jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  29 stycznia 2019 (pierwszy post)

Dzien dobry misie kolorowe.

Poniewaz wczoraj obiecalam zalozyc wielce feministyczny temat aby moj fejm glownej fotkowej feministki nie spadal, przechodze do dzialania.
Temat zapewne walkowany juz setki razy, ale nie powstrzyma mnie to przed dotrzymaniem slowa.

Feministki. Jedno slowo, a tak wiele znaczen.
Jest to plec piekna, ktora wykrzykuje hasla, w imieniu wszystkich kobiet nawet jesli 90% dam sie z nimi nie zgadza.
Bedac kobieta nie uprawniam ich do wypowiadania sie w moim imieniu, a jednak to nie stoi na przeszkodzie walczyc o wedlug mnie zbedne (dodatkowe) prawa kobiet.

"Nie lubię feministek, bo one nie lubią kobiet. Feministki to kobiety niespełnione w normalnych rolach – ocenił Janusz Kochanowski"
Q: Zgadzasz sie z tym i dlaczego tak?

Q: Czy uwazasz, ze feminizm zaszedl juz zbyt daleko? Zostala przekroczona magiczna granica "dobrego smaku" i mezczyzn zepchnelo to na margines meskosci?

Q: Jak wedlug Ciebie powinien wygladac prawidlowy model rodziny? Mezczyzna glowa rodziny, a kobieta strazniczka ogniska domowego czy wolisz gdy role zamieniaja sie miejscami?

Q: Czy wedlug Ciebie im sie juz w tylkach poprzewracalo i walcza po prostu aby sie czyms zajac? Oczywiscie mowie o slawnych ukrainskich feministkach "Femen". Jak mozna walczyc o prawa kobiet wystawiajac swoje cialo na posmiewisko? Jak walczyc o szacunek do naszej plci podajac sie jako "danie glowne" na talerzu?

Q: Czy w zwiazku z tym mezczyzni zaczeli nienawidziec kobiety? Coraz czesciej widze krytyke i oczernianie kobiet ze wzgledu na plec, bo tak, bo kobiety to zwykle "worki" urodzone aby sluzyc mezczyznom.
Q: Zawsze tak bylo czy nastawienie do kobiet to odbicie ciezkiej "pracy" feministek?

I na koniec aby podkreslic to, ze jestem urodzona feministka dodam obrazek przedstwiajacy moje nastawienie:



Gorace pozdrowienia dla bekazciebiemodzie, trolling za 3 2 1 ... start :D

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
AnusToKupa
AnusToKupa
  7 lutego 2019

Jej to by sie eutanazja przydala nie aborcja xdd

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  10 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Już ci powiedziałam/napisałam! Wybór miałaś wtedy, jak majtki z doopy ściągałaś! Mogłaś tego nie robić i powiedzieć mu nie, nie dam ci, bo mogę zajść w ciążę i przejść zatrucie ciążowe(facepalm, 1 na 100 000) poruchaj sobie koze, albo jedź na ręcznym... Konsekwencją twojej decyzji(zgody na odbycie stosunku) jest owoc WASZEJ WSPÓLNEJ "miłości"-dziecko! Odpowiedzialność za nie też ponosicie wspólnie! Nie ma to moje i mogę zrobić co zechcę, bo zabronione jest to konstytucyjnie i podtrzymane wyrokiem TK a tu masz jego wyrok! Poczytaj zanim palniesz kolejną bzdurę!

ja o chlebie, ty o niebie
pytam ponownie, jaki wybór miała ta kobieta, której majtki z doopy ściagnięto wbrew jej woli,
czy mogła powiedzieć swojemu oprawcy (zacytuję część twojej wypowiedzi)
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, nie dam ci, bo mogę zajść w ciążę i przejść zatrucie ciążowe(facepalm, 1 na 100 000) poruchaj sobie koze, albo jedź na ręcznym..

czy wspomniana kobieta ma wg ciebie prawo do przerwania ciąży będącej konsekwencją gwałtu, czy nie?
pytam o twoje zdanie w tej kwestii, nie zasłaniaj się obowiązującymi przepisami, znam je

Konto usunięte
Konto usunięte: Konsekwencją twojej decyzji(zgody na odbycie stosunku) jest owoc WASZEJ WSPÓLNEJ "miłości"-dziecko!

a co w przypadku braku zgody, przykład opisany powyżej
konsekwencją stosunku płciowego może być, ale nie musi zapłodnienie komórki jajowej, tworzy się zygota, do dziecka jeszcze droga daleka, muszą zaistnieć pewne procesy, które umożliwią rozwój zarodka i wykształcenie się narządów, poczytaj o początkowym okresie rozwoju zarodka, o podziałach zapłodnionej komórki jajowej, zapoznaj się z takimi pojęciami jak morula, embrion, zagnieżdżenie się, bądź nie, zygoty w macicy (nie nastepuje zaraz po zapłodnieniu), na czym polegają poronienia samoistne, ciążę mnogie jednojajowe, więcej ci nie podpowiem

"siostro" na ten moment twoja ignorancja wali na glebę, wyrazy współczucia,
nikt nie zabroni ci bycia katolem, bo to twój wybór, ale nie zapominaj, że tylko twój, dlatego nie wolno ci narzucać swoich poglądów osobom o innej hierachii wartości i priorytetach,
w takiej sytuacji głos ma nauka, a nie jakakolwiek doktryna religijna, dotarło do zakutego łba?

Konto usunięte
Konto usunięte: Odpowiedzialność za nie też ponosicie wspólnie!

może w twoich pobożnych zyczeniach, porozmawiaj z tymi, które w to święcie wierzyły dopóki przyszły/niedoszły tatuś nie pokazał im "tu się zgina dziób pingwina" i ulotnił się po angielsku

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma to moje i mogę zrobić co zechcę, bo zabronione jest to konstytucyjnie i podtrzymane wyrokiem TK a tu masz jego wyrok! Poczytaj zanim palniesz kolejną bzdurę! Lodka, zasmucę cię, znam przepisy w tej kwestii, zdaniem prawników są one niespójne, wielu się z nimi nie zgadza Skoro TK pod przewodnictwem i z nadania PO orzekł że dziecko/płód podlega ochronie prawnej, to TK pod przewodnictwem i z nadania PiS cudownie tego nie zmieni, bo musiałby zmienić konstytucję!

klerowi i ich sługusom (pisiorom) marzy się zmiana konstytucji, niestety póki co pozostaje ona w sferze ich błogich życzeń
(bogu niech będą dzięki) orzecznictwo TK dopuszczając możliwość przerywania ciązy będącej wynikiem czynu zabronionego (gwałtu), jak również na wskutek wad rozwojowych płodu wartościuje życie co jest sprzeczne samo w sobie z konstytucją, i co stanowi punkt zaczepienia i koronny argument nawiedzonych obrońców niewinnych duszyczek do wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji,
zatem witamy w Ciemnogrodzie, no proszę jak miło

Konto usunięte
Konto usunięte: No nie mów że ty leżysz na stole jak placek i wołasz krój mnie

powiem ci w sekrecie, zamiast stołu wybieram łoże madejowe, potem wiąże i unieruchamiam samca i rozpoczynam cielesne uciechy, samiec drze się wniebogłosy i wzywa bozię nadaremnie, ale mnie to nie wzrusza, bo "jezdym" aniołkiem, a anioły tak mają, tylko ciii, nikomu ani słowa, to poufne info

Konto usunięte
Konto usunięte: i nie sprawia ci to przyjemności, bo w to nie uwierzę

czuję się spełniona, wyciszam się i chowam pazury, aż do następnego razu, gdy poczuję zew krwi, wtedy rozpoczynam spektakl od początku

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję że moderacja tego nie usunie?!Skoro nie gorszą nikogo realia, to obrazek tym bardziej nie powinien!

"siostro" dorzuć jeszcze obrazki z trepanacji czaszki i amputacji kończyn, są nie mniej kolorowe, a piła i wiertarka
(świadome użycie nieprefesjonalnych określeń narzędzi chirurgicznych w celu wywołania grozy i podwyższnia napięcia u czytelnika)
z pewnością zrobią wrażenie, fejm gwarantowany

Konto usunięte
Konto usunięte: adziunia, a jak myślisz, co grozi ci w momencie kiedy lekarz źle wykona aborcję i źle wyczyści twoją macice ze strzępków dziecka które podczas aborcji rozrywa po kawałku: typu noga, ręka, kawałek jego wnętrzności, głowy, lub zwyczajnie uszkadzając twoją macicę takim narzędziem, raniąc cię wewnątrz?! Czy podczas aborcji nic ci nie zagraża?!

myślę, że w przypadku zabiegów inwazyjnych nie da się wykluczyć ryzyka, można tylko je minimalizować,
usunięcia zęba, wyrostka robaczkowego, wycięcie migdałów tez jest obarczone ryzykiem, nie wspominając o przeszczepach,
wypadałoby zaprzestać wizyt u lekarzy, a rozpocząć wznoszenie błagalnych modłów, daj boże może pomoże

Konto usunięte
Konto usunięte: Mniejsze ryzyko ponosisz rodząc, jak poddając się aborcji

porozmawiaj z matkami, które urodziły wbrew własnej woli, poczytaj o noworodkach porzuconych na śmietniku,
bądź z tymi, których dzieci urodziły się nieuleczalnie chore i teraz cierpią, a matki są bezsilne i nie są w stanie im pomóc,
od jednej z nich dowiedziałam się, że modli się o szybką śmierć dla córki bo nie może znieść jej cierpienia,
dziś posłuchałaby lekarza, a nie księdza i bez wahania poddałby się aborcji,

wczuj się p/moment w ich rolę, może wtedy uświadomisz sobie w jakim stanie wyczerpania psychofizycznego muszą funkcjonować, modlitwa i wiara w bozię już im nie wystarcza

podejmę z toba polemikę na podstawie faktów, a nie mitów, dlatego ponawiam propozycję zapoznania się z embriologią człowieka, niech argumentem w dyskusji będzie n/wiedza

Konto usunięte
Konto usunięte: Jadziunia

Lodziunia, nadal jesteś w grze, zrobiłaś na mnie wrażenie, normalnie szczęka na butach, myślę, że innym tez opadły kopary

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  10 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ej to by sie eutanazja przydala nie aborcja xdd

wybacz, ale lobotomia jest niestety zakazana, może w takim razie chociaż elektrowstrząsy? reflektujesz?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  10 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie, nie usunie.


Lodziunia docenia

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zalozcie nowy watek na ten temat

Jadziunia przemyśli

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Viato
Viato
  11 lutego 2019
BabaxJaga
BabaxJaga: Viato: Już ci powiedziałam/napisałam! Wybór miałaś wtedy, jak majtki z doopy ściągałaś! Mogłaś tego nie robić i powiedzieć mu nie, nie dam ci, bo mogę zajść w ciążę i przejść zatrucie ciążowe(facepalm, 1 na 100 000) poruchaj sobie koze, albo jedź na ręcznym... Konsekwencją twojej decyzji(zgody na odbycie stosunku) jest owoc WASZEJ WSPÓLNEJ "miłości"-dziecko! Odpowiedzialność za nie też ponosicie wspólnie! Nie ma to moje i mogę zrobić co zechcę, bo zabronione jest to konstytucyjnie i podtrzymane wyrokiem TK a tu masz jego wyrok! Poczytaj zanim palniesz kolejną bzdurę! ja o chlebie, ty o niebie pytam ponownie, jaki wybór miała ta kobieta, której majtki z doopy ściagnięto wbrew jej woli, czy mogła powiedzieć swojemu oprawcy (zacytuję część twojej wypowiedzi)Viato: nie, nie dam ci, bo mogę zajść w ciążę i przejść zatrucie ciążowe(facepalm, 1 na 100 000) poruchaj sobie koze, albo jedź na ręcznym.. czy wspomniana kobieta ma wg ciebie prawo do przerwania ciąży będącej konsekwencją gwałtu, czy nie? pytam o twoje zdanie w tej kwestii, nie zasłaniaj się obowiązującymi przepisami, znam jeViato: Konsekwencją twojej decyzji(zgody na odbycie stosunku) jest owoc WASZEJ WSPÓLNEJ "miłości"-dziecko! a co w przypadku braku zgody, przykład opisany powyżej konsekwencją stosunku płciowego może być, ale nie musi zapłodnienie komórki jajowej, tworzy się zygota, do dziecka jeszcze droga daleka, muszą zaistnieć pewne procesy, które umożliwią rozwój zarodka i wykształcenie się narządów, poczytaj o początkowym okresie rozwoju zarodka, o podziałach zapłodnionej komórki jajowej, zapoznaj się z takimi pojęciami jak morula, embrion, zagnieżdżenie się, bądź nie, zygoty w macicy (nie nastepuje zaraz po zapłodnieniu), na czym polegają poronienia samoistne, ciążę mnogie jednojajowe, więcej ci nie podpowiem "siostro" na ten moment twoja ignorancja wali na glebę, wyrazy współczucia, nikt nie zabroni ci bycia katolem, bo to twój wybór, ale nie zapominaj, że tylko twój, dlatego nie wolno ci narzucać swoich poglądów osobom o innej hierachii wartości i priorytetach, w takiej sytuacji głos ma nauka, a nie jakakolwiek doktryna religijna, dotarło do zakutego łba?Viato: Odpowiedzialność za nie też ponosicie wspólnie! może w twoich pobożnych zyczeniach, porozmawiaj z tymi, które w to święcie wierzyły dopóki przyszły/niedoszły tatuś nie pokazał im "tu się zgina dziób pingwina" i ulotnił się po angielskuViato: Nie ma to moje i mogę zrobić co zechcę, bo zabronione jest to konstytucyjnie i podtrzymane wyrokiem TK a tu masz jego wyrok! Poczytaj zanim palniesz kolejną bzdurę! Lodka, zasmucę cię, znam przepisy w tej kwestii, zdaniem prawników są one niespójne, wielu się z nimi nie zgadza Skoro TK pod przewodnictwem i z nadania PO orzekł że dziecko/płód podlega ochronie prawnej, to TK pod przewodnictwem i z nadania PiS cudownie tego nie zmieni, bo musiałby zmienić konstytucję! klerowi i ich sługusom (pisiorom) marzy się zmiana konstytucji, niestety póki co pozostaje ona w sferze ich błogich życzeń (bogu niech będą dzięki) orzecznictwo TK dopuszczając możliwość przerywania ciązy będącej wynikiem czynu zabronionego (gwałtu), jak również na wskutek wad rozwojowych płodu wartościuje życie co jest sprzeczne samo w sobie z konstytucją, i co stanowi punkt zaczepienia i koronny argument nawiedzonych obrońców niewinnych duszyczek do wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji, zatem witamy w Ciemnogrodzie, no proszę jak miłoViato: No nie mów że ty leżysz na stole jak placek i wołasz krój mnie powiem ci w sekrecie, zamiast stołu wybieram łoże madejowe, potem wiąże i unieruchamiam samca i rozpoczynam cielesne uciechy, samiec drze się wniebogłosy i wzywa bozię nadaremnie, ale mnie to nie wzrusza, bo "jezdym" aniołkiem, a anioły tak mają, tylko ciii, nikomu ani słowa, to poufne infoViato: i nie sprawia ci to przyjemności, bo w to nie uwierzę czuję się spełniona, wyciszam się i chowam pazury, aż do następnego razu, gdy poczuję zew krwi, wtedy rozpoczynam spektakl od początkuViato: Mam nadzieję że moderacja tego nie usunie?!Skoro nie gorszą nikogo realia, to obrazek tym bardziej nie powinien! "siostro" dorzuć jeszcze obrazki z trepanacji czaszki i amputacji kończyn, są nie mniej kolorowe, a piła i wiertarka (świadome użycie nieprefesjonalnych określeń narzędzi chirurgicznych w celu wywołania grozy i podwyższnia napięcia u czytelnika) z pewnością zrobią wrażenie, fejm gwarantowanyViato: adziunia, a jak myślisz, co grozi ci w momencie kiedy lekarz źle wykona aborcję i źle wyczyści twoją macice ze strzępków dziecka które podczas aborcji rozrywa po kawałku: typu noga, ręka, kawałek jego wnętrzności, głowy, lub zwyczajnie uszkadzając twoją macicę takim narzędziem, raniąc cię wewnątrz?! Czy podczas aborcji nic ci nie zagraża?! myślę, że w przypadku zabiegów inwazyjnych nie da się wykluczyć ryzyka, można tylko je minimalizować, usunięcia zęba, wyrostka robaczkowego, wycięcie migdałów tez jest obarczone ryzykiem, nie wspominając o przeszczepach, wypadałoby zaprzestać wizyt u lekarzy, a rozpocząć wznoszenie błagalnych modłów, daj boże może pomożeViato: Mniejsze ryzyko ponosisz rodząc, jak poddając się aborcji porozmawiaj z matkami, które urodziły wbrew własnej woli, poczytaj o noworodkach porzuconych na śmietniku, bądź z tymi, których dzieci urodziły się nieuleczalnie chore i teraz cierpią, a matki są bezsilne i nie są w stanie im pomóc, od jednej z nich dowiedziałam się, że modli się o szybką śmierć dla córki bo nie może znieść jej cierpienia, dziś posłuchałaby lekarza, a nie księdza i bez wahania poddałby się aborcji, wczuj się p/moment w ich rolę, może wtedy uświadomisz sobie w jakim stanie wyczerpania psychofizycznego muszą funkcjonować, modlitwa i wiara w bozię już im nie wystarcza podejmę z toba polemikę na podstawie faktów, a nie mitów, dlatego ponawiam propozycję zapoznania się z embriologią człowieka, niech argumentem w dyskusji będzie n/wiedzaViato: Jadziunia Lodziunia, nadal jesteś w grze, zrobiłaś na mnie wrażenie, normalnie szczęka na butach, myślę, że innym tez opadły kopary


Noż kur... takiego steku bzdur to dawno nie czytałam! Nie znasz bladego pojęcia o zapisach w Konstytucji, nie znasz orzeczenia TK któremu przewodniczył Zoll( on ch%%ju z cyckami był z PiS, od Rydzyka?! ) PiS matole nic nie musi zmieniać i na podstawie zapisu w Konstytucji który już istnieje i tego orzeczenia może matoli łbie spokojnie wprowadzić zaostrzenia i zakaz aborcji eugenicznej, ale ty jesteś taki matoł że nawet tyle nie ogarniasz! Dlatego tępa dzido podałam ci link w którym znajduje się 3,14do skład orzekający który utrzymał zapisy Konstytucji w mocy i postanowienie TK z uzasadnieniem! Wyrok jest z 1997r ale ty tępy babski cepie do walenia, nawet tego nie przeczytałaś, a polemikę chcesz rozkładać?!A o czym baranie z tobą dyskutować jak ty nie masz dziadu pojecia o czym bełkoczesz?! Walić w morde i uczyć szacunku do własnej dupy! Ty się nadajesz tylko do rozkładania nóg w burdelu i dogadzania frejerom którzy za kilka cencików cię wydymają, a ty lecisz się wyskrobać i dalej dupy nadstawiasz! Później przypełzniesz na forum beczeć i narzekać na mężczyzn bo ci krzywdę zrobili, bo zechcieli wziąc twoją dupę którą im wystawiłaś i wydymać porządnie, a ty frajerko zapomniałaś o kondomie, bo ci mamusia do torebki nie włożyła?!O tym że trzeba ci ch%%włożyć i dobrze zrobić, to wiesz, ale o prezerwatywie już nie wiesz?! Dupe wypiąć umiesz, ale o niczym więcej pojecia mieć nie musisz bo i po co ci to?! Wystarczy że wiesz o skrobance i katolach! Nie nazywaj mnie tępy nazistowski qurwi%Zonie katolem bo ja zechcę kija odwrócić i tak ci faszysstko zeje... w ten pusty faszystowsski dzban, ze ci śpik ślepia wybije i wokół twoich Urbanich uszu ci się zakręci! Ja nie Jezus i nie Maria Magdalena! Dobranoc ressortowa nazisstowska dupodajko za 2 szekle od czysstości rassy pfuuu "panów" z ch%% na czole!
Masturbation
wpis jest ukryty
Viato
wpis jest ukryty
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  12 lutego 2019

fajne wrzuty hehe

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  6 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Noż kur... takiego steku bzdur to dawno nie czytałam! Nie znasz bladego pojęcia o zapisach w Konstytucji, nie znasz orzeczenia TK któremu przewodniczył Zoll( on ch%%ju z cyckami był z PiS, od Rydzyka?! ) PiS matole nic nie musi zmieniać i na podstawie zapisu w Konstytucji który już istnieje i tego orzeczenia może matoli łbie spokojnie wprowadzić zaostrzenia i zakaz aborcji eugenicznej, ale ty jesteś taki matoł że nawet tyle nie ogarniasz! Dlatego tępa dzido podałam ci link w którym znajduje się 3,14do skład orzekający który utrzymał zapisy Konstytucji w mocy i postanowienie TK z uzasadnieniem! Wyrok jest z 1997r ale ty tępy babski cepie do walenia, nawet tego nie przeczytałaś, a polemikę chcesz rozkładać?!A o czym baranie z tobą dyskutować jak ty nie masz dziadu pojecia o czym bełkoczesz?! Walić w morde i uczyć szacunku do własnej dupy! Ty się nadajesz tylko do rozkładania nóg w burdelu i dogadzania frejerom którzy za kilka cencików cię wydymają, a ty lecisz się wyskrobać i dalej dupy nadstawiasz! Później przypełzniesz na forum beczeć i narzekać na mężczyzn bo ci krzywdę zrobili, bo zechcieli wziąc twoją dupę którą im wystawiłaś i wydymać porządnie, a ty frajerko zapomniałaś o kondomie, bo ci mamusia do torebki nie włożyła?!O tym że trzeba ci ch%%włożyć i dobrze zrobić, to wiesz, ale o prezerwatywie już nie wiesz?! Dupe wypiąć umiesz, ale o niczym więcej pojecia mieć nie musisz bo i po co ci to?! Wystarczy że wiesz o skrobance i katolach! Nie nazywaj mnie tępy nazistowski qurwi%Zonie katolem bo ja zechcę kija odwrócić i tak ci faszysstko zeje... w ten pusty faszystowsski dzban, ze ci śpik ślepia wybije i wokół twoich Urbanich uszu ci się zakręci! Ja nie Jezus i nie Maria Magdalena! Dobranoc ressortowa nazisstowska dupodajko za 2 szekle od czysstości rassy pfuuu "panów" z ch%% na czole!

"siostro" ma cholerna to miłe z twojej strony, że nie jestem ci obojętna,
szepnę ci na ucho pokraczna ropucho, że i we mnie jest wielka moc uczucia z gęby twej prucia

z wyrazami "szacooonku" (pisownia celowa, nie poprawiac)
"łukochana" Kasienka aniołeczek- twoja zmora w snach i na jawie (no prawie)

doceniam twoją wenę twórczą:
-
Konto usunięte
Konto usunięte: ch%%ju z cyckami

-
Konto usunięte
Konto usunięte: matole

-
Konto usunięte
Konto usunięte: matoli łbie

-
Konto usunięte
Konto usunięte: ty jesteś taki matoł że nawet tyle nie ogarniasz!

-
Konto usunięte
Konto usunięte: tępa dzido

-
Konto usunięte
Konto usunięte: 3,14do

-
Konto usunięte
Konto usunięte: dziadu
- ups, zamiana płci, państwo wybaczą, Lodzia spojrzała w lusterko
-
Konto usunięte
Konto usunięte: frajerko

-
Konto usunięte
Konto usunięte: ty tępy babski cepie do walenia

-
Konto usunięte
Konto usunięte: baranie

-
Konto usunięte
Konto usunięte: tępy nazistowski qurwi%Zonie

-
Konto usunięte
Konto usunięte: faszysstko

-
Konto usunięte
Konto usunięte: ressortowa nazisstowska dupodajko

to się nazywa siła ekspresji w trakcie kościelnej procesji

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  6 marca 2019

czekam cierpliwie na temat o aborcji czyli wg twoich katolskich kryteriów rzezi "niewiniątkuff" bez "wyjątkuff", uff, uff

Konto usunięte
Konto usunięte: PiS matole nic nie musi zmieniać i na podstawie zapisu w Konstytucji który już istnieje i tego orzeczenia może matoli łbie spokojnie wprowadzić zaostrzenia i zakaz aborcji eugenicznej

wiesz Lodziuniu niewiele, gdzieś na msze dzwonią, ale nie wiesz, w którym kościele, skoro może spokojnie wprowadzić to dlaczego nie wprowadza? doczytaj i stań do polemiki

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego tępa dzido podałam ci link w którym znajduje się 3,14do skład orzekający który utrzymał zapisy Konstytucji w mocy i postanowienie TK z uzasadnieniem! Wyrok jest z 1997r ale ty tępy babski cepie do walenia, nawet tego nie przeczytałaś, a polemikę chcesz rozkładać?!

mój bożyczku bida z nędzą, jeść nie dadzą, a srać pedzą, jelitówka mentalna, leci górą i dołem

Konto usunięte
Konto usunięte: Walić w morde

to twoja jedyna próba przed zaliczeniem gleby
Konto usunięte
Konto usunięte: i uczyć szacunku do własnej dupy!

a to ostatnia rzecz, której chciałabym nauczyć się od ciebie, córy Koryntu miałyby w tej kwestii więcej do powiedzenia niż ty

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty się nadajesz tylko do rozkładania nóg w burdelu i dogadzania frejerom którzy za kilka cencików cię wydymają, a ty lecisz się wyskrobać i dalej dupy nadstawiasz!

nie mierz innych swoją miarką

Konto usunięte
Konto usunięte: Później przypełzniesz na forum beczeć i narzekać na mężczyzn bo ci krzywdę zrobili

nie zrobili, o to masz bół dupy, czy o c oś jeszcze?

Konto usunięte
Konto usunięte: bo zechcieli wziąc twoją dupę którą im wystawiłaś i wydymać porządnie,

marzenie ściętej głowy

BabaxJaga
BabaxJaga: a ty frajerko zapomniałaś o kondomie,

ależ skąd, zrobiłam z nich dla ciebie baloniki urodzinowe, cieszysz się?

BabaxJaga
BabaxJaga: bo ci mamusia do torebki nie włożyła?!

moja mamusia to nie twoja, nie wnikam co tobie wkładała

BabaxJaga
BabaxJaga: O tym że trzeba ci ch%%włożyć i dobrze zrobić, to wiesz,

widać, że głodemu chleb na myśli, pościsz?

Konto usunięte
Konto usunięte: ale o prezerwatywie już nie wiesz?!

no "wim" wychodzą z nich całkiem fajne "baluuuny", z takim dziubkiem

Konto usunięte
Konto usunięte: Dupe wypiąć umiesz

zdecydowanie lepiej wychodzi mi środkowy palec

Konto usunięte
Konto usunięte: ale o niczym więcej pojecia mieć nie musisz bo i po co ci to?!

umiem jeszcze parę figur z półobrotu

Konto usunięte
Konto usunięte: Wystarczy że wiesz o skrobance i katolach!

skoro tak twierdzisz

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nazywaj mnie tępy nazistowski qurwi%Zonie katolem bo ja zechcę kija odwrócić i tak ci faszysstko zeje... w ten pusty faszystowsski dzban, ze ci śpik ślepia wybije i wokół twoich Urbanich uszu ci się zakręci! J

omg, posrałam się ze strachu, ja już będę "gzecna", obiecuję
czyli
sikam, ty zawsze wiesz jak mnie rozbawić, dziękuję

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie Jezus i nie Maria Magdalena

jo tyż nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobranoc ressortowa nazisstowska dupodajko za 2 szekle od czysstości rassy pfuuu "panów" z ch%% na czole!

dobranoc "dziefico orleańska",
"mośkowa" waluta tak niezakoniecznie mi pasi,
"wicie" i "rozumicie" towarzyszko ta Strefa Gazy, zachodni brzeg Jordanu, Wzgórza Golan

Konto usunięte
Konto usunięte: od czysstości rassy pfuuu "panów" z ch%% na czole!

pfu, pfu z takimi panami z ch%% na czole,
nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka, nie znał biedak dnia, ani godziny

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  6 marca 2019

z powodu ponownego cytowania twoich wypowiedzi Lodziu wcześniej już cytowanych w moim poście, przypisałam sobie ich autorstwo, wybacz "siostro", biorę na klatę, mea culpa

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  6 marca 2019

po korekcie

Konto usunięte
Konto usunięte: , a ty frajerko zapomniałaś o kondomie,

ależ skąd, zrobiłam z nich dla ciebie baloniki urodzinowe, cieszysz się?

Konto usunięte
Konto usunięte: bo ci mamusia do torebki nie włożyła?!

moja mamusia to nie twoja, nie wnikam co tobie wkładała

Konto usunięte
Konto usunięte: O tym że trzeba ci ch%%włożyć i dobrze zrobić, to wiesz,

widać, że głodemu chleb na myśli, pościsz?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  6 marca 2019

będę w "łykenda", ty też być cholero
buziaczek w pysiaczek, pa

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  9 marca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: za 2 szekle

Lodka, zobacz co znalazłam, wystarczy za 2 szekle?

Jan Dantyszek (1485 - 1548), - „Carmen de Judaeis” - PIEŚŃ O ŻYDACH

„Naród Żydow jest gruby, bez wszelkiej ludzkości,
Pełen wszelkiej rozpusty, także i wściekłości.
Trwa w nim upór niezmierny, naród to zdradliwy,

Usty pochlebiający, czołem niewstydliwy,
Wszędzie stroi zasadzki, jednaki nierozumny,

Omylny i zwodzący, obmierzły i dumny,
Naród, który na innych rozpościera wnyki,

Bestjalski, okrutny, zazdrosny i dziki.
Niesłuszny, nic dobrego, co rad drugich zwodzi,

Zbrodzień, naród o którym mówić się nie godzi,
Rad przeciwny świętościom, srogi, straszliwy,

Chytry, także nieprawy, głupie gadatliwy,
Bez mądrości, bez zmysłu, naród głową drwiący,

Naród w złościach roztargnion, naród swawolący.
Każdego sławę ruszy, kłama ustawicznie,

Nic nie życzy nikomu, surowy rozlicznie.
Rozrywa cudze dobra, naród bardzo sztuczny,

Niestatek dwójęzyczny, potyczny, kałuczny.
Raz tak, drugi raz owak, nader niecierpliwy,

Lekkomyślny, gdy ma czas i honoru chciwy,
Nikomu nie jest wdzięczny, rad rozkazuiący,

Pijanica, ciemiężnik, który nic nie robi,
Przecięż figlem do gardła łakotki sposobi.
Naród to jest pletliwy, groźny i nikczemny,

Rozsądku nie mający, w skargach swych daremny,
Łakomy, swarów chciwy, prędki do rwania się

Na kogo, i sposobny do powłoczenia się.
Narod brzydki, uszczypny, zmyślaiący siłą,

Bezbożność mu i chardość aż nad zwyczaj miła.
Fraszkami się bawiący, pasz sprawiedliwości,

Chłopski i melancholiczny, pełen wszeteczności.
Sprośny, nieubłagany i na gwałt zawzięty,

Bez wszelkiej podczciwości, naród to przeklęty.
Nic po nim, i zajadły, leniwy bez mienia,

Tchórzowaty, frant skryty, syty osławienia.
Nierostropny a krwawy, lecz zdrowej pamięci,

Nieuk, potrzebuiący, szpetny wszystek w chęci
Żeby żyć w próżnowaniu, słowem jest to taki

Naród Żydow dzisiejszych bardzo ladajaki,
Który nic nie uważa sprawiedliwych rzeczy,

Co słuszność wskazuje, nie ma nic na pieczy.
Żadnej w nim nie znajdziesz cnoty, pobożności

Żadnej dobroci nie ma, w swym sercu miłości.”

zobacz, "pincet" lat wstecz, a już "antysemyty" bidnym Mośkom dowałały.

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  9 marca 2019

tak się lepiej czyta, reszta bzm

Jan Dantyszek (1485 - 1548), - „Carmen de Judaeis” - PIEŚŃ O ŻYDACH

„Naród Żydow jest gruby, bez wszelkiej ludzkości,
Pełen wszelkiej rozpusty, także i wściekłości.

Trwa w nim upór niezmierny, naród to zdradliwy,
Usty pochlebiający, czołem niewstydliwy,

Wszędzie stroi zasadzki, jednaki nierozumny,
Omylny i zwodzący, obmierzły i dumny,

Naród, który na innych rozpościera wnyki,
Bestjalski, okrutny, zazdrosny i dziki.

Niesłuszny, nic dobrego, co rad drugich zwodzi,
Zbrodzień, naród o którym mówić się nie godzi,

Rad przeciwny świętościom, srogi, straszliwy,
Chytry, także nieprawy, głupie gadatliwy,

Bez mądrości, bez zmysłu, naród głową drwiący,
Naród w złościach roztargnion, naród swawolący.

Każdego sławę ruszy, kłama ustawicznie,
Nic nie życzy nikomu, surowy rozlicznie.

Rozrywa cudze dobra, naród bardzo sztuczny,
Niestatek dwójęzyczny, potyczny, kałuczny.

Raz tak, drugi raz owak, nader niecierpliwy,
Lekkomyślny, gdy ma czas i honoru chciwy,

Nikomu nie jest wdzięczny, rad rozkazuiący,
Pijanica, ciemiężnik, który nic nie robi,
Przecięż figlem do gardła łakotki sposobi.

Naród to jest pletliwy, groźny i nikczemny,
Rozsądku nie mający, w skargach swych daremny,

Łakomy, swarów chciwy, prędki do rwania się
Na kogo, i sposobny do powłoczenia się.

Narod brzydki, uszczypny, zmyślaiący siłą,
Bezbożność mu i chardość aż nad zwyczaj miła.

Fraszkami się bawiący, pasz sprawiedliwości,
Chłopski i melancholiczny, pełen wszeteczności.

Sprośny, nieubłagany i na gwałt zawzięty,
Bez wszelkiej podczciwości, naród to przeklęty.

Nic po nim, i zajadły, leniwy bez mienia,
Tchórzowaty, frant skryty, syty osławienia.

Nierostropny a krwawy, lecz zdrowej pamięci,
Nieuk, potrzebuiący, szpetny wszystek w chęci

Żeby żyć w próżnowaniu, słowem jest to taki
Naród Żydow dzisiejszych bardzo ladajaki,

Który nic nie uważa sprawiedliwych rzeczy,
Co słuszność wskazuje, nie ma nic na pieczy.

Żadnej w nim nie znajdziesz cnoty, pobożności
Żadnej dobroci nie ma, w swym sercu miłości.”

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.