Marta8777
Marta8777
  26 lutego 2019 (pierwszy post)

Zastanawiam się czy fotka jest tutaj tylko dla osób którzy tu tylko szukają uniesień seksualnych czy są też ludzie szukający szczęścia i miłości?

arek510
Posty: 1 (po ~33 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 30
arek510
  1 marca 2019

Są ale każdy wie, że trudno...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 marca 2019
Ostatnio edytowany: 25 kwietnia 0225
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiam się czy fotka jest tutaj tylko dla osób którzy tu tylko szukają uniesień seksualnych


W 78% tego szukają :sex:
Konto usunięte
Konto usunięte: czy są też ludzie szukający szczęścia i miłości?

To tylko garstka pozostała jako 22% którzy szukają szczecią/miłości.
Czemu tak twierdze że 78% uniesień seksualnych, śledząc Kamerki to tylko kto tam wejdzie do kogoś na czat to tylko teksty : Zrobisz loda/Lubisz sex/Rozbierzesz się/Umówimy się za sponsoruje no i również Komentarze do zdjęć są dodawane w podobnym stylu.
HardStyled83ddd0a
Marta8777
Marta8777
  1 marca 2019

No czyli ktos normalny tez jest 22 to zawsze cos;)

lukaszczyz111
lukaszczyz111
  1 marca 2019

Są tu "normiki", ale na szczęście nie brakuje też osób, których żadna miłość nie interesuje ;).

Budynioo
Budynioo
  1 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiam się czy fotka jest tutaj tylko dla osób którzy tu tylko szukają uniesień seksualnych czy są też ludzie szukający szczęścia i miłości?

Żeby kogokolwiek znaleźć normalnego to cud musi być, jak nie osoby które interesują jak to ujełaś "uniesienia" to inne do samego pisania, a jak spytasz się czy możesz ją zobaczyć na kamerce to powie że nie ma.
tomek11107
Posty: 3 (po ~23 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
tomek11107
  2 marca 2019

Marta8777 sama prawda

KoF
Posty: 1 (po ~773 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
KoF
  3 marca 2019

Każdy inaczej widzi swoją i innych wartość. Podobnie jak mężczyźni, by nie rzec- chłopcy, poszukujący doznań, tak i kobiety, których jedynym atutem zdają się być poetyckie kształty ciała. Ale nie ma ich za co winić. Niektórzy nie potrzebują po prostu sięgać dalej niż prokreacja. Popisy kaczuszki i walczące przed nią, puszące się kaczorki... Przykre i smutne z jednej strony, a z drugiej swoiście gatunkowo piękne. A swoją drogą- co czyni nas tak na prawdę ludźmi? Co dodaje nam człowieczeństwa? Odwieczna zagadka bytu nadal nie jest jasna choć setki pokoleń przez tysiąclecia próbowały ją rozwikłać... Może powinniśmy jednak pochylić głowę i poddać się tym godom mającym na celu jedynie przyjemność i wydanie potomstwa?

AMV3d Team Manager; clp K.G.

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  3 marca 2019

Swego czasu znalazłem tu dziewczynę z którą byłem 7 lat. Nawet się jej oświadczyłem :) Więc kiedyś się dało, dzisiaj też chciałbym kogoś znaleźć, tymbardziej że narzeczonej już nie ma - bez słowa wyjaśnień mnie zostawiła i widzę że na tinderze siedzi. Cóż, teraz chyba większość tak ma ale trzeba szukać ;)

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  3 marca 2019
MTF
MTF: Swego czasu znalazłem tu dziewczynę z którą byłem 7 lat. Nawet się jej oświadczyłem :) Więc kiedyś się dało, dzisiaj też chciałbym kogoś znaleźć, tymbardziej że narzeczonej już nie ma - bez słowa wyjaśnień mnie zostawiła i widzę że na tinderze siedzi. Cóż, teraz chyba większość tak ma ale trzeba szukać ;)

trzeba wierzyć mocno w miłość przyjdzie ona w najmniej dla Pana oczekiwanym momencie głowa do góry nie załamywać się
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  3 marca 2019
Aro32
Aro32: trzeba wierzyć mocno w miłość przyjdzie ona w najmniej dla Pana oczekiwanym momencie głowa do góry nie załamywać się

Co prawda to prawda. Jednak muszę przyznać że przez te 7 lat cała kultura poznawania ludzi w necie się zmieniła. Nie jest to już to samo co kiedyś.
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  3 marca 2019

Powiem Ci że ja 11 lat po rozwodzie jestem

GrzegorzEl
Posty: 4 (po ~52 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
GrzegorzEl
  9 marca 2019

Zapraszam do pisania

Ania36
Ania36
  11 marca 2019

Ten portal zszedł na psy...Nie obrażając zwierząt.

RozkiewiczM
RozkiewiczM
  14 marca 2019

Siema :)

owocowa87
owocowa87
  14 marca 2019

Są ale mało niestety

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.