JaJesteem
JaJesteem
  8 września 2018 (pierwszy post)

Dostroiłem sie dzis do zycia mego w wyzszych wymiarach, jako byt energetyczny co to była za energia, myślałem ze zaraz tam odlecę wyobraźcie sobie być tu, i tam i część nas chce wybrać jest w hmmm no rozumiecie a druga część wie ze wszystko jest dobrze, jak jest i ze to jest własnie wielowymiarowość w niej polaryzacja z tym co poza nią się nie kłóci, każda perspektywa jest Boska tak na prawdę d83dde0a Jesteście wszystkim i wszędzie!!! Każdy z was kiedyś poczuje ten cud nowych narodzin w duchu i staniecie się jednością ze wszystkim w jednym nieprzeniknionym tańcu istnienia d83dde18

JaJesteem
JaJesteem
  8 września 2018

Teraz czuje ze nic mi nie jest potrzebne do zycia :wink:
Swobodnie mogę się kąpać w cudzie istnienia
bez skrepowania, jak dziecko d83dde0a To jest prawdziwa miłość d83dde0d

JaJesteem
JaJesteem
  8 września 2018

To znaczy ,,musicie stać się ponownie jak dzieci by wejść do królestwa niebieskiego,,
Bo tylko one są naturalne, są sobą w tym cudzie doświadczania ... :)

JaJesteem
JaJesteem
  8 września 2018

Gdy nie będzie się w was już odzywał żaden program dualny, staniecie się żywym w duchu słupem, filarem dla miłości, która będzie przez was płynąc na ten świat d83dde0dd83dde18

GuzikZTego
GuzikZTego
  8 września 2018

Tabletki przestały znow Tobie działać Dominiku...

JaJesteem
JaJesteem
  8 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tabletki przestały znow Tobie działać Dominiku...

Też Ciebie Kocham d83dde18d83dde0d
JaJesteem
JaJesteem
  8 września 2018

Jest taka Moc miłości przy, której bledną wszystkie słowa, tylko chcemy w tym trwać, słowa stają się ciężarem ... 263a

GuzikZTego
GuzikZTego
  8 września 2018

Mmmmm xD

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  9 września 2018

Czy jak ktoś ma zolte papiery i ukradnie cos z biedronki to bedzie karany ? Dominik nie ty jeden :p

JaJesteem
JaJesteem
  9 września 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ty jeden

A jednak d83dde09 Już mi odlot miną dziś, mogę porozmawiać z tobą jak zwyczajny śmiertelnik, szkoda ze tylko tyle masz do powiedzenia 263a Wbrew pozorom przebudzenie zaczyna byc bardzo powszechną sprawą, na rożnych poziomach to następuję u każdego, u jednych czasem, mówiąc mocno po ziemsku (uwielbiam ten nasz zabawy język wszyscy w niebie się tym jarają d83dde09) od dupy strony, ale to tez jest Boskie i nie należy tego sądzić 263a
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  9 września 2018

Koles ewidentnie ma lekkie problemy z psychika xd

WojtowiczJ
Posty: 1 (po ~29 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 91
WojtowiczJ
  10 września 2018
d83dde0aha ha co za miłosc
JaJesteem
JaJesteem
  10 września 2018
WojtowiczJ
WojtowiczJ: co za miłosc

Nie dla tych co myślą poprzez śmiertelność, przemijanie 263a Oni tego nie pojmą, muszą się na nowo narodzić... 263a
JaJesteem
JaJesteem
  10 września 2018

Kiedy przepracujecie podstawowe dualne programy, wtedy otworzycie się na to co nie przemijalne, tzn narodzicie się z ducha, doświadczycie z jego perspektywy, to jest powrót od dróg w zapomnieniu, to jest stapianie się ponownie ze źródłem wszystkiego co jest, życia są drogą iluzji, z wyższej perspektywy tworzycie te iluzje holograficzne i ich doświadczanie na chwile w zapomnieniu, oddzieleni od źródła miłości i światła, z którego pochodzicie, tego nie da się opisać słowami ludzkimi, tego trzeba doświadczyć, kiedy pojawi sie ta pierwotna tęsknota, wtedy cała iluzja zacznie sie sypać i wtedy nawet ludzkie przemijanie z tym nie wygra 263a

JaJesteem
JaJesteem
  10 września 2018

100% waszej uwagi kierujecie na ciało i jego zmysły, jak zaczniecie stapiać się ponownie z źródłem, to będzie się zmieniać, wtedy juz przestaniecie zyc z ciała fizycznego, wasza uwaga zacznie podążać do wnętrza, bo tam jest świątynia wasza, o tej świątyni mówił Jeszua (Jezus) 263a

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.