zacny
zacny
  2 lutego 2019 (pierwszy post)

Poświęciłem z 15 minut na napsianie fajnego tematu z zakresu socjologii i psychologii społecznej.
Jakiś mod przeniósł go do tego nudnego i martwego działu seks.

To jest ostatni temab jaki zakładam tu. Nie chcecie pomóc tego rozruszać, to chociaż nie przeszkadzajcie, robaczki.

Zeby temat byl regulaminowy: Czy moderatorzy powinni byc wybierani w drodze publicznego głosowania na określony czas?

#demokracja #konstytucja #regulamin #fotkaPLnieCOM

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  6 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Od kilku dni jestesmy jedynymi osobami piszacymi w tym temacie, myslisz ktos to czyta?

Jo myśla że nikt takich gupot nie czyto.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
praksyda
praksyda
  6 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy moderatorzy powinni byc wybierani w drodze publicznego głosowania na określony czas?

no na 10 osób wypowiadajacych sie tutaj 9 to mody ( daje tylko taki przykład)
naprawdę wybor spory, niech Styx i reszta programisów wezmą się za zmodernizowanie tego cmentarza i wywalenie niepotrzebnych działów, albo połączenie, bo nic tu sie nie dzieje od 1410r.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  6 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: zacny: Czy moderatorzy powinni byc wybierani w drodze publicznego głosowania na określony czas? no na 10 osób wypowiadajacych sie tutaj 9 to mody ( daje tylko taki przykład) naprawdę wybor spory, niech Styx i reszta programisów wezmą się za zmodernizowanie tego cmentarza i wywalenie niepotrzebnych działów, albo połączenie, bo nic tu sie nie dzieje od 1410r.

to dlatego mamy taki poziom na forum xd
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  6 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Poświęciłem z 15 minut na napsianie fajnego tematu z zakresu socjologii i psychologii społecznej. Jakiś mod przeniósł go do tego nudnego i martwego działu seks. To jest ostatni temab jaki zakładam tu. Nie chcecie pomóc tego rozruszać, to chociaż nie przeszkadzajcie, robaczki.Zeby temat byl regulaminowy: Czy moderatorzy powinni byc wybierani w drodze publicznego głosowania na określony czas? #demokracja #konstytucja #regulamin #fotkaPLnieCOM


Najwazniejsze ze na scisle okreslony i dosc krotki czas. Jak dla mnie to tacy ludzie powinni miec badania psychologiczne dotyczace radzenia sobie z ludzmi. Ponadto powinien byc ktos do kogo faktycznie mozna napisac skarge. Wiekszosc modow jakich poznalem to zakompleksione dzieci ktore dostaja funkcje gdzies tam na horyzoncie ich marzen czyli na fotce. To ludzie ktorzy maja podwojne standardy zalezne od userow i humorow moda. Wiekszosc chce udowodnic ze sa najwazniejsi w tym rynsztoku intelektualnym. Tworza towarzystwo wzajajemnej adoracji o nazwie #niesluszny. Jak bardzo to przypomina wladze w kraju :)
praksyda
praksyda
  6 lutego 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: to dlatego mamy taki poziom na forum xdpraksyda

eee.. fotka prl to nie poważna sprawa. Można wejść sie odmóżdżyc i spierdzielać.:ziober2:
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  6 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: to dlatego mamy taki poziom na forum xdpraksyda eee.. fotka prl to nie poważna sprawa. Można wejść sie odmóżdżyc i spierdzielać.


dobrze w koncu poczytac kogos madrego
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  10 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie wiem czy mam komentowac. Czy cieszyc sie z atencji.


ach, te znaki zapytania

Konto usunięte
Konto usunięte: rzeba by ich zmienić.

zdecydowanie mój panie

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.