Tomasz101
Tomasz101
  14 listopada 2018 (pierwszy post)

Czy to będziesz Ty... Tą jedyną? Hmm

KarolinaRutkowsk98
KarolinaRutkowsk98
  22 listopada 2018

Witajcie

ASZABENE
ASZABENE
  22 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie

Cześć Ci d83ddc4b. Zapytalbym co tam ,ale tego nie zrobię,ponieważ mogę zostać zruganym. Dla odmiany zapytam jak dzionek mija ?
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  22 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie

Cześć!!! chyba się zakochałem :zakochany:
HardStyled83ddd0a
kolorowy111
kolorowy111
  22 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: homoangelicus: Dokończ zdanie To że pozwalamy na zwykłe nabijanie postów nie na temat to nie znaczy że musimy tolerować zaczepianie innych userów, trolling , wyśmiewanie.

Złoty ty robisz to samo w stosunku do mnie. Przykładów ci nie podam bo nie mam bazy danych
Viato
Viato
  24 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Przykładów ci nie podam bo nie mam bazy danych


Ja jak Cię czytam, to załapuję się na spazmatyczny śmiech! Wyciąg ten swój saganik z neta, wyjdź między ludzi, i suchary w postaci statystyk zostaw smutnym czarnym panom d83dde1d
homoangelicus
homoangelicus
  24 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja

Cześć Lejdy, jak Ci mija dzień Kwiatuszku? d83dde0a
Viato
Viato
  24 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć Lejdy, jak Ci mija dzień Kwiatuszku


Ostatnio mówią do mnie Madam d83dde1d
homoangelicus
homoangelicus
  24 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio

Kwitniesz miłością2764d83cdf3b
kolorowy111
kolorowy111
  24 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111: Przykładów ci nie podam bo nie mam bazy danychJa jak Cię czytam, to załapuję się na spazmatyczny śmiech! Wyciąg ten swój saganik z neta, wyjdź między ludzi, i suchary w postaci statystyk zostaw smutnym czarnym panom

opinie hejterów mnie nie interesują
Viato
Viato
  24 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Viato: kolorowy111: Przykładów ci nie podam bo nie mam bazy danychJa jak Cię czytam, to załapuję się na spazmatyczny śmiech! Wyciąg ten swój saganik z neta, wyjdź między ludzi, i suchary w postaci statystyk zostaw smutnym czarnym panom opinie hejterów mnie nie interesują


Wiesz "kolorowy", każdy ma w każdym stadzie określoną rolę! Twoje zadanie polega na umartwianiu się, i przy tej okazji stygmatyzowaniu całej reszty! Moje na tylko i wyłącznie na stygmatyzowaniu ciebie.Słowo hejt zupełnie nie pasuje do takie męczennika i "męczyjosa" jak ty. Na hejt trzeba sobie solidnie zapracować, a z ciebie żaden zawodnik i przeciwnik! Żal mi cię ot co!
Viato
Viato
  24 listopada 2018

A tak na marginesie śnięty, ciekawi mnie kiedy przestaniesz spamować w każdym temacie, zaczepiać kolejnych użytkowników hejtując ich wypowiedzi i odpowiesz rzeczowo na zadane pytanie i postawione tezy?

Viato
Viato
  25 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Viato: Ostatnio Kwitniesz miłością


Nabawiłam się cukrzycy d83dde09
homoangelicus
homoangelicus
  25 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nabawiłam

Witaj Kwiatuszkud83cdf3b2764 Twoje ciało się zmienia, to naturalne, że budzą się w Tobie hormony(miłość wibruje w powietrzu). d83dde0a
homoangelicus
homoangelicus
  25 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: bawiłam

dzisiaj w kościele?d83cdf38
Viato
Viato
  25 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Viato: Nabawiłam Witaj Kwiatuszku Twoje ciało się zmienia, to naturalne, że budzą się w Tobie hormony(miłość wibruje w powietrzu).


Yyyyy wypisuję się z tego tematu, bo ja czuje tylko wibrujące opętanie?! d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.