jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  29 stycznia 2019 (pierwszy post)

Dzien dobry misie kolorowe.

Poniewaz wczoraj obiecalam zalozyc wielce feministyczny temat aby moj fejm glownej fotkowej feministki nie spadal, przechodze do dzialania.
Temat zapewne walkowany juz setki razy, ale nie powstrzyma mnie to przed dotrzymaniem slowa.

Feministki. Jedno slowo, a tak wiele znaczen.
Jest to plec piekna, ktora wykrzykuje hasla, w imieniu wszystkich kobiet nawet jesli 90% dam sie z nimi nie zgadza.
Bedac kobieta nie uprawniam ich do wypowiadania sie w moim imieniu, a jednak to nie stoi na przeszkodzie walczyc o wedlug mnie zbedne (dodatkowe) prawa kobiet.

"Nie lubię feministek, bo one nie lubią kobiet. Feministki to kobiety niespełnione w normalnych rolach – ocenił Janusz Kochanowski"
Q: Zgadzasz sie z tym i dlaczego tak?

Q: Czy uwazasz, ze feminizm zaszedl juz zbyt daleko? Zostala przekroczona magiczna granica "dobrego smaku" i mezczyzn zepchnelo to na margines meskosci?

Q: Jak wedlug Ciebie powinien wygladac prawidlowy model rodziny? Mezczyzna glowa rodziny, a kobieta strazniczka ogniska domowego czy wolisz gdy role zamieniaja sie miejscami?

Q: Czy wedlug Ciebie im sie juz w tylkach poprzewracalo i walcza po prostu aby sie czyms zajac? Oczywiscie mowie o slawnych ukrainskich feministkach "Femen". Jak mozna walczyc o prawa kobiet wystawiajac swoje cialo na posmiewisko? Jak walczyc o szacunek do naszej plci podajac sie jako "danie glowne" na talerzu?

Q: Czy w zwiazku z tym mezczyzni zaczeli nienawidziec kobiety? Coraz czesciej widze krytyke i oczernianie kobiet ze wzgledu na plec, bo tak, bo kobiety to zwykle "worki" urodzone aby sluzyc mezczyznom.
Q: Zawsze tak bylo czy nastawienie do kobiet to odbicie ciezkiej "pracy" feministek?

I na koniec aby podkreslic to, ze jestem urodzona feministka dodam obrazek przedstwiajacy moje nastawienie:



Gorace pozdrowienia dla bekazciebiemodzie, trolling za 3 2 1 ... start :D

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ZielonyBrudas
Posty: 7 (po ~85 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 379
ZielonyBrudas
  29 stycznia 2019

Nie mam czasu na takie głupoty ale z chęcią zobaczę co Twój chłopak ma do powiedzenia na ten temat.

Bez pozdrowień.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  29 stycznia 2019
ZielonyBrudas
ZielonyBrudas: Nie mam czasu na takie głupoty ale z chęcią zobaczę co Twój chłopak ma do powiedzenia na ten temat. Bez pozdrowień.

Milo, ze odwiedzasz forum. Zapraszam czesciej jesli masz cos wiecej do powiedzenia oprocz tej zbednej uszczypliwosci.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  29 stycznia 2019

Piekne wyznanie milosci :D tylko szkoda ze przez feministke :D

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  29 stycznia 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Piekne wyznanie milosci :D tylko szkoda ze przez feministke :D

Staralam sie! Milo, ze ktos docenia. :mrgreen:

Moglbys przy okazji udzielic sie w temacie, byloby mi niezmiernie milo.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  29 stycznia 2019

Poczekam i zobacze czy sie rozwinal temat i czy bedzie z kim dyskutowac np z kojojowym :D

ZielonyBrudas
Posty: 7 (po ~85 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 379
ZielonyBrudas
  29 stycznia 2019

Na Twoim miejscu bym usunął ten temat Natalko.
Nikt normalny nie będzie tracił czasu na takie głupoty.
Życzę miłego wieczoru.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  29 stycznia 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Poczekam i zobacze czy sie rozwinal temat i czy bedzie z kim dyskutowac np z kojojowym :D

Patrzac na ilosc piszacych w temacie moze to nigdy nie nastapic. :rotfl:

ZielonyBrudas
ZielonyBrudas: Na Twoim miejscu bym usunął ten temat Natalko. Nikt normalny nie będzie tracił czasu na takie głupoty. Życzę miłego wieczoru.

Dziekuje Grzesiu za tak cenna rade.
Wezme sobie te wskazowki do serca nastepnym razem.
Dziekuje i wzajemnie.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ZielonyBrudas
Posty: 7 (po ~85 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 379
ZielonyBrudas
  29 stycznia 2019

Jednym słowem ŻENADA.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  29 stycznia 2019
ZielonyBrudas
ZielonyBrudas: Jednym słowem ŻENADA.

Prowokujesz mnie i prowokujesz, no ile mozna? To jakis plan? :D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ZielonyBrudas
Posty: 7 (po ~85 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 379
ZielonyBrudas
  29 stycznia 2019

Nie wiem o co Ci chodzi...
Temat został założony kilka godzin temu i do tej pory nie otrzymałaś ani jednej sensownej odpowiedzi.
Nie denerwuj się.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  29 stycznia 2019
ZielonyBrudas
ZielonyBrudas: Nie wiem o co Ci chodzi... Temat został założony kilka godzin temu i do tej pory nie otrzymałaś ani jednej sensownej odpowiedzi. Nie denerwuj się.

Juz Ty dobrze wiesz o czym mowie.
Prawda? Boli mnie to strasznie, az cisnienia dzisiaj dostalam. Nikt mnie nie lubi w internetach.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  29 stycznia 2019

Zastanawiałem się przez chwilę, którą stronę barykady wybrać w tym starciu.
Oto efekt: Za dużo pytań, nie jesteś aby zakonspirowaną agentką ССО ЗС України? d83dde03

Podejmujesz wyzwanie?
bliznowaty
bliznowaty
  29 stycznia 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: "Nie lubię feministek, bo one nie lubią kobiet. Feministki to kobiety niespełnione w normalnych rolach – ocenił Janusz Kochanowski" Q: Zgadzasz sie z tym i dlaczego tak?


Większość feministek chce być wolna, niezależna, być wolnym elektronem. Kobieta nie może być kobietą bez mężczyzny, tak jak mężczyzna nie może być sobą, kiedy jest sam. :P

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Q: Czy uwazasz, ze feminizm zaszedl juz zbyt daleko? Zostala przekroczona magiczna granica "dobrego smaku" i mezczyzn zepchnelo to na margines meskosci?

Większość mężczyzn sama się zepchnęła na ten margines. To raczej nie doszło przez feministki a brak dobrych wzorców i ogłupiających mediów. Większość pełnoletnich mężczyzn wcale nie dojrzewa. Kiedyś wojsko lub wojny szybciej ukształtowywały panów.

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Q: Jak wedlug Ciebie powinien wygladac prawidlowy model rodziny? Mezczyzna glowa rodziny, a kobieta strazniczka ogniska domowego czy wolisz gdy role zamieniaja sie miejscami?


Wydaje mi się, że głową powinien być mężczyzna. Kobieta powinna mu radzić i wspierać go. Układ powinien być partnerski.

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Q: Czy wedlug Ciebie im sie juz w tylkach poprzewracalo i walcza po prostu aby sie czyms zajac? Oczywiscie mowie o slawnych ukrainskich feministkach "Femen". Jak mozna walczyc o prawa kobiet wystawiajac swoje cialo na posmiewisko? Jak walczyc o szacunek do naszej plci podajac sie jako "danie glowne" na talerzu?


Ciało zawsze przyciąga widzów, także wiedzą jak protestować. Nie wiedzą tylko, że takimi pikietami same zaprzeczają swoim hasłom, które głoszą. Przecież nie chcą być tylko ciałem, narzędziem. :nie:

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Q: Czy w zwiazku z tym mezczyzni zaczeli nienawidziec kobiety? Coraz czesciej widze krytyke i oczernianie kobiet ze wzgledu na plec, bo tak, bo kobiety to zwykle "worki" urodzone aby sluzyc mezczyznom.


Przecież to nie przez feminizm. To przez wychowanie w domu i otoczenie to wszystko. Nie bez winy są tu też kobiety. Swoimi zachowaniami do takich wniosków zazwyczaj prowadzą.

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Q: Zawsze tak bylo czy nastawienie do kobiet to odbicie ciezkiej "pracy" feministek?

Jakby feministki stać było na to, by zmienić komuś nastawienie. Pytanie to jest raczej na siłę. :mrgreen:

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Mezczyzni czy kobiety?


Jedno powinno być uzupełnieniem drugiego, bez uznawania wyższości jednego nad drugim.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  30 stycznia 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: moj fejm glownej fotkowej feministki

Zad1. Przypomnij o co walczą feministki, skoro maja równouprawnienie zagwarantowane konstytucyjnie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.