Tomasz101
Tomasz101
  14 listopada 2018 (pierwszy post)

Czy to będziesz Ty... Tą jedyną? Hmm

homoangelicus
homoangelicus
  25 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Yyyyy

Zakłopotanie, miłość lepiej wyrażać czynami niż słowami d83dde0ad83cdf3a
Konto usunięte
Konto usunięte: opętanie

Szaleństwo miłościd83ddc8f
Konto usunięte
Konto usunięte: wypisuję się z tego tematu

Przyjąłem, odbiór! d83dde0a

Kwiatek dla Ciebie - d83cdf3bMiłego dnia!
Viato
Viato
  25 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dluteczny...? Hm. A na czym taka skutecznisc sie opiera ?? Bo jak kobieta zaczyna rozmowe id wysłania swoich cycków to chyba oczywiste ile jest warta i jaki rodzaj znajomosci ją interesuje...ale co kto lubi 😜. Pustym facetom wystarczy że kobieta ma cycki i zadek. I głowie na tym się ten "biznes" opiera


Pani od poznawania ludzi i "inteligentnych" rozmów właśnie dała mi bana. Wiesz, że właśnie strzeliłaś sobie w kolana?!To ewidentnie pokazuje czego tutaj szukasz! A tak na marginesie, jak chcesz być taka w porządku, to zamiast klekotać z przypadkowymi facetami i interesować się tym co oni potrafią, poklekotaj ze swoim mężem i zainteresuj się nim?! Boże jaka ty jesteś monotonna i nudna d83dde31d83dde31 W kółko te same argumenty...Wszystkie i wszyscy do niczego Ty jedna do wszystkiegod83dde02
Viato
Viato
  25 listopada 2018

Ciebie nie powinni interesować inni faceci, ani to co oni potrafią, lub nie, bo od tego mają swoje kobiety by ich oceniały a nie ty! Chyba że masz ochotę przetestować ich wszystkich i porównać ze swoim mężem?! Musi być strasznie nudny ten wasz związek! d83dde02

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 listopada 2018

Redka to bezsensowne. Walka z wiatrakami.
Stop it.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  25 listopada 2018
Tomasz101
Tomasz101: Tą jedyną?

Cabanski
Posty: 1 (po ~5 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Cabanski
  26 listopada 2018

Hej:*

pawelno1
Posty: 5 (po ~39 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
pawelno1
  26 listopada 2018

Nigdy nie byłem forumowy.zobaczymy jak wyjdzie...

Na szczęście trzeba sobie zapracować

Viato
Viato
  26 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zakłopotanie, miłość lepiej wyrażać czynami niż słowami


Im większa wrażliwość i miłość, tym słowa i gesty bywają bardziej oszczędne d83dde09

Konto usunięte
Konto usunięte: Miłego dnia!


Miłego wieczoru 263a
Viato
Viato
  26 listopada 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Redka to bezsensowne. Walka z wiatrakami. Stop it.


Mówisz i masz.... racje! Po co mam czas tracić na mówienie do ściany, ściana i tak zawsze swoje wie d83dde09
kolorowy111
kolorowy111
  27 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111: Viato: kolorowy111: Przykładów ci nie podam bo nie mam bazy danychJa jak Cię czytam, to załapuję się na spazmatyczny śmiech! Wyciąg ten swój saganik z neta, wyjdź między ludzi, i suchary w postaci statystyk zostaw smutnym czarnym panom opinie hejterów mnie nie interesująWiesz "kolorowy", każdy ma w każdym stadzie określoną rolę! Twoje zadanie polega na umartwianiu się, i przy tej okazji stygmatyzowaniu całej reszty! Moje na tylko i wyłącznie na stygmatyzowaniu ciebie.Słowo hejt zupełnie nie pasuje do takie męczennika i "męczyjosa" jak ty. Na hejt trzeba sobie solidnie zapracować, a z ciebie żaden zawodnik i przeciwnik! Żal mi cię ot co!

Ludzie piszący z takich kont jak twoje- konto krzak- najczęściej hejtują, mącą i popisują się brakuargumentozą. Nie jesteś pierwsza i za pewne nie ostatnia
Viato
wpis jest ukryty
homoangelicus
homoangelicus
  29 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Im większa wrażliwość i miłość, tym słowa i gesty bywają bardziej oszczędne

Dzień dobry Kwiatku! d83cdf37
Nie hamuj się zbytnio z oszczędzaniem, otwórz się na miłość. 2764

Piękny dzisiaj dzień, aż chce się żyć. Miłego dniad83dde0a

P.s. Proszę, kwiatuszku zmniejsz poziom agresji do innych użytkowników o 70%. d83dde0a
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 grudnia 2018
Tomasz101
Tomasz101: Czy to będziesz Ty...


tak, to będę ja

Tomasz101
Tomasz101: Tą jedyną?

i tą jedną jedyną, i tą drugą jedyną, i każdą następną

Tomasz101
Tomasz101: Hmm

no proszę i samiec mi spierulił, jak żyć? hmm

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Witaj Kwiatuszku Twoje ciało się zmienia, to naturalne, że budzą się w Tobie hormony(miłość wibruje w powietrzu).

Eminencjo, czyżby twoje kropidło chciało pokropić życiodajnymi kroplami zmieniające się ciało Madam Kwiatuszka?

Konto usunięte
Konto usunięte: Yyyyy wypisuję się z tego tematu, bo ja czuje tylko wibrujące opętanie?!


ups, kwiatuszek gotów dać dyla?

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzień dobry Kwiatku! Nie hamuj się zbytnio z oszczędzaniem, otwórz się na miłość.

błogosławię wam z całego serca

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Jarek22lata
Jarek22lata
  1 grudnia 2018

Siemka, ktoś chętny się poznać? Tylko panie.
Jestem z wielkopolski. Szukam partnerki na stałe.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.