Erf
Erf
  20 listopada 2018 (pierwszy post)

►hehe to główny bohater, jest pisarzem/artystą tak jak ja
►se mieszka w dupogrzmotach małych W STANIE MAINE, gdzie wszyscy są po(...)anymi wieśniakami, oprócz głównego bohatera i jego rodzinki/pszyjaciół
►każdy po(...)ny wieśniak jest ważny, więc musimy czytać przez 50 stron o traumie dżona korniszona z dzieciństwa, kiedy był świadkiem jak jego pradziadek utonął w gnojówce po pijaku
►uuuuu uuuuu zaraz się stanie coś strasznego, a nie, jeszcze 30 stron opisu jak dwa stare pierdziele kupujo wóde i płaczo że za eisenhowera było lepij
►UGA BUGA Sd83ddc24YSYNU inba się zaczyna, wieśniaki zdychajo szybciej niż twój stary cię robił
►a i jeszcze 60 stron opisu jak dżon korniszon zdycha i widzi swojego pradziadka trenującego nurkowanie w gnojówce
►główny bohater stara się wyd83ddc24wić z dupogrzmotów ze swoją rodzinką tudzież losową lochą i losowym guwniakiem
►spotyka WIELKIE ZUO, które siało rozd83ddca8dol wśród wieśniaków i je załatwia (rzadko) albo przed nim sd83ddca8dala (często)
►co to właściwie jest i skąd się wzięło? NIGDY SIĘ Kd83ddc24WA NIE DOWIESZ, bo pan autor na tym etapie pisania spada pod biurko nad83ddca8olony jak ruski szpadel
►ale w końcu trzeźwieje i pisze obligatoryjny hepi end, gdzie główny bohater i jego przydupasy weseli i uśmiechnięci odjeżdżają w kierunku zachodzącego słonia

►KONIEC

Q: Ktoś jeszcze czeka na nową adaptację Smętaża dla zwierząt? :zabawa: Aż sobie obejrzę starą, bo miała super klimacik. :-D

praksyda
praksyda
  21 listopada 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Taki jeden kulturalny temat na dział Kulturę

aaa..no tak..

to jak jak próbować ożywić trupa, który nie ma tętna od 3 dni, ten temat dokładnie tak wyglądałby na tamtym dziale.
Erf
Erf
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: za długo tam nie zabawilam..ale był czas ze kilka razy ich tam odwiedziłam. Ale moje prowo z >pokaz morde zrobiło fajne zamieszanie:D


Oj, nie jestem w temacie. Co to było za pokazmorde? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze sadziłem że czytelnicy książek są chodzącymi reklamami książek, a tu proszę okazuje się że to nie prawda. Sądząc po ich cierpieniu dochodzi się do wniosku że lepiej nie kupować książek ;)

Jeśli pijesz do mnie to niesłusznie, mnie po prostu bawi schematyczność, ale nadal klimacik lubię. :zabawa:
Erf
Erf
  21 listopada 2018

UGA BUGA NIEKULTURALNY POST HYDEPARKOWY SZALONY

Sztajmex
Sztajmex
  21 listopada 2018

Co tu się odbywa?

praksyda
praksyda
  21 listopada 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj, nie jestem w temacie. Co to było za pokazmorde? :D

Kilka dni tam byłam.. i wyczytalam z tego pitolenia tych prawiczków, ze jak ktoś wystawi twarz jakaś nowa do tego, to żebrze o atencje, przyjeło sie na tamtym serwisie ze pokazanie twarzy to jednak po jakims czasie bywania na wykopie ma szacunek (chyba)
nie wiem co to za róznica, ale to mnie tylko podkusiło żeby wstawić morde i tak zrobiłam.
Był wysyp hejtu i wysyp białorycerzy, w sumie to jedni i drudzi dali kopalnie beki.
To bylo jakieś 2 lata temu chyba, teraz pewnie bym to sam zrobila jakbym tam weszła:D
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  21 listopada 2018

Patrycja jaka twórcza i wspaniała recenzja. :rotfl:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
praksyda
praksyda
  21 listopada 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

chyba cos poszło nie tak..edit post
chciałam przerobić i napisac mniej
bym..jakbym bym bym .. się zawiesiłam i nie zdążyłam ;/ :zonk:

Sztajmex
Sztajmex
  21 listopada 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Patrycja jaka twórcza i wspaniała recenzja.


Nie wiem czemu, ale spodziewałem się tu Ciebie haha :ziober2:.
Erf
Erf
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Co tu się odbywa?


Cześć Lubelaku. Rozmawiamy sobie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kilka dni tam byłam.. i wyczytalam z tego pitolenia tych prawiczków, ze jak ktoś wystawi twarz jakaś nowa do tego, to żebrze o atencje, przyjeło sie na tamtym serwisie ze pokazanie twarzy to jednak po jakims czasie bywania na wykopie ma szacunek (chyba) nie wiem co to za róznica, ale to mnie tylko podkusiło żeby wstawić morde i tak zrobiłam. Był wysyp hejtu i wysyp białorycerzy, w sumie to jedni i drudzi dali kopalnie beki. To bylo jakieś 2 lata temu chyba, teraz pewnie bym to sam zrobila jakbym tam weszła:D

Jak jesteś kobietą to zawsze jest to atencjonowanie się. Bez względu czy jesteś nowa, czy nie. :D
W sumie mogło być zabawnie. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Patrycja jaka twórcza i wspaniała recenzja.

Niestety twórczość nie moja, ale również uważam, że wspaniała. :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: hyba cos poszło nie tak..edit post

To przez Ajszę! :ninja:
praksyda
praksyda
  21 listopada 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak jesteś kobietą to zawsze jest to atencjonowanie się. Bez względu czy jesteś nowa, czy nie. :D W sumie mogło być zabawnie. ;D

ale to jak w Islamie, kobieta mordy nie moze pokazywać
Bo inaczej wp..:cenzura: :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: y
a jeszcze zapamiętałam dziwną modę na jaranie sie kotami i kobiety w zakolanówkach czesto giry wystawiały a zeby było trochę inteligentniej, to ksiązkę sobie połozyły na kolana czasem.
Tak zapamiętałam wykop.
Erf
Erf
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to jak w Islamie, kobieta mordy nie moze pokazywać Bo inaczej wp..


xD
To chyba całkiem niezłe skojarzenie. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeszcze zapamiętałam dziwną modę na jaranie sie kotami i kobiety w zakolanówkach czesto giry wystawiały a zeby było trochę inteligentniej, to ksiązkę sobie połozyły na kolana czasem. Tak zapamiętałam wykop.

:rotfl: Z tą książką czy czymkolwiek, a w tle giry to tak, nagminne.
A rajstopki też takie miałam. xD
praksyda
praksyda
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A rajstopki też takie miałam. xD

ale też z kotem?
Erf
Erf
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ale też z kotem?

Tak. Nawet dostałam je od fotkowicza! ;D Były całkiem fajne, tylko szybko się zniszczyły. :D
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czemu, ale spodziewałem się tu Ciebie haha

Od wczoraj samo wysypisko dinozaurów, co to się dzieje. :ziober2:

Pewnie tęsknisz MarcinQ. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety twórczość nie moja, ale również uważam, że wspaniała.

Propsy dla twórcy, rozbawił moje resztki szarych komórek. ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: To przez Ajszę!

Mów mi Bond, James Bond. :ninja:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
homoangelicus
homoangelicus
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: stare adaptacje

Pisałem ogólnie o horrorach. Natomiast z filmów opartych o książki S. Kinga obejrzałem "To", "Sekretne okno" i parę innych. Filmy grozy są jak komedie, przy odrobinie wyobraźni można nieźle się pośmiać.
Konto usunięte
Konto usunięte: bo mogę pooglądać

Mnie ciekawią np zachowania obyczajowe, jak kiedyś ludzie żyli, jakie mieli problemy, ale to się tyczy odległych czasów.
Z książek chyba wolę te z elementami fantastycznymi. :D i...... Biblię
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.