SzymonHaldziorz
Posty: 1 (po ~50 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
SzymonHaldziorz
  22 listopada 2018 (pierwszy post)

Ja tak. A jakie jest Państwa zdanie na ten temat?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  5 grudnia 2018
leon28
leon28: czyzby lekarz od siedmiu bolesci? ;-)


Zdaje się, że nawet od 10 :D
Podejmujesz wyzwanie?
kolorowy111
kolorowy111
  5 grudnia 2018
Eldim
Eldim: leon28: czyzby lekarz od siedmiu bolesci? ;-) Zdaje się, że nawet od 10 :D

ważne że nie hejter i sfrustrowany cynik
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  5 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ważne że nie hejter i sfrustrowany cynik

Na kim dziś przeprowadzasz badania?
Podejmujesz wyzwanie?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  5 grudnia 2018
Eldim
Eldim: Na kim dziś przeprowadzasz badania?leon28

apage satanas ;-)
Viato
Viato
  5 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Bóg Ci dej. Ciś i nie grzesz wincyj.


Kurcze, to nie tak! Miałeś odpowiedzieć- z Bogiem moje dzieci d83dde1d
Viato
Viato
  5 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: i na dodatek frustratka wymagająca leczenia. https://zwierciadlo.pl/psychologia/relacje-spoleczne/10-masek-zlosci


Nie no, ja nie wierzę w to co patrzam d83dde02 psychologia rodem z Jasia i Małgosi d83dde1d Z Tobą wszystko w porządeczku?! Chyba potrzebny Ci detox od sieci i neta d83dde1d

Na przyszłość robi się to tak.... kopiuj-wklej

Złość dotyczy każdego z nas, to powszechna emocja. Tak powszechna, jak i trudna do wyrażenia, zintegrowania i transformacji. Dlatego może przybiera tyle postaci, które są dla niej maskami. Kiedy ukrywamy złość?
1. Snobizm. To postawa mówiąca: „Jestem lepszy”, czyli inni muszą być gorsi. Pod tą maską kryje się złość na to, że na świecie jest ta gorsza część.

REKLAMA

2. Sarkazm. Pojawia się, gdy chcemy ukryć złość, wymierzoną w kogoś, kogo tak naprawdę się boimy i lękamy się z nim skonfrontować. To złość w postaci bolesnych szpilek.

3. Frustracja. Jest już zmęczeniem niewyrażoną od dawna złością, przeradza się w szkodliwy pesymizm i apatię.

4. Urazy. Złość wynikająca z poczucia głębokiej krzywdy, jej częstą odmianą jest chęć odwetu, a także zazdrość i zawiść.

5. Użalanie się nad sobą. To złość z powodu tego, że stłumione uczucia tak nas osłabiły, że nie możemy już skutecznie działać.

6. Depresja i smutek. Depresyjne stany mają swoje źródło w niewyrażonej złości. Są w nas tak duże jej pokłady, że podświadomie boimy się, że może nas ona zabić. Dlatego tracimy siły życiowe.

7. Niecierpliwość. Podobnie jak rozdrażnienie jest złością na to, że tu i teraz tak naprawdę nam nie odpowiada. Dlatego chcemy być już gdzieś indziej. Lękamy się poczuć siebie, również własną złość.

8. Arogancja. To zamrożona złość, jej zimna odmiana. Poczucie wyższości to złość, że znajdujemy się w tych właśnie okolicznościach.

9. Cynizm. To złość zatruta, cynizm wyklucza niewinność, poczucie wdzięczności, subtelność.

10. Poczucie winy. Więzi złość dość skutecznie, bo z poczucia winy, że ją w sobie nosimy, nie pokazujemy jej.

łoplułam się kawą d83dde1d
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurcze, to nie tak! Miałeś odpowiedzieć- z Bogiem moje dzieci

A mogłem być przystojnym księdzem. Wierzyć że Bóg pozwoli mi zachować włosy tak jak Józkowi, czy chodzić z mopem na głowie jak Praksydzie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
kolorowy111
kolorowy111
  7 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Viato: Kurcze, to nie tak! Miałeś odpowiedzieć- z Bogiem moje dzieci A mogłem być przystojnym księdzem. Wierzyć że Bóg pozwoli mi zachować włosy tak jak Józkowi, czy chodzić z mopem na głowie jak Praksydzie.


nie wiedziałem że ateisci wierzą w Boga?
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  7 grudnia 2018
leon28
leon28: apage satanas ;-)

I Ty Leonie masz mnie za antychrysta? :D
Podejmujesz wyzwanie?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 grudnia 2018
Eldim
Eldim: I Ty Leonie masz mnie za antychrysta? :D

cos ty nie jestem brutusem, krzyknalem w imieniu kolegi kolorowy, tylko duzo ciszej ;-)
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 grudnia 2018
leon28
leon28: w imieniu kolegi

Trollowania w wykonania Leona jeszcze nie widziałem. Ale rybka połknęła haczyk.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Trollowania w wykonania Leona jeszcze nie widziałem. Ale rybka połknęła haczyk

to chyba przez to, ze juz piateczek
trzeba dac sie poniesc emocjom

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 grudnia 2018
leon28
leon28: trzeba dac sie poniesc emocjom

Dobrze ale to zakładaj jakiś osobny temat albo pisz w temacie z pociskami. A tutaj niech będzie lista obecności na kolędzie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze ale to zakładaj jakiś osobny temat albo pisz w temacie z pociskami. A tutaj niech będzie lista obecności na kolędzie


masz racje, wykasuj co trzeba, ja sie jakby co na kolede pisze
homoangelicus
homoangelicus
  7 grudnia 2018

Dlaczego nie skierujecie uwagi na przyjście Pana Jezusa? Bardzo optymistyczny temat, jak to narodziny i ludzie jakoś mili.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.