNIET przez co mogłem odpocząć od Fotki. Ach żeby tylko takie problemy ludzie mieli :D
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 marca 2019
Owad
Owad: Formowicze, watry/wichury wyrządziły już jakieś szkody w waszych miejscowościach np : Zerwane dachy, awarie prądu, powalone drzewa, lub jakiś inne szkody.


Taaaak...

Polamane konary drzew, zerwane linie tramwajowe... na paru sasiednich osiedlach zniszczone samochody...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 marca 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Polamane konary drzew, zerwane linie tramwajowe...

O to ładnie, komunikacja miejska Tramwajowa wszamana w Krakowie w nie których miejscach pewnie jest, co zrobią ludzie teraz dojeżdżający do pracy Tramwajami ehh.
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: na paru sasiednich osiedlach zniszczone samochody...
A tam samochody do pikuś, dobrze że w tym czasie nikt akurat nie siedział w samochodzie.
HardStyled83ddd0a
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  15 marca 2019
Owad
Owad: O to ładnie, komunikacja miejska Tramwajowa wszamana w Krakowie w nie których miejscach pewnie jest, co zrobią ludzie teraz dojeżdżający do pracy Tramwajami ehh.


W miare szybko chyba naprawili ;)
Biorac pod uwage fakt, ze Krakow jest studenckim miastem i znaczne grono osob korzysta z komunikacji miejskiej, nie moga sobie pozwolic na dlugie rpzestoje ;)
Owad
Owad: A tam samochody do pikuś, dobrze że w tym czasie nikt akurat nie siedział w samochodzie.

Tu masz akurat 100% racji... ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 marca 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Tu masz akurat 100% racji... ;)


Aż miło usłyszeć to na Forum że w końcu Owad ma racje w czymś :zakrecony:
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.