CzarnyRap
Posty: 30 (po ~141 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 49
CzarnyRap
  2 sierpnia 2018 (pierwszy post)

Proszę mi powiedzieć czemu Kobiety mówią, że Faceci myślą tylko o jednym.?

Czarny

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego ... na ... dziendobry ,przysyla mi zdjecie swoich lub nie swoich (nie wnikam) genitaliow?

Chcieliby wiedzieć czy z takim sprzętem mają szansę a nie lubią tracić czasu na poznawanie teściowej.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
CzarnyRap
Posty: 30 (po ~141 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 49
CzarnyRap
  8 sierpnia 2018

VictoriaFoxy ja nie wysyłam takich zdjęć. Ale może w końcu zacznę, bo też dla kobiet to ważny jest wygląd, a nie serce i co z tego, że nie ma serca jej wybranek, ale i tak za chwilę ją kopnie w dupę, bo taki wie, że będzie miał wszystkie na pęczki d83dde1c

Czarny

kolorowy111
kolorowy111
  10 sierpnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: CzarnyRap: Zgodzę się z Tobą BekaZciebieModzie w tym, co napisałeś. Kobiety i tak zrzucają winę na mężczyzn :P Jest to uwarunkowane brakiem dojrzalosci emocjonalnej. Kobiety wbrew pozorom sa mniej dojrzale emocjonalnie niz mezczyzni.


To herezja! Przecież kryzys męskosci to to samo co niedojrzałosc emocjonalna. Sięgaja po używki częściej panowie a nie kobiety. Wsród samobójców dominuje płeć męska. KObiety mają tylko bardziej emocjonalną naturę a panowie bardziej logiczną.

Konto usunięte
Konto usunięte: CzarnyRap: Z tym się już nie zgodzę bo właśnie to Kobiety są dojrzałe emocjonalnie. Spotykam się często tu na portalu że mają dziecko a gdzie jest ten facet co zrobił? Uciekł bo się przestraszył ojcostwa :P czeste obrazanie sie, niezdecydowanie, szantaz emocjonalny, czeste zachcianki, manipulacja zachowaniem, robienie z siebie ofiary... to sa cechy niedojrzalych emocjonalnie dzieci. Dojrzalosc emocjonalna a odpowiedzialnosc to to samo? Ja znam facetow ktorzy wychowuja sami dzieci.


Dojrzałość emocjonalna i odpowiedzialność to to samo. A te cechy co wymieniłeś sa przekazywane na kursach uwodzenia i na forum PUA. Tam kobiet nie ma. Szantaż emocjonalny to domena obu płci. Z tymi zachciankami to nie wiem o co chodzi. Manipulacja to to prawie to samo co szantaż i tyczy sie obu płci. Wsród samotnych rodziców kobiety to przygniatająca większosc.

Konto usunięte
Konto usunięte: jmoderatorów nie daje Ci zdrowo myśleć i mieć normalne podejście plus dystans. Nie zapomnij wspomniec o matce pijaczce :D .


Alkoholików jest nieznacznie więcej niż alkoholiczek
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.