BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 stycznia 2019 (pierwszy post)

Czesc, Kolejny final WOSP :)
1. Popieracie taka inicjatywe?
2. Wlaczacie sie do akcji? _ wrzucacie do puszki? A moze kestescie wolontariuszami?
3. Mieliscie lub ktos z Waszych bliskich mial okazje korzystac ze sprzetu zakupionego z tej inicjatywy?

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  21 stycznia 2019
Jacek1982r
Jacek1982r: Ta impreza akcja nie była wykorzystana do zabójstwa ! , złożyło się ku temu impulsy nerwowe uderzane do mózgu i tok prowadzenia który doprowadził do tego faktu .Śmiem twierdzić że gdyby gość brał zgodnie z zaleceniami Lekarzy leki które mu zostały przypisane do czynu by nie doszło .


Ludzie chorzy nie zawsze zdaja sobie sprawe z tego, ze sa chorzy. Czasem, gdy poczuja sie lepiej po prostu odstawiaja leki na wlasna reke, wierzac, ze juz sa zdrowi...
Co niestety w niektorych sytuacjach moze doprowadzic do tragedii

Owad
Owad: Już mu to nie będzie potrzebne, i do drugiego takiego podobnego ataku nie dojdzie prędko.

Dojdzie nie dojdzie... Możemy gdybać...
Z pewnoscią, tak, jak było po sprawie z płonącym escape roomem, gdzie masowo zaczęto sprawdzac pokoje zagadek, stanie sie ze sprawdzaniem bezpieczenstwa na imprezach masowych... Moze bedzie wieksze wyczulenie na kwestie grozb w stosunku do osob publicznych...

Szczerze mowiac, nie wierze, ze to cos zmieni w znaczacy sposob... Bedzie bum przez tydzien, dwa, moze miesiac i sprawa uchichnie...
Owad
Owad: Ale kto wie co mu w więzieniu odbije i taka podobna sytuacja może spotkać spół więźnia z celi, to chory człowiek i nie wiadomo czy ma tam również psycha nie odbije.

Tacy wiezniowie chyba nie odbywaja kary w tym samym miejscu, co Ci, ktorzy nie sa chorzy psychicznie... :woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: owszem jak widzę dzieciaczka z wyciągniętą puszką, trudno mu odmówić! Uważam to jednak za najgorszy rodzaj manipulacji ludzkimi uczuciami, bo z góry wiadomo, że dziecku nie odmówimy....!

Zgadza sie, wsord wolontariuszy masa byla dzieciakow, mlodziezy, czy studentow, ale zdarzaja sie tez osoby starsze... U mnie np. kwestowal pan, ktory na pewno lata 80te mial jakis czas za soba :ninja:

Co do samych dzieciakow... Abstrachujac juz od tego, ze moze to byc forma manupilacji...
Uwazam, ze dobrze jesli od malego uczy sie dzieci robienia czegos dla innych, z mysla o innych Dzieki temu sa wieksze szanse, ze nie wyrosna pozniej na ludzi oschlych,bez sumia, czy myslacych tylko o sobie... ale naucza sie, ze powinno sie pomagac, nawet jesli ejst to tylko malenki %...

Konto usunięte
Konto usunięte: Najbardziej irytuje mnie gadka.... Owsiak dał na szpitale tyle i tyle.... Nie! Owsiak nie dał ani złotówki, ani grosika! Dałam ja, ty, on, ona ono, oni! Ciągle za to zastanawiam się jakim cudem facet który wraz z całą swoją rodziną nie przepracował ani jednego dnia w swoim życiu, wybudował chawirę wielkości Wawelu, utrzymał rodzinę i zgromadził na swoich bankowych kontach 40 mln zł?! Ktoś mi to logicznie wytłumaczy?!

Nie oceniam go jako czlowieka...

Bardziej chodzilo mi o idee samej akcji...

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Kiedys dawalem ale zmadrzalem.

czemu zmieniles zdanie?
DyktatorMody
DyktatorMody: Dawniej organizowałem koncerty harytatywne.

Jakies lokalne, czy na wieksza skale?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Viato
Viato
  22 stycznia 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Co do samych dzieciakow... Abstrachujac juz od tego, ze moze to byc forma manupilacji... Uwazam, ze dobrze jesli od malego uczy sie dzieci robienia czegos dla innych, z mysla o innych Dzieki temu sa wieksze szanse, ze nie wyrosna pozniej na ludzi oschlych,bez sumia, czy myslacych tylko o sobie... ale naucza sie, ze powinno sie pomagac, nawet jesli ejst to tylko malenki %..


Oczywiście zgadzam się z Tobą w kwestii nauki dzieci bezinteresownej pomocy innym, ale jestem przeciwna tak instrumentalnemu wykorzystywaniu ich przez organizatorów tejże zbiórki. Jest mnóstwo innych instytucji charytatywnych, różnych zbiórek na różne chore dzieci i ta pomoc trafia bezpośrednio do zainteresowanych bez medialnego szumu i lansu! Wejdź tylko na stronkę siępomaga czy zbiórki organizowane przez Pana Mateusza Gruźlę... ile ten człowiek uratował żyć dzieci poprzez nagłaśnianie, prośby do sponsorów, czasami wręcz błaganie o drobne datki i nie dla siebie! Nic z tego nie ma! Kasa trafia bezpośrednio do rąk rodziców dzieci chorych na straszne nieuleczalne wrecz choroby jak nowotwory czy pęcherzyce czy stwardnienie rozsiane czy inne! Każda zbiórka jest zweryfikowana najpierw u lekarzy prowadzących czy faktycznie to dziecko tej pomocy potrzebuje! Ktoś o nim z Was słyszał?! Ktoś mu za to podziękował, ktoś go za to hołubi?! To takim ludziom powinniśmy pomagać i do takiej bezpośredniej pomocy namawiać, a nie takim którzy na naszej kasie lansują się medialnie, robią sobie bezpłatną reklamę i jeszcze mają za to gaże zapłacone, bo nie oszukujmy się żaden artysta który występuje i gra dla orkiestry nie robi tego za darmo! Każdy z nich ma za to zapłacone co zresztą ostatnio dementowała żona Owsiaka i go wkopała tak na marginesie...!
kolorowy111
kolorowy111
  22 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy mogła bys przestać kłamać. Czy mógłbyś przestać kłamać informatorze od siedmiu boleści,siać propagandę jakimiś pożal się panie informacyjkami soczku z buraczka?! Ja ci podaje informacje ze źródła anie z jakiegoś pożal się panie brukowca


jesteś nie kumata. zatrzymanie nie było z powodu handlu plakietkami o czym pisałaś kłamiac

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ale zostaw mnie faszysto w spokoju. Nie pisalem do ciebie wiec nie szukaj zaczepki. Masz zbyt wiele nienawisci w sobie zebym chcial z toba dyskutowac.

polecam dobrego psychoterapeute https://www.centrumdobrejterapii.pl/materialy/dlaczego-psychoterapia-moze-byc-pomocna/ i to nie ejst zaczepka , tylko zasłużyłes na likwidacje konta za hejtowanie i bluzgi
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  22 stycznia 2019

Ej bez kitu swirow nie brakuje :D

Viato
Viato
  23 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś nie kumata. zatrzymanie nie było z powodu handlu plakietkami o czym pisałaś kłamiac


Akurat z tobą nie chce mi się gadać i odp na twoje zaczepki. Koleżanki poszukaj sobie gdzieś indziej(taką dyplomacje ogarniesz?)
kolorowy111
kolorowy111
  23 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111: jesteś nie kumata. zatrzymanie nie było z powodu handlu plakietkami o czym pisałaś kłamiacAkurat z tobą nie chce mi się gadać i odp na twoje zaczepki. Koleżanki poszukaj sobie gdzieś indziej(taką dyplomacje ogarniesz?)


no dobrze, tylko następnym razem nie podawaj fałszywych informacji
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  23 stycznia 2019

Nie dyskutujcie z tym swirem on jest zaburzony.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 stycznia 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Tacy wiezniowie chyba nie odbywaja kary w tym samym miejscu, co Ci, ktorzy nie sa chorzy psychicznie...

No racja, coś żem pokićkał :oops:
HardStyled83ddd0a
Viato
Viato
  24 stycznia 2019
Owad
Owad: BujajacaWoblokachh: Tacy wiezniowie chyba nie odbywaja kary w tym samym miejscu, co Ci, ktorzy nie sa chorzy psychicznie... No racja, coś żem pokićkał


Niekoniecznie. U Stefana M(na scenie przedstawił się jako Stefan Miłosz/Milosz) W schizofrenię stwierdzono p 2,5 roku pobytu w więzieniu. Wile osób zajmujących się tym tematem w tym obecni i byli członkowie służb specjalnych wskazuje na to, że Stefan W/M mógł być leczony przy pomocy elektrowstrząsów i mgła być zastosowana inżynieria kontroli umysłu... Zgodnie z prawem międzynarodowym stosowanie na więźniach elektrowstrząsów uznawane jest za torturę
kolorowy111
kolorowy111
  25 stycznia 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ale zostaw mnie faszysto w spokoju. Nie pisalem do ciebie wiec nie szukaj zaczepki. Masz zbyt wiele nienawisci w sobie zebym chcial z toba dyskutowac.


masz pierwsze miejsce w byciu chamem na tym forum

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.