Onjakoona
Onjakoona
  23 stycznia 2019 (pierwszy post)

Tak mam dziwne hobby jako facet lubie czasem przebrac sie i powczuwać sie w dziewczyne. Najbardziej irytują mnie dziewczyny które są zdeklarowanymi lesbijkami. czesto dają mi serduszko i kiedy zacznie sie rozmowa od razu wyjasniam kim jestem zeby nie było zgrzytów. reakcja z ich strony jest zawsze jedna - blokada bez jednego słowa. I to ze strony tych które tak walczą o tolerancje dla swojej odmienności. zebym pierwszy pisal do nich, nagabywał je, rozumiem. Chyba szczerosc wobec kobiet to najwieksza głupota

zacny
zacny
  2 lutego 2019
BossMen
BossMen: Jak dla mnie, zarówno Ty jak i te dziewczyny, macie problemy z deklem. 1. Facet nie przebiera się w damskie ciuszki. Jest to dewiacja. Ja na Twoim miejscu zastanowił bym się dlaczego odczuwasz takie potrzeby. Jeżeli nie jesteś sam w stanie tego zrobić, konieczna jest konsultacja z lekarzem psychiatrą. 2. Kobiety kierują się emocjami. Jeżeli widzą jakiegoś dziwoląga, nie chcą mieć z nim nic do czynienia po prostu, bo się boją. Gdybyś nie ubierał się w damskie ciuszki, być może nie byłbyś klasyfikowany jako dziwadło. 3. Ogólnie rzecz biorąc, z tego co widzę wiele dziewczyn, które korzystają z tej strony również posiada różnego rodzaju zaburzenia psychiczne. Tak więc nie powinieneś czuć się w tym samotny.

nic dodać, nic ująć
katetrans1
katetrans1
  12 lutego 2019

Witam serdecznie założyciela tematu!!! Ja też kocham swoją kobiecą część siebie, mimo iż nie zapominam o sobie w postaci faceta i wcale nie myślę że że mną jest coś nie halo!!!!jest czas na luz,gdzie fajnie jest zamienić się w kobietę jak i jest czas na bycie sobą. Tolerancja i posiadanie fantazji to dar od Boga i dystans do siebie! Mało kto to posiada!!!😉

Onjakoona
Onjakoona
  16 lutego 2019

dla mnie to tez tylko zabawa nic wiecej, po prostu chodzi mi o tolerancje ktrej dziewczyny LES pragna dla siebie a odmawiają jej innym

s2T4
s2T4
  17 lutego 2019
d83dde02 xaxaexexa
bozaowieczka
bozaowieczka
  17 lutego 2019

Przestańcie robić parodię z ludzi. Zwykła Ziemia, którą stworzył Pan Bóg jest wolna od wielu wad, można powiedzieć od wszystkich mi tutaj poznanych.
Ciekawe czy wy znacie pojęcie wstydu? Albo współczucia? Wstyd dla osób dopuszczających się tego typu zachowań i współczucia dla nich. Chociaż to była kpina ze stworzenia, nierealna w Bożym świecie. Nie szanujecie Boga, nie szanujecie ludzi i każdego Jego stworzenia, nie szanujecie siebie nawzajem.

Podstawową potrzebą KAŻDEGO stworzenia jest odczuwanie miłości Bożej, dlatego przestańcie kłamać, że Bóg tworzy na potęgę ludzi krzywdząc ich na starcie - mało realne.

bozaowieczka
bozaowieczka
  17 lutego 2019

Dlaczego Szatan z tutejszych grafik wygląda jak szef klubu dla homoseksualistów? Nagi tors, skórzane spodnie, mokasyny i metalowe girlandy na biodrach, a skrzydła prawie jak faktura kapusty białej, tylko w innym mniej optymistycznym odcieniu.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  18 lutego 2019

Komitet obrony debili...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.