Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 marca 2019 (pierwszy post)

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed intensywnym wiatrem mieszkańców południowych krańców Polski - woj. dolnośląskiego, opolskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego. Synoptycy podają, że prędkość wiatru może miejscami osiągnąć nawet 100 km/h.
Formowicze, watry/wichury wyrządziły już jakieś szkody w waszych miejscowościach np : Zerwane dachy, awarie prądu, powalone drzewa, lub jakiś inne szkody.
Możecie również wrzucać fotki, jakich zniszczeń dokonały wichury w waszych miejscowościach.

HardStyled83ddd0a
ASZABENE
ASZABENE
  11 marca 2019

Poważnie sądzisz ,że ktoś wrzuci zdjęcie własnego zniszczonego mienia ? Tylko pismaki żerują na nieszczęściu innych,w sumie za to im płacą.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  11 marca 2019

Nie chodzi o to by wrzucać zdjęcia tylko np opisanie jaka jest lub była sytuacja lub gdzie wiało najmocniej

ASZABENE
ASZABENE
  11 marca 2019

Wow przekonałeś mnie ,teraz Ci opiszę ze szczegółami co zostało z dobytku mojego życia po katakliźmie.

GRADEK83
wpis jest ukryty
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  11 marca 2019
Owad
Owad: Możecie również wrzucać fotki, jakich zniszczeń dokonały wichury w waszych miejscowościach.


Chyba CIĘ powaliło
I to równo :-(
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  11 marca 2019

Gownoburza dla nizin xD

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 marca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Poważnie sądzisz ,że ktoś wrzuci zdjęcie własnego zniszczonego mienia ?

Asze, ogólnie jakie zniszczenia dokonały wichury w danej miejscowości, nie chodzi mi głównie o Fotki zniszczeń mienia własnego.
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba CIĘ powaliło I to równo :-(

Niestety nie.
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 marca 2019
Owad
Owad: mieszkańców południowych krańców Polski - woj. dolnośląskiego, opolskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego.

Ominęłeś województwo śląskie!

Owad
Owad: ostrzega

Dostałem ostrzeżenie 9 marca rano na komórkę od RCB.

Owad
Owad: Możecie również wrzucać fotki, jakich zniszczeń dokonały wichury w waszych miejscowościach.

W Katowicach dziś pomiędzy Centrum i Ligotą powalone na tory były drzewa. Przez co pociągi międzynarodowe nadrabiały drogi przez Kędzierzyn-Koźle (województwo Opolskie) jakieś 50 km drogi. Na Mazowszu też wiało ostatnio. Widziałem poprzewracane znaki tymczasowe na S8 i je zgłosiliśmy bo zachodziły na jezdnię. Już je ustawili. Na sąsiedniej posesji połamane dachówki leżą. Więcej nie widziałem.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 marca 2019
DyktatorMody
DyktatorMody: Ominęłeś województwo śląskie!


:oops: Fakt, zapominałem o śląskim.
DyktatorMody
DyktatorMody: W Katowicach dziś pomiędzy Centrum i Ligotą powalone na tory były drzewa. Przez co pociągi międzynarodowe nadrabiały drogi przez Kędzierzyn-Koźle (województwo Opolskie) jakieś 50 km drogi. Na Mazowszu też wiało ostatnio. Widziałem poprzewracane znaki tymczasowe na S8 i je zgłosiliśmy bo zachodziły na jezdnię. Już je ustawili. Na sąsiedniej posesji połamane dachówki leżą. Więcej nie widziałem.

W mojej miejscowość w Kalwaria Zebrzydowska, to sąsiadce urwało pół dachu. Również w Wadowicach wichura uszkodziła 5 budynków jak narazie tyle zostało naliczinych


Jak i również pozrywane reklamy

HardStyled83ddd0a
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  11 marca 2019
Owad
Owad: Jak i również pozrywane reklamy


Chyba powalone, chyba że ty jedno piszesz a drugie na zdj pokazujesz
Bo na pozrywane to mi to nie wygląda
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 marca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba powalone, chyba że ty jedno piszesz a drugie na zdj pokazujesz

Obok jadącego rowerzysty jest zerwana i lezącą reklama, niech ci będzie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo na pozrywane to mi to nie wygląda

U mnie powalona czy pozrywana to jeden ciort jest.
HardStyled83ddd0a
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  11 marca 2019
Owad
Owad: Obok jadącego rowerzysty jest zerwana i lezącą reklama.

To jest chyba plandeka pewnie jakiś tir jechał no i mu zerwało
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest chyba plandeka pewnie jakiś tir jechał no i mu zerwało

Tutaj możemy gdybać, co to tak na prawdę tam leży.
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest chyba plandeka pewnie jakiś tir jechał

Baner reklamowy skoro jest taki kolorowy. Plandeki na ciężarówkach jednak zazwyczaj są bardziej stonowane i mają wiele punktów mocowania w różnych płaszczyznach więc się tak łatwo nie zrywają.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.