Marta8777
Marta8777
  26 lutego 2019 (pierwszy post)

Zastanawiam się czy fotka jest tutaj tylko dla osób którzy tu tylko szukają uniesień seksualnych czy są też ludzie szukający szczęścia i miłości?

obserwator72
Posty: 2 (po ~471 znaków)
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 0
obserwator72
  14 marca 2019
nie można tu mówić "wszyscy" i "każdy" bo przecież nie ma takich samych osób. Rozumiem osoby, które potrzebują rozmów ale i rozumiem i te dla których seks jest ważny, szkoda tylko, że swoim zachowaniem czy postępowaniem jak też słowami strasznie go sami spłycają. pewien mądry człowiek napisał,,,, nic co ludzkie nie jest mi obce, i nie ma co się wstydzić naszych pragnień czy potrzeb. Jednak pamiętajmy, że nie istniejemy tylko jako ciało.... jest w nas i dusza albo umysł jeśli ktoś niewierzący ;) nie trzeba tu szukać uczucia, można być tylko aby porozmawiać sobie,,,, a szukanie samego seksu hmm to oszukiwanie samego siebie, bo taki przygodny nikogo nie zaspokoi.... jesteśmy kimś więcej niż samo cialo ;) które jest jakże niedoskonałe często, ale najważniejsze aby była w nas piękna dusza
MartaMarteczka13
Posty: 1 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MartaMarteczka13
  15 marca 2019

Hej,czy jest tu ktoś kto nie mysli tylko sexie?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 marca 2019
MartaMarteczka13
MartaMarteczka13: Hej,czy jest tu ktoś kto nie mysli tylko sexie?


Hej.
Ja o nim nie myślę tylko nie wiem dlaczego mi się o śni.
HardStyled83ddd0a
MichalDJAmerU
Posty: 1 (po ~40 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 34
MichalDJAmerU
  21 marca 2019

Duzo jest normalnych facetow kobiety !!!

creyzzi1
Posty: 1 (po ~353 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 47
creyzzi1
  22 marca 2019

hej da sie porozmawiac z kims normalnym choc to prawda duzo jest osob co tylko "igraszki w glowie " . Sa ludzie ktorzy mowia od razu w prost co i jak i czego szukaja a sa tacy co mysla choc nie mowia . Da sie tez porozmawiac na inne tematy typu zycie poglady na dane tematy czy tez tak zwana przyslowiowa "pogoda"hehehe. Pozdrawiam cieplutko wszystkich

GRADEK83
GRADEK83
  22 marca 2019
creyzzi1
creyzzi1: Sa ludzie ktorzy mowia od razu w prost co i jak i czego szukaja a sa tacy co mysla choc nie mowia

Jeden zdesperowany to nie owija w bawełnę i chwyta się za ostrze tonąc inny ma swój honor i woli utonąć jak zdradzić swoje zamiary a jeszcze inny stoi obok i śmieje się bo w ręku ma koło ratunkowe tak czy inaczej każdy musi w swoim życiu znaleźć magiczny środek do tego aby być szczęśliwym.

creyzzi1
creyzzi1: Da sie tez porozmawiac na inne tematy

Tematy Polaków narzekanie na pogodę na polityków na sportowców i na robotę a i obrabianie dupy innym.
Avatar użytkownika Piracik92Piracik92
Posty: 51 (po ~100 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 0
Piracik92
  23 marca 2019

creyzzi1 a Ty lubisz nosić krótkie koszulki?:)

Hej Panowie, jakie podobają wam się pępki udziewczyn?Dziewczynyjakie macie kształty pępków i czy lubicie jepokazywać naulicy?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.