Erf
Erf
  20 listopada 2018 (pierwszy post)

►hehe to główny bohater, jest pisarzem/artystą tak jak ja
►se mieszka w dupogrzmotach małych W STANIE MAINE, gdzie wszyscy są po(...)anymi wieśniakami, oprócz głównego bohatera i jego rodzinki/pszyjaciół
►każdy po(...)ny wieśniak jest ważny, więc musimy czytać przez 50 stron o traumie dżona korniszona z dzieciństwa, kiedy był świadkiem jak jego pradziadek utonął w gnojówce po pijaku
►uuuuu uuuuu zaraz się stanie coś strasznego, a nie, jeszcze 30 stron opisu jak dwa stare pierdziele kupujo wóde i płaczo że za eisenhowera było lepij
►UGA BUGA Sd83ddc24YSYNU inba się zaczyna, wieśniaki zdychajo szybciej niż twój stary cię robił
►a i jeszcze 60 stron opisu jak dżon korniszon zdycha i widzi swojego pradziadka trenującego nurkowanie w gnojówce
►główny bohater stara się wyd83ddc24wić z dupogrzmotów ze swoją rodzinką tudzież losową lochą i losowym guwniakiem
►spotyka WIELKIE ZUO, które siało rozd83ddca8dol wśród wieśniaków i je załatwia (rzadko) albo przed nim sd83ddca8dala (często)
►co to właściwie jest i skąd się wzięło? NIGDY SIĘ Kd83ddc24WA NIE DOWIESZ, bo pan autor na tym etapie pisania spada pod biurko nad83ddca8olony jak ruski szpadel
►ale w końcu trzeźwieje i pisze obligatoryjny hepi end, gdzie główny bohater i jego przydupasy weseli i uśmiechnięci odjeżdżają w kierunku zachodzącego słonia

►KONIEC

Q: Ktoś jeszcze czeka na nową adaptację Smętaża dla zwierząt? :zabawa: Aż sobie obejrzę starą, bo miała super klimacik. :-D

tibauId
tibauId
  20 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś jeszcze czeka na nową adaptację Smętaża dla zwierząt?


Nie wiem co to jest i raczej nie chce poznać.
Konto usunięte
Konto usunięte: Aż sobie obejrzę starą, bo miała super klimacik. :-D

Przy tym to chyba giną szare komórki, że wióry lecą.
ichabod
ichabod
  21 listopada 2018

W sumie schemat książki pasuje idealnie do Kinga. On zawsze psuje zakończenia, czy to robiąc z nich hepi czy sad end.

Konto usunięte
Konto usunięte: Smętaża dla zwierząt?


Zepsują ją, jak zwykle gdy tykają się książek Kinga - Mroczna Wieża wywołała u mnie koszmary. Zwiastuny oszukują.
ASZABENE
ASZABENE
  21 listopada 2018

Zmęczyłem (i to doslownie) ostatnio" sześć cztery "(japońskie bazgroły). Ktoś to porównał nawet do serii Milenium(jak dla mnie koło Milenium to,to nawet nie leżało,a przynajmniej nie powinno). 700 stron,a z tego może 50 było warte przeczytania .

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 listopada 2018

Mnie bawi stadko nołfejsów ale dzięki nim wiem żeby nie kupować książek d83ddc4d

Może wykop na Kulturę z tym d83dde37

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
praksyda
praksyda
  21 listopada 2018

wykopowicz wykryty :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś jeszcze czeka na nową adaptację Smętaża dla zwierząt?

Znam, ogladałam.. nie zmarnowany czas...Te stare horroy jeszcze mają klimat, te obecne zaczynają sie tak
- Grupa nastolatków wyjeżdza w podróż:
-zatrzymują sie w domku w lesie.
- płyna jachtem i rozbijaa sie na nienznanej wyspie.
:haft:
Albo
Po smierci meża żona nie moze sie pogodzic sie ze stratą...
Młode małżeństwo kupuje opuszczony dom od lat
:haft:
ja pierdziele te obence horrory to jakas komedia na jedno kopyto jak agrentyńskie telenowele.
Dlatego wole ostatnio Sci-fi. i często dobra biografia, ale to już raczej tyczy się znanych sportowców
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ja pierdziele te obence horrory to jakas komedia na jedno kopyto

Mam to samo. Po co oglądać horrory jak wiadomo że przeżyje jedna osoba albo wszyscy zginą :haft:
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: jak wiadomo że przeżyje jedna osoba albo wszyscy zginą

Albo jakim cudem, koleś zwykle zawodnik szkolnej drużyny, nie jest w stanie uciec powolnej, na wpół żywej istocie? Nieważne jakby szybko zasuwał, ona i tak go dopadnie.
homoangelicus
homoangelicus
  21 listopada 2018

Tematyka bywa różna, natomiast sposoby kręcenia ujęć, które mają straszyć, są podobne. Gwałtowna zmiana kadru, muzyki, gdzieś zjawa pojawiająca się w tle, a i tak w całym filmie najlepsza jest fabuła przed głównymi scenami, wyjątkiem są niektóre filmy.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 listopada 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: Albo jakim cudem, koleś zwykle zawodnik szkolnej drużyny, nie jest w stanie uciec powolnej, na wpół żywej istocie? Nieważne jakby szybko zasuwał, ona i tak go dopadnie.

Z drugiej strony Bonda też się nie da oglądać bo wiadomo że jemu się wszystko uda.

Dlatego najciekawszym źródłem rozrywki jest internet. Tutaj wszystko wydaje się być możliwe.

Konto usunięte
Konto usunięte: wykryty

Nie przenoszę w oczekiwaniu że ktoś napisze mniej kulturalne posty. Jeśli jednak nie to trzeba będzie przenieść, bo mnie z pracy wyleją ;)
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Erf
Erf
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem co to jest i raczej nie chce poznać.


Książka/film, całkiem spoczko z tych chyba najbardziej popularnych.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przy tym to chyba giną szare komórki, że wióry lecą.

Czemu tak uważasz? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie schemat książki pasuje idealnie do Kinga. On zawsze psuje zakończenia, czy to robiąc z nich hepi czy sad end.


No pasuje i dlatego mnie to bawi. :D Co do zakończeń, kojarzę głównie motyw, że niby jest hepi end a potem nagle nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zepsują ją, jak zwykle gdy tykają się książek Kinga - Mroczna Wieża wywołała u mnie koszmary. Zwiastuny oszukują.

A tego nie widziałam. Ale jak tak zachęcasz..
:D
Konto usunięte
Konto usunięte: Zmęczyłem (i to doslownie) ostatnio" sześć cztery "(japońskie bazgroły). Ktoś to porównał nawet do serii Milenium(jak dla mnie koło Milenium to,to nawet nie leżało,a przynajmniej nie powinno). 700 stron,a z tego może 50 było warte przeczytania .

Musisz być bardzo wytrwały, jeśli przy takim stosunku wartościowej treści do ogółu przez to przebrnąłeś. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie bawi stadko nołfejsów ale dzięki nim wiem żeby nie kupować książek Może wykop na Kulturę z tym

Jak to?

Nie. d83dde0f

Konto usunięte
Konto usunięte: wykopowicz wykryty

Jak wykryty to w takim razie przez wykopowiczkę. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Te stare horroy jeszcze mają klimat, te obecne zaczynają sie tak

No fakt, większość jest w takich schematach, jak podałaś. :D A te stare mają chyba klimat przez swoją surowość. Chociaż niektóre "efekty specjalne" psują :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego wole ostatnio Sci-fi. i często dobra biografia,

Sci-fi są super, a z biografii albo okołobiograficznych też kilka lubię.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tematyka bywa różna, natomiast sposoby kręcenia ujęć, które mają straszyć, są podobne. Gwałtowna zmiana kadru, muzyki, gdzieś zjawa pojawiająca się w tle, a i tak w całym filmie najlepsza jest fabuła przed głównymi scenami, wyjątkiem są niektóre filmy.

Masz na myśli stare adaptacje, czy nowe też? Te stare to chyba kwestia ogólnie tamtych czasów. Dla mnie za to są fajne bo mogę pooglądać ładne domy i ładne samochody z Ameryki lat 70-80. :D
praksyda
praksyda
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wykryty to w takim razie przez wykopowiczkę. :D

za długo tam nie zabawilam..ale był czas ze kilka razy ich tam odwiedziłam.
Ale moje prowo z
>pokaz morde
zrobiło fajne zamieszanie:D
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to?

Zawsze sadziłem że czytelnicy książek są chodzącymi reklamami książek, a tu proszę okazuje się że to nie prawda. Sądząc po ich cierpieniu dochodzi się do wniosku że lepiej nie kupować książek ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie.

TAK. I nie czepiam się omijania bluzgometru.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
praksyda
praksyda
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przenoszę w oczekiwaniu że ktoś napisze mniej kulturalne posty. Jeśli jednak nie to trzeba będzie przenieść, bo mnie z pracy wyleją ;)

co przenieś? wee pisz jasniej, jestem od 4 na nogach prawie zasypiam i za godzinke już pewnie będe spała..d83dde1e
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: co przenieś?

Taki jeden kulturalny temat na dział Kulturę
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.