Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
123Następna
Avatar użytkownika MaciejKolanosMaciejKolanos
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
MaciejKolanos
  9 stycznia, o 04:40 (pierwszy post)

Nie polecam dziewczyn z fotki , spędziłem sporo czasu na tej stronie i mogę śmiało stwierdzić że są tu same prostackie dziewczyny (lekko mówiąc bo nie chce obrażać) które patrzą tylko na wygląd i kase, powiem tyle żal mi tych tępych dziewczyn.

praksyda
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 18
praksyda
  9 stycznia, o 08:53
MaciejKolanos
MaciejKolanos: które patrzą tylko na

napisał dwudziestolatek, który poznał mnóstwo kobiet i ma zajebiste doswiadczenie :ninja:
Jak się wlazło na dach śmietnika nie znaczy, że jesteś gotowy na Himalaje."Najlepszy"
jestemwczorajsza
Reputacja: -240 | BluzgometrTM: 122
jestemwczorajsza
  9 stycznia, o 09:32

O ironio, konto założone 18 grudnia 2018 roku.
Rzeczywiście bagaż doświadczeń i obiektywna ocena kobiet na tym portalu.

ASZABENE
Reputacja: -642 | BluzgometrTM: 15
ASZABENE
  9 stycznia, o 09:44
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: O ironio, konto założone 18 grudnia 2018 roku. Rzeczywiście bagaż doświadczeń i obiektywna ocena kobiet na tym portalu.

To tak jak prawić o wychowaniu dzieci nie mając wlasnych .

Gdyby ludzie wiedzieli jak ciężko jest żyć lekko

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza
  9 stycznia, o 09:48
ASZABENE
ASZABENE: To tak jak prawić o wychowaniu dzieci nie mając wlasnych .

Mam wrażenie, że mi coś sugerujesz. :mrgreen:
ASZABENE
Reputacja: -642 | BluzgometrTM: 15
ASZABENE
  9 stycznia, o 09:53
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: ASZABENE: To tak jak prawić o wychowaniu dzieci nie mając wlasnych . Mam wrażenie, że mi coś sugerujesz.

Strach mi nie pozwala ,ale jako kobieta inteligentna morał dla Ciebie jest jasny .

Gdyby ludzie wiedzieli jak ciężko jest żyć lekko

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza
  9 stycznia, o 10:01
ASZABENE
ASZABENE: Strach mi nie pozwala ,ale jako kobieta inteligentna morał dla Ciebie jest jasny .

Nie będę komentować ani negować. Szanuje Twoje zdanie i uszczypliwość.
PrestonJhon
PrestonJhon
  9 stycznia, o 11:57
MaciejKolanos
MaciejKolanos: Nie polecam dziewczyn z fotki , spędziłem sporo czasu na tej stronie i mogę śmiało stwierdzić że są tu same prostackie dziewczyny

Masz tu na temaciku dwie protestujące. Niech teraz udowodnią, że takie nie są. :ninja:

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Szanuje Twoje zdanie i uszczypliwość.

Jaki wrażliwy Natalion. Może to był taki przykład, nie że uszczypliwość w Twoją stronę. :)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 63
leon28
  9 stycznia, o 12:54
MaciejKolanos
MaciejKolanos: Nie polecam dziewczyn z fotki , spędziłem sporo czasu na tej stronie i mogę śmiało stwierdzić że są tu same prostackie dziewczyny (lekko mówiąc bo nie chce obrażać) które patrzą tylko na wygląd i kase, powiem tyle żal mi tych tępych dziewczyn

stulejkarzom mowimy stanowcze NIE!
praksyda
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 18
praksyda
  9 stycznia, o 12:57
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz tu na temaciku dwie protestujące. Niech teraz udowodnią, że takie nie są.

jedynie co musiałam udowodnić pól roku temu, to w pracy po egzaminach, ze zasługuje na podwyżke a nie jakiemus małolatowi na randkowym serwisie, że nie bzyka, bo nie potrafi zagadywac kobiet xd
Jak się wlazło na dach śmietnika nie znaczy, że jesteś gotowy na Himalaje."Najlepszy"
PrestonJhon
PrestonJhon
  9 stycznia, o 13:09
praksyda
praksyda: jedynie co musiałam udowodnić pól roku temu, to w pracy po egzaminach, ze zasługuje na podwyżke

Myślałem zawsze, że się udowadnia na egzaminach, nie po. :ziober2:
praksyda
praksyda: a nie jakiemus małolatowi na randkowym serwisie, że nie bzyka, bo nie potrafi zagadywac kobiet xd

Widzisz jaki teraz masz challenge. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza
  9 stycznia, o 14:56
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz tu na temaciku dwie protestujące

Zdecydowanie za stare, dla autora jak i dla udowadniania.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki wrażliwy Natalion. Może to był taki przykład, nie że uszczypliwość w Twoją stronę. :)

Moje logiczne myślenie podpowiada, że to była ironia odnośnie mojego tematu. :ziober2:
Avatar użytkownika Jacek1982rJacek1982r
Reputacja: -44 | BluzgometrTM: 10
Jacek1982r
  9 stycznia, o 15:40
Hmmm nie mogę się zgodzić z założycielem tematu
PrestonJhon
PrestonJhon
  9 stycznia, o 16:12
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zdecydowanie za stare, dla autora jak i dla udowadniania.

Będziecie mu nauczycielkami, jakie wygodne konserwatystki od potrzeby chwili. :ziober2:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Moje logiczne myślenie podpowiada, że to była ironia odnośnie mojego tematu.

Gdybyś miała męża i dzieci, to takiego logicznego myślenia by nie było. Czyżby zegar biologiczny tykał jak bomba? A zapłonem pewnie był Nowy rok. :ziober2:
ichabod
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 1
ichabod
  9 stycznia, o 17:40
MaciejKolanos
MaciejKolanos: które patrzą tylko na wygląd i kase

Łobosze, to straszne! Ludzie dobierający sobie partnerów pod względem aparycji oraz zdolności do życia? Niesłychane.
Czy zdarzyło wam się kiedyś nie trafić na stopień w ciemnościach? Przez sekundę ma się wrażenie zawieszenia jak przy nawrocie huśtawki- i nagły strach: jak daleko spadnę?
123Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.