Marcinek922
Marcinek922
  24 listopada 2018 (pierwszy post)

Otóź ten cwaniak rządzi się na portalu fotka i szarogęsi nie jest człowiekiem taktownym i kompetentnym ma jakieś straszne kompleksy zahamowania daje bany według własnego widzimisię bez powodu zupełnie bo tak mu się podoba jak mu ktoś tylko parę szczerych słów o nim napiszę Boże to jest jakaś paranoja kto jest za tym żeby tego Pana relegować ze stanowiska moderatora niech się tu poniżej wpisuję bo jego naganne zachowanie wobec użytkowników fotka jest nie na miejscu i bardzo krzywdzące z takimi trzeba krótko bez przesadnej czułości tak jak on to robi z innymi w sposób wręcz prymitywny wszystko na temat dziękuję za uwagę ;)

tibauId
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 listopada 2018

Możesz złożyć skargę na (Moderatora) pisząc w tej sprawie do Moderator Globalny - opiekun i nadzorca Czat Przyjaciół, dzięki czemu może on dokładnie zweryfikować działania swoich podopiecznych. Rozpatruje skargi, słuszność blokady. Jego zdanie jest ostateczne, a podjęta decyzja nie podlega dyskusji.
Lista Moderatorów Globalnych: http://fotka.com/profil/Ariel http://fotka.com/profil/Mandarino

HardStyled83ddd0a
Marcinek922
Marcinek922
  24 listopada 2018

Dobra tam nic nie będę składał niech chłopak swoje ego podreperuje i się dowartościuje bo faktycznie z tyloma kompleksami co ma to pod psychiatrą wyląduje i za królika doświadczalnego będzie dla niego robił a to wbrew pozorom niehumanitarne jakby sobie w internecie nie mógł ich leczyć niech ma radochę nie będę mu sprawiał przykrości nie jestem takim podłym człowiekiem jak on w sercu zbyt duże dobroci mam nie ma we mnie tak jak w nim zła ;)

Marcinek922
Marcinek922
  25 listopada 2018

Cacy kochani ludzie którym tylko zależy na tym by wyjść na kogoś mądrzejszego i w oczach jakiejś dziewczynie zaimponować dlatego banują tym sposobem za lepszych uchodzą i się wożą jak chcą cwaniaki co by nie pisać mnie już nic tu nie zdziwi zdecydowanie nienawiść dominuje tutaj jak i na innych stronach chęć niszczenia drugiego człowieka który wadzi mu trzeba opluć go zgnoić i zgnieść taka jest zasada każdego nikczemnika pozbawionego wszelkich skrupułów i kręgosłupa moralnego no ba wiadomo xd

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 listopada 2018

Naprawdę tak bardzo przeżywasz blokadę? :D
Odpoczniesz i wrócisz z nowymi siłami.
To tylko internety, po co to tak blisko brać do serca i wylewać żale i smutki do moda? :D

Jeśli nie chcesz złożyć oficjalnej skargi do MG czatu to jesteś świadomy tego, że ban jest nadany słusznie. Proste i wiadome od 1410 roku.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Marcinek922
Marcinek922
  25 listopada 2018

Słusznie może dla ciebie jest nadany ten ban widać że następna chamska i zakompleksiona osoba się udzieliła stojąca po stronie tego co nie trzeba to już zakrawa na hipokryzję totalną generalnie nie widzę sensu dalszej dyskusji tak poza tym życzę mniej pychy a co za tym idzie więcej pokory przede wszystkim i tolerancji wobec drugiego człowieka.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  25 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Słusznie może dla ciebie jest nadany ten ban widać że następna chamska i zakompleksiona osoba się udzieliła stojąca po stronie tego co nie trzeba to już zakrawa na hipokryzję totalną generalnie nie widzę sensu dalszej dyskusji tak poza tym życzę mniej pychy a co za tym idzie więcej pokory przede wszystkim i tolerancji wobec drugiego człowieka.


Nie od dzisiaj wiadomo ze obecne mody to czysta kpina. Zakompleksieni ludzie bez kregoslupa moralnego. Idealne odzwierciedlenie wladzy - lemingow. Kiedys ci ludzie jeszcze cos soba reprezentowali ale dzisiaj to juz totalne dno. Smieszne jak tak mala ilosc "wladzy" uwypukla prawdziwe, slabe ego takich ludzi.
Marcinek922
Marcinek922
  25 listopada 2018

To jest zwyczajnie podwójna moralność zakłamanie instynkt stadny w całym tego słowa znaczeniu podsumowując uważam iż walka z wiatrakami nie ma najmniejszego sensu obrzydliwi hipokryci i nędznicy moralni wysławiajcie Pana bo dobry bo na wieki jego łaskawość nic dodać nic ująć amen ;)

BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  26 listopada 2018

Ponoć jest nabór na moderatora zgłoś kandydaturę a na pewno zostanie pozytywnie rozpatrzona....kiedyś

Fradar
Fradar
  26 listopada 2018

Raz dostałem bana. Moderatorzy to nie ludzie. Są szkoleni by szkodzić ludziom. Będą się palili w piekle. Tylko bóg może nas edytować!

AmiaHill
wpis jest ukryty
Marcinek922
Marcinek922
  26 listopada 2018

Bazyliszek Składaj jak musisz może rozpatrzą pozytywnie i cię przyjmią od ręki jak ci już tak bardzo na tym zależy aby być panującym guru i nad innymi trzymać władzę wywyższając się co to nie ty bo ja nie czuję takiej potrzeby jestem wrażliwym człowiekiem nikomu nie wyrządzam krzywdy ani nie działam niczyim kosztem żeby być lubianym przez innych ;)

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  26 listopada 2018

Moderatorstwo banuje tych bez gwiazdek tu tak im pan kazal a sługa wiadomo

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 listopada 2018

aż się łezka w oku zakręciła d83dde22

...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.