Onjakoona
Onjakoona
  23 stycznia 2019 (pierwszy post)

Tak mam dziwne hobby jako facet lubie czasem przebrac sie i powczuwać sie w dziewczyne. Najbardziej irytują mnie dziewczyny które są zdeklarowanymi lesbijkami. czesto dają mi serduszko i kiedy zacznie sie rozmowa od razu wyjasniam kim jestem zeby nie było zgrzytów. reakcja z ich strony jest zawsze jedna - blokada bez jednego słowa. I to ze strony tych które tak walczą o tolerancje dla swojej odmienności. zebym pierwszy pisal do nich, nagabywał je, rozumiem. Chyba szczerosc wobec kobiet to najwieksza głupota

zacny
zacny
  1 lutego 2019

No oczywiście. O FB nawet nie wspominałem.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  1 lutego 2019

Ludzie sami oddają za darmo resztki swojej prywatnosci, dzieląc się informacjami takimi jakie jeszcze 15-20 lat temu ktos by sie popukał w głowe, gdyby ktos zapytal. Dali ludziom narzędzie, a glupi lud sam robi robotę, ktorą kiedys wykonywali tajni SB-cy. Dodajmy do tego ze kazdy ma w kieszeni kamere, dyktafon z gps w jednym... I sie cieszy bo ma fajsbuka zawsze przy sobie.

zacny
zacny
  1 lutego 2019

I teraz nie potzreba agentow i konfidentów, kiedy ludzie sami zeznają przeciw sobie. :ninja:

Jeszcze pieniążki nam zabiorą i będzie super. Hitlerowi się nie udało, Stalin próbował i też poległ. Aszkenazyjczycy z USA pokazali, że się da. Da się zniewolić ludzi i jeszcze sprawić, że się będą cieszyć.

Genialne.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  1 lutego 2019

Następnym krokiem będzie wyeliminowanie papierowego pieniądza i chipowanie. Jak ktos podpadnie, to mu się wyzeruje konto i po problemie.

zacny
zacny
  1 lutego 2019

Brzmi jak fantastyka. Ja zawsze wtedy mówię, że witam w przyszłości. :mrgreen:

Przyszłość jest teraz i wydaje mi się, że futurolodzy sobie ją troszkę inaczej wyobrażali. Jednak Orwell miał rację, a z niego też pewnie się śmiali.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  1 lutego 2019

Niedawno czytałem ksiązkę "Nowy Wspaniały Świat" z 1932 roku, jeszcze starsza niz "Rok1984"... Przedstawione jest tam społeczenstwo kastowe, w ktorym kazdy jest bezmozgim robotem przeznaczonym do wykonywania okreslonego zadania.

zacny
zacny
  1 lutego 2019

No to chyba jest od dawna, prawda?

zacny
zacny
  1 lutego 2019

Przepraszam cię, że piszę takimi półsłówkami, ale ja ten temat wałkowałem już setki razy i nie mam siły już. A po drugie zgadzamy się ze sobą.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  1 lutego 2019

No widze, ze mamy podobne poglądy na te tematy. Zapewne terminy takie jak NWO itp nie są Ci obce?

zacny
zacny
  1 lutego 2019

NWO jak NWO. Martw się Judeopolonią, bo to jest realny problem.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  1 lutego 2019

Ano, niestety widac to, ze "naszym" politykom blizej sercem do Izraela, a kazda ustawa najpierw musi byc zatwierdzona w telawiwie przez kneset.

zacny
zacny
  2 lutego 2019
BartekI987
BartekI987: kazda ustawa najpierw musi byc zatwierdzona

Na świecie jest tylko kilka prawdziwych państw. Reszta to państwa teoretyczne.
To nie dotyczy tylko PL, ale każdego innego kraju. A to, kto ma wpływy w danym regionie widać gołym okiem.
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  2 lutego 2019

Ostatnio Wenezuela jest niepokorna, Wielki brat bedzie wprowadzac demokracje. Juz wlasciwie zaczął.

Onjakoona
Onjakoona
  2 lutego 2019

troche offtop.. MODERATOR!!!!

BossMen
BossMen
  2 lutego 2019

Jak dla mnie, zarówno Ty jak i te dziewczyny, macie problemy z deklem.

1. Facet nie przebiera się w damskie ciuszki. Jest to dewiacja. Ja na Twoim miejscu zastanowił bym się dlaczego odczuwasz takie potrzeby. Jeżeli nie jesteś sam w stanie tego zrobić, konieczna jest konsultacja z lekarzem psychiatrą.

2. Kobiety kierują się emocjami. Jeżeli widzą jakiegoś dziwoląga, nie chcą mieć z nim nic do czynienia po prostu, bo się boją. Gdybyś nie ubierał się w damskie ciuszki, być może nie byłbyś klasyfikowany jako dziwadło.

3. Ogólnie rzecz biorąc, z tego co widzę wiele dziewczyn, które korzystają z tej strony również posiada różnego rodzaju zaburzenia psychiczne. Tak więc nie powinieneś czuć się w tym samotny.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.