homoangelicus
homoangelicus
  8 grudnia 2018 (pierwszy post)

Męczy mnie to od pewnego czasu, ale czy demony są obojnakimi? Ktoś coś czytał o tym? Czy np Szatan z Lucyferkiem mogą sobie dać "męskie buzi, buzi"? Może jakiś ktosiek wie.....

Moim zdaniem, obserwując internety, to mogą lubić przebywać.... w swoim towarzystwie.

homoangelicus
homoangelicus
  9 grudnia 2018

A za narzucanie treści oblesnych powinna być surowa kara, niszczy to naturalne poczucie piękna człowieka.
Teraz juz gówna nie chce poznawać, bo tak jak w przypadku pissingu odbyło się to niby przypadkiem.
Oby ludzie nigdy do tego piekielne szamba nie trafili!

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  9 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: za 18 kwietnia 4808
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiesz co to jest współczucie.

Wiem i mocno Ci współczuję. Abstrahując już od podejmowanych przez Ciebie zagadnień (jak np. ten wątek) i strasznej monotematyczności niezbyt zdrowym symptomem jest także grad postów. Ja jeden, Ty pięć. Ktoś jeden, Ty pięć. Czy Tobie czasem Wąski sufit na łeb się nie spadł?
Podejmujesz wyzwanie?
homoangelicus
homoangelicus
  9 grudnia 2018

Nieboskłon. :)
Współczucie jest dobre dla ludzi, widząc ból u drugiego stworzenia, zwłaszcza wywołany przeze mnie, przerywam swoje postępowanie.
P.s. nie mówiąc o kłamstwie i oszustwie. Nie znałem tego długo. Dlatego nas ludzi, Bóg tak nie stworzył.
Was to chyba TOI TOI zamienił, coś jak Superman. :)

homoangelicus
homoangelicus
  9 grudnia 2018

Demonów mi nie żal. Faktycznie, idąc ulicą mogę was kreować jak chcę, podkładać muzykę itd. :)
Chyba waszym tutejszym zwyczajem się zeutanazjuję.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem, obserwując internety, to mogą lubić przebywać.... w swoim towarzystwie.


Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba waszym tutejszym zwyczajem się zeutanazjuję.


Będąc zmęczony ciągłą wojną lesbijek z gejami znajdź sobie jakiś cel i go zrealizuj a poczujesz się lepiej.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  11 grudnia 2018

Dudza opuszczając ciało po źyciu zmienia sie w nyy asyralny czyli traci cielesne zachcisnki i pragnienia tak więc raczej demony chyba są nie wzrusxone na te przyziemne słabości i pokusy. Oczywiście zdając sobie sprawę ze są to silne środki pokusy na żywych.

homoangelicus
homoangelicus
  12 grudnia 2018
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK: demony

A co sądzisz o tworzeniu iluzji zmarłym? Po co? A no:
- zmiana punktu widzenia na postać Boga, rzeczywistego Stwórcy
- zmiana postrzegania otaczającego świata, wpierw delikatnie, aby człowiek się nie połapał.... W gruncie chodzi o zmianę osobowości najbliższego otoczenia, rodziny.
- oddawanie pokłonu szatanowi, który wciela się w rolę Stwórcy. Wiadomo stworzenie takie nie będzie przyjazne duszy i dalekie od tworzenia świat w którym mogłaby ona(dusza) być szczęśliwa.
Tylko po co nadzieja?????
homoangelicus
homoangelicus
  12 grudnia 2018

- zmarły może nie zdawać sobie sprawy, że zmienia też się jego pogląd na samego siebie i własne możliwości. Przeważnie bardzo negatywny.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.