zacny
zacny
  2 lutego 2019 (pierwszy post)

Poświęciłem z 15 minut na napsianie fajnego tematu z zakresu socjologii i psychologii społecznej.
Jakiś mod przeniósł go do tego nudnego i martwego działu seks.

To jest ostatni temab jaki zakładam tu. Nie chcecie pomóc tego rozruszać, to chociaż nie przeszkadzajcie, robaczki.

Zeby temat byl regulaminowy: Czy moderatorzy powinni byc wybierani w drodze publicznego głosowania na określony czas?

#demokracja #konstytucja #regulamin #fotkaPLnieCOM

szasti2
szasti2
  2 lutego 2019

Patrząc na temat założony przez Ciebie, który został przeniesiony do działu seks , uważam że moderatorzy słusznie postąpili.

Kombatant
Kombatant
  2 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy moderatorzy powinni byc wybierani w drodze publicznego głosowania na określony czas?


W ogóle nie powinno być moderatorów, otwarta formuła forum i żadna wypowiedź nie powinna być kasowana.
zacny
zacny
  2 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: uważam że moderatorzy słusznie postąpili

Ale my nie rozmawiamy tam o seksie małoletnich, tylko o socjotechnice manipulowania ludzmi i inzynierii społecznej.
Co to ma z seksem wspolnego?

Konto usunięte
Konto usunięte: otwarta formuła forum

No, nawet nieźle. :mrgreen:
szasti2
szasti2
  2 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: zacny: Czy moderatorzy powinni byc wybierani w drodze publicznego głosowania na określony czas?W ogóle nie powinno być moderatorów, otwarta formuła forum i żadna wypowiedź nie powinna być kasowana.

Niestety nie zgodzę się z Tobą że nie powinno być moderatorów. Są użytkownicy którzy potrafią tu na forum wstawiać sprzeczne zpolskim prawem i regulaminem serwisu.
szasti2
szasti2
  2 lutego 2019

@zacny: więc mogłeś w temacie od razu na wstępie napisać o co chodzi w temacie., pewnie by nie przenosili go. Szczerze, to sam mam watpliwości co do działów w którym powinien znajdować się Twój temat.

zacny
zacny
  2 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: o co chodzi w temacie

Żeby wiedzieć o co chodzi w temacie, wystarczy go przeczytać.

Ja mam wątpliwości co do całego forum teraz.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  2 lutego 2019

Moim zdaniem potrzebna jest restrukturyzacja forum, by zaczęło ono zdrowo funkcjonować. Ale i społeczność portalu ewoluowała w takim kierunku, że bardziej im w smak dupy, gołe klaty, fury oraz cycki niż jakieś merytoryczne dyskusje. Od czasu do czasu wpadnie jakaś "stara gwardia", narobi trochę szumu i sytuacja po czasie wraca do normy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy moderatorzy powinni byc wybierani w drodze publicznego głosowania na określony czas?

To by było nawet bekowe. TAK! d83dde03
Podejmujesz wyzwanie?
zacny
zacny
  2 lutego 2019
Eldim
Eldim: narobi trochę szumu i sytuacja po czasie wraca do normy

No jak mi tematy przenoszą między działami po złości, to czego się spodziewasz?

Eldim
Eldim: w smak dupy, gołe klaty, fury oraz cycki niż jakieś merytoryczne dyskusje

Kiedyś był idealny balans pomiędzy głupkowatym nabiojaniem, a merytoryczną dyskusją. Dla każdego coś dobrego było.
Chciałem trochę ruszyć to forum, sprobować chociaż. Ale jednak nie mam siły na to.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  2 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No jak mi tematy przenoszą między działami po złości, to czego się spodziewasz?

Ja też tego nie pochwalam, żebyśmy się dobrze zrozumieli. Nie pochwalam w ogóle tak dużej liczby działów, które przecież są w większości martwe (stąd wspominam o jakiejś modyfikacji całej struktury forum).

Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałem trochę ruszyć to forum, sprobować chociaż..

Kibicuję z całych sił. Nawet dokładam własne posty. Sam się nieco przywiązałem do tego przybytku i również chciałbym, by coś się tutaj działo.
Podejmujesz wyzwanie?
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy moderatorzy powinni byc wybierani w drodze publicznego głosowania na określony czas?

nie

opcja przez łózko lepsza
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: fornite

elo Rafale, widziałeś dziś o 20:00 event w grze? :D
zajebista dyskoteka była
...Ignorance is bliss...
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 lutego 2019

Najlepiej to swoje kandydatury powinni zglaszac piszac wniosek i dolaczajac pare nudeskow. Oczywiscie zakladajac osobny temat aby kazdy uzytkownik droga wolnego glosowania mogl napisac za i przeciw.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  3 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: swoje kandydatury powinni zglaszac piszac wniosek

W sensie, ze ty tak zrobiłaś? :ninja:

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: zakladajac osobny temat aby kazdy uzytkownik

to juz nie dla mnie, ten jest ostatni
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: swoje kandydatury powinni zglaszac piszac wniosek W sensie, ze ty tak zrobiłaś? jestemwczorajsza: zakladajac osobny temat aby kazdy uzytkownik to juz nie dla mnie, ten jest ostatni

Nie, ja tak nie robilam.

Ja nie jestem pewna jutra, a on jest pewny, ze ostatni. Nie mow hop zanim nie przeskoczysz. :ninja:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.