homoangelicus
homoangelicus
  8 grudnia 2018 (pierwszy post)

Męczy mnie to od pewnego czasu, ale czy demony są obojnakimi? Ktoś coś czytał o tym? Czy np Szatan z Lucyferkiem mogą sobie dać "męskie buzi, buzi"? Może jakiś ktosiek wie.....

Moim zdaniem, obserwując internety, to mogą lubić przebywać.... w swoim towarzystwie.

homoangelicus
homoangelicus
  8 grudnia 2018

Czy formuła "Siedź szatanie cicho! Bo o połowę skrócę twój kłamliwy język. " jest dostatecznie dla niego zrozumiała?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Męczy mnie to od czasu, ale czy demony są obojnakimi? Ktoś coś czytał o tym? Czy np Szatan z Lucyferkiem mogą sobie dać "męskie buzi, buzi"? Może jakiś ktosiek wie.....

Za pytaj o to Boga, on pono zna odpowiedzi na wszystko. Po no o ich wypędza z ludzkiego ciała to wie jak oni wyglądają czy obojnaki itp :)
HardStyled83ddd0a
homoangelicus
homoangelicus
  9 grudnia 2018
Owad
Owad: zna

Tak zna, ponoć to chłopaki bez penisa. :D
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak zna, ponoć to chłopaki bez penisa. :D

Masz na to jakieś dowody :-)
HardStyled83ddd0a
homoangelicus
homoangelicus
  9 grudnia 2018
Owad
Owad: Masz na to jakieś dowody :-)

Ufam Stwórcy i w słowo Boże :D.... "wiara dr. Alfredzie, wiara" :D
homoangelicus
homoangelicus
  9 grudnia 2018

Szczera niezgoda między potomkami Adama i Ewy i gadzinami.... :D
Człowiekowi zło wybaczę, im nie.
Ale obserwując co "bezpenisowe chłopaki" oferują, bo tacy ludzie nie są. :D
A co oferują w swojej fikcji?
- homoseksualizm - nie, tego to ja za ziemskiego życia nie znałem. :D Ale wierzę, że mogą mi zrobić pokaz na żywo.... między sobą. d83dde09
- zabijanie, żaden człowiek nie podniesie ręki na drugiego człowieka, tak jesteśmy zaprogramowani.
- spółkowanie ze zwierzętami, myślę jednak, że wy jesteście do tego zdolni. Lucek udaje człowieka, a np jakiś demon Belial - głuptaka.
- nienawiść, nie jest realna wśród nas ludzi.
- pokaz mega złośliwości, można im wybaczyć pewnie to z ich urojonych jednostek chorobowych jak: debilizm, imbecylizm
- wady wrodzone, wątpliwe.
- choroby psychiczne, wątpliwe.
- kult materii, bo materii nieożywionej nie było.
- przekleństwa, wątpliwe.
- gwałty, nierealne.
- choroby większość wydumanych. Jeszcze Demonoświnozę niech wymyślą. Pasuje do was. d83dde09 Jak i historia...

Domyślam się po co to było, abym uwierzył, że Bóg jest za to odpowiedzialny....

Nie, teraz już wiem, z tego świata od początku nie pochodziłem i powinienem bazować na odczuciach początkowych. :D

bogowie? buhehe nic, nie dorówna komuś - Bogu! A on tworzy nas, idealnie. Jako jedyny, umie tchnąć życie jako osobny niezależny twór . Jako jedyny umie kierować światem i go nie zepsuć, jako jedyny jest MĄDROŚCIĄ i ŚWIATŁEM.
A już udowodniliście ani kochać nie umiecie, ani mądrości za grosz, ani światła-prawdy w was brak. Zero atrybutów przypisanych BOGU.

P.s. dziękuję za złośliwe sny, szczególnie gwałty... :(

Nadal wierzę w pójście do Nieba.

homoangelicus
homoangelicus
  9 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: za 26 kwietnia 9227

Pomijam palenie papierosów i chlanie, jak ktoś chce mieć zawroty głowy to niech walnie się sztachetą w głowę. :D

Ale - palta, pijta, cudzołożta, zdradajta, zabijajta, kradziajta, przeklinajta, kłamta sobie ...tak, to atrybuty bożków, gorszych od zwierząt.... i będę miał z was bekę, bo tacy jesteście. :D

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  9 grudnia 2018

Już chyba wiem. Ty tak jak Obelix wpadłeś do beczki, lecz nie z magicznym napojem a z czymś znacznie mocniejszym. I pokorbienie w bani zostało po dziś dzień :D

Podejmujesz wyzwanie?
homoangelicus
homoangelicus
  9 grudnia 2018

Glupiś i tyle.

homoangelicus
homoangelicus
  9 grudnia 2018

Jakoś trudno bym znał przekleństwo do 10 roku zycia, albo dewiacje, a alko to chyba w waszej fikcji poznałem. :)
Aborcja i eutanazja, a który człowiek je wykona?
Glupis demoniczną jesteś i tyle. :)

homoangelicus
homoangelicus
  9 grudnia 2018

Demonie

homoangelicus
homoangelicus
  9 grudnia 2018

Ani alko ani używki nie wchodziły w grę, nie muszę się tłumaczyć dlaczego. :)
Weź sobie z kolega zrób pissing (to usłyszałem od dziewczyny, demona, teraz wiem, która podawała się za dziewicę, skąd ona ma takie info? A niby dorosły byłem) .

homoangelicus
homoangelicus
  9 grudnia 2018

Ale madturbujcie się do kamerek. To, takie..... demoniczne... buhehe :D
Banda dekli!

homoangelicus
homoangelicus
  9 grudnia 2018

Cieszę się z bycia człowiekiem. :) Wiem, że tam 9/10 grzechów ani nie znałem, anie nie zrobiłem.
Nie wiesz co to jest współczucie.
Póki do 10 roku życia tkwiłem w piekle, a było dziwnie... to znaczy, że w świecie z którego jestem tego waszego syfu nie ma. :) Alko też tutaj nad wyraz późno załapałem.
Amen

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.