Janekzlasu
Janekzlasu
  15 stycznia 2019 (pierwszy post)

Jak myslicie jakie były prawdziwe motywy mordercy?
Mogła to być zemsta mafii?

Viato
Viato
  31 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Jacek1982r
Jacek1982r: Zachowało się takie coś a jest usuwane na potęgę http://185.181.10.143/swKZBPF5QrHB-apG.mp4Moje domysły poszły w diabli hmmm rany i to co działo się na stole operacyjnym można wysnuć że rannego z z pola bitwy wojennej się tak opatruje , hmmm samo to że 41 jednostek przetoczono hmm poprawcie mnie ale zdaje mi się że ta scena powinna być zalana krwią a gość trzyma się za brzuch i nawet kapki nie ma


Tutaj masz dość dobrej jakości ujęcie gdzie widać na ręce ściekającą z rany krew

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  31 stycznia 2019
Jacek1982r
Jacek1982r: Zachowało się takie coś a jest usuwane na potęgę http://185.181.10.143/swKZBPF5QrHB-apG.mp4


Link juz nie działa
Viato
Viato
  31 stycznia 2019
Jacek1982r
Jacek1982r: Moje domysły poszły w diabli hmmm rany i to co działo się na stole operacyjnym można wysnuć że rannego z z pola bitwy wojennej się tak opatruje , hmmm samo to że 41 jednostek przetoczono hmm poprawcie mnie ale zdaje mi się że ta scena powinna być zalana krwią a gość trzyma się za brzuch i nawet kapki nie ma


Jezeli kiedykolwiek prowadziłeś, bądź widziałeś jak prowadzi się reanimacje, to wiesz w którym mniej więcej miejscu uciska się klatkę piersiową. Gdyby była jedna rana, to Adamowicz przeżyłby bo wystarczyłoby uciskać w miejscu bezpośrednio na ranie. Wtedy z twojej dłoni tworzy się korek który tamuje wypływającą krew, a ty przywracasz krążenie. Jeżeli rany były blisko siebie być może, że tak właśnie było i tym samy nie wypompowywali krwi tylko wtłaczali ją do płuc i worka osierdziowego dlatego widoczna nie była w ilościach jakich się spodziewasz
Viato
Viato
  31 stycznia 2019
BartekI987
BartekI987: Link juz nie działa


To jest ujęcie z tego właśnie filmiku. Tvn filmik usuwa zasłaniając się prawami autorskimi
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.