Marcinek922
Marcinek922
  24 listopada 2018 (pierwszy post)

Otóź ten cwaniak rządzi się na portalu fotka i szarogęsi nie jest człowiekiem taktownym i kompetentnym ma jakieś straszne kompleksy zahamowania daje bany według własnego widzimisię bez powodu zupełnie bo tak mu się podoba jak mu ktoś tylko parę szczerych słów o nim napiszę Boże to jest jakaś paranoja kto jest za tym żeby tego Pana relegować ze stanowiska moderatora niech się tu poniżej wpisuję bo jego naganne zachowanie wobec użytkowników fotka jest nie na miejscu i bardzo krzywdzące z takimi trzeba krótko bez przesadnej czułości tak jak on to robi z innymi w sposób wręcz prymitywny wszystko na temat dziękuję za uwagę ;)

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  27 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcialbym zglosic lewe konto o nazwie R---------k. Osoba podszywa sie pod czyjes zdjecia

W danej sytuacji wystarczy wysłać zgłoszenie z profilu klikają w "button" (Zgłoś Naruszenie) lub przekazać swoje wątpliwości jednemu z Fotka Przyjaciół https://fotka.com/przyjaciele#fotka_przyjaciele
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika DanielN123DanielN123
Posty: 2 (po ~61 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
DanielN123
  27 grudnia 2018

Dziekuje za pomoc

OFWGKTA
Posty: 186 (po ~42 znaków)
Reputacja: -69 | BluzgometrTM: 94
OFWGKTA
  27 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

tutaj za własne zdanie którego tak bardzo się trzymasz oberwiesz bana ale jak elita na czacie jedzie każdego jak po burej suce to jest ok odkąd tu jestem nic się nie zmienia
pluje na was totalnie pis joł

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  27 grudnia 2018
OFWGKTA
OFWGKTA: tutaj za własne zdanie którego tak bardzo się trzymasz oberwiesz bana ale jak elita na czacie jedzie każdego jak po burej suce to jest ok odkąd tu jestem nic się nie zmienia pluje na was totalnie pis joł

Zazalenia i skargi co do nadanych banow piszemy od MG danego dzialu.
Dobrze wiesz, ze sa nimi Ariel i Mandarino..
Po co te nerwy i zlosc? :and:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
OFWGKTA
Posty: 186 (po ~42 znaków)
Reputacja: -69 | BluzgometrTM: 94
OFWGKTA
  27 grudnia 2018

mi nie chodzi o to żeby coś wpłynęło na moje jakieś oburzenie ale sam fakt że będąc na czacie jedynie na co można zauważyć to "typowe lizanie dupy" administracji bo każdy chce być kimś przy was i się taki staje, nie wspomnę jak tam się ludzi kategoryzuje na lepszych i gorszych tylko dlatego że ktoś kogoś chce poznać
ps. nie, nie mam kija w dupie, to tylko fakty które chce przedstawić z mojej perspektywy

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  27 grudnia 2018
OFWGKTA
OFWGKTA: mi nie chodzi o to żeby coś wpłynęło na moje jakieś oburzenie ale sam fakt że będąc na czacie jedynie na co można zauważyć to "typowe lizanie dupy" administracji bo każdy chce być kimś przy was i się taki staje, nie wspomnę jak tam się ludzi kategoryzuje na lepszych i gorszych tylko dlatego że ktoś kogoś chce poznać ps. nie, nie mam kija w dupie, to tylko fakty które chce przedstawić z mojej perspektywy

Trudno mi sie wypowiadac o innym dziale, w ktorym tak rzadko bywam.
Ile ludzi tyle opinii, coz rozumiem. Takie standardy panuja wszedzie, w pracy, na ulicy, w szkole, na studiach.. zawsze tak byloi bedzie.
Co do przedstawionej sytuacji coz, nie mam zielonego pojecia jak to tam wyglada. :)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
OFWGKTA
Posty: 186 (po ~42 znaków)
Reputacja: -69 | BluzgometrTM: 94
OFWGKTA
  28 grudnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: OFWGKTA: mi nie chodzi o to żeby coś wpłynęło na moje jakieś oburzenie ale sam fakt że będąc na czacie jedynie na co można zauważyć to "typowe lizanie dupy" administracji bo każdy chce być kimś przy was i się taki staje, nie wspomnę jak tam się ludzi kategoryzuje na lepszych i gorszych tylko dlatego że ktoś kogoś chce poznać ps. nie, nie mam kija w dupie, to tylko fakty które chce przedstawić z mojej perspektywy Trudno mi sie wypowiadac o innym dziale, w ktorym tak rzadko bywam. Ile ludzi tyle opinii, coz rozumiem. Takie standardy panuja wszedzie, w pracy, na ulicy, w szkole, na studiach.. zawsze tak byloi bedzie. Co do przedstawionej sytuacji coz, nie mam zielonego pojecia jak to tam wyglada. :)

mogłem nie wiedzieć że nie bywasz na czacie więc tematu już nie ma ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.