JaJesteem
JaJesteem
  8 września 2018 (pierwszy post)

Dostroiłem sie dzis do zycia mego w wyzszych wymiarach, jako byt energetyczny co to była za energia, myślałem ze zaraz tam odlecę wyobraźcie sobie być tu, i tam i część nas chce wybrać jest w hmmm no rozumiecie a druga część wie ze wszystko jest dobrze, jak jest i ze to jest własnie wielowymiarowość w niej polaryzacja z tym co poza nią się nie kłóci, każda perspektywa jest Boska tak na prawdę d83dde0a Jesteście wszystkim i wszędzie!!! Każdy z was kiedyś poczuje ten cud nowych narodzin w duchu i staniecie się jednością ze wszystkim w jednym nieprzeniknionym tańcu istnienia d83dde18

GuzikZTego
GuzikZTego
  10 września 2018

Domiś jak nazywa sie twoja sekta?

GuzikZTego
GuzikZTego
  10 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jak ktoś ma zolte papiery i ukradnie cos z biedronki to bedzie karany ? Dominik nie ty jeden :p


Ułaaa, milosne wyznanie przy forumowiczach, no to teraz sa swiadkowie to musisz ukrasc ten pierscionek skads, byle nie z cmentarza jakiejs babce z palca z trumny. .. Eh

Co ty planujesz ukrasc z biedronki :/ masakra.
GuzikZTego
GuzikZTego
  10 września 2018

Zolty papier to ty masz, pewnie w toalecie :/

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  11 września 2018

Tak prawde mowiac to z tym pierscionkiem to nie taki zly pomysl XD a tak poza tym nie o siebie mi chodziło raczej... Domek to nie sekta tylko stan umyslu XD

JaJesteem
JaJesteem
  11 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Domiś jak nazywa sie twoja sekta?

To są duchowe doświadczenia, opieram się na nich, aby było uświadomione musi być doświadczone, to są godziny spedzone na medytacji, na koncentracji na wewnętrznych bodźcach, wy jeszcze dajecie całą uwagę pozorności tego co zewnętrzne, a to tylko i aż iluzja, ale w koncu trzeba sie z niej przebudzić, są dusze ktore schodzą tu z takim potencjałem, nazywają się stare dusze, czyli doświadczone, które mają juz obudzoną wyższa pamieć komórkową, o wyższym doświadczaniu ducha ... 263a
JaJesteem
JaJesteem
  11 września 2018

Zyjecie jeszcze snem, pozornością wydarzeń dziejących się pomiędzy umownym dobrem i złem, dla tego nie widzicie tego co jest za tą perspektywą, tej wiedzy nie odbierzecie ciasnymi ograniczonymi umysłami o której mowie, zrozumienie tego o czym mówię rodzi się w ciszy, gdy uwaga jest poza bodźcami zewnętrznymi płynącymi ze zmysłów ciała, poza wszelkim interpretowaniem tego co mówię, jaka kolwiek interpretacja pochodzi od świata iluzji, a nie od wyższego kosmicznego ducha d83dde09 Jezeli powstanie w tobie taka cisza ze bez skrepowania bedziesz mogł wejsc w stado os, szerszeni ... i nie zostaniesz pożądlony, wtedy wiedz ze warunki zostały spełnione, gdy tylko dopuścisz do siebie wibracje choćby najmniejszego strachu, zwątpienia ... zostaniesz pożądlony, to są testy ducha d83dde09

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  12 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zyjecie jeszcze snem, pozornością wydarzeń dziejących się pomiędzy umownym dobrem i złem, dla tego nie widzicie tego co jest za tą perspektywą, tej wiedzy nie odbierzecie ciasnymi ograniczonymi umysłami o której mowie, zrozumienie tego o czym mówię rodzi się w ciszy, gdy uwaga jest poza bodźcami zewnętrznymi płynącymi ze zmysłów ciała, poza wszelkim interpretowaniem tego co mówię, jaka kolwiek interpretacja pochodzi od świata iluzji, a nie od wyższego kosmicznego ducha Jezeli powstanie w tobie taka cisza ze bez skrepowania bedziesz mogł wejsc w stado os, szerszeni ... i nie zostaniesz pożądlony, wtedy wiedz ze warunki zostały spełnione, gdy tylko dopuścisz do siebie wibracje choćby najmniejszego strachu, zwątpienia ... zostaniesz pożądlony

o pożądleni, niedoświadczeni, w swej niedoskonałości jakże upodleni,
w byty doskonałe jeszcze niezmienieni, padnijcie i drżyjcie

teraz mnie pochwal

Konto usunięte
Konto usunięte: zostaniesz pożądlony

u boku męża lub żony

Konto usunięte
Konto usunięte: to są testy ducha

a gawiedź niech siedzi i słucha

no teraz to już musisz mnie pochwalić

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

GuzikZTego
GuzikZTego
  12 września 2018

Co ta essa
.. To ja nie znaju :/

ocelote
Posty: 8 (po ~33 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 144
ocelote
  15 września 2018

miłość zakopałem.

JaJesteem
JaJesteem
  20 września 2018

Dualną miłość należy zakopać, wtedy otwieramy się na tą miłość uniwersalną, wieczną :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.