CzarnyRap
Posty: 30 (po ~141 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 49
CzarnyRap
  2 sierpnia 2018 (pierwszy post)

Proszę mi powiedzieć czemu Kobiety mówią, że Faceci myślą tylko o jednym.?

Czarny

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 sierpnia 2018
CzarnyRap
CzarnyRap: Pani Wczorajsza Pani gustuje w Kobietach czy ja mam zwidy? :D

Mamy XXI wiek za oknem, czy to cos zlego? :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
CzarnyRap
Posty: 30 (po ~141 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 49
CzarnyRap
  3 sierpnia 2018

Haha pewnie że tak ciekawe jak będziesz chciała mieć dziecko z drugą Kobietą? d83dde1c

Czarny

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  3 sierpnia 2018
CzarnyRap
CzarnyRap: Zgodzę się z Tobą BekaZciebieModzie w tym, co napisałeś. Kobiety i tak zrzucają winę na mężczyzn :P

Jest to uwarunkowane brakiem dojrzalosci emocjonalnej. Kobiety wbrew pozorom sa mniej dojrzale emocjonalnie niz mezczyzni.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  4 sierpnia 2018
CzarnyRap
CzarnyRap: ciekawe jak będziesz chciała mieć dziecko z drugą Kobietą?

Sztuczne zaplodnienie? No i domy dziecka az sie prosza o rodzicow. :zakochany:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
CzarnyRap
Posty: 30 (po ~141 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 49
CzarnyRap
  4 sierpnia 2018

Z tym się już nie zgodzę bo właśnie to Kobiety są dojrzałe emocjonalnie. Spotykam się często tu na portalu że mają dziecko a gdzie jest ten facet co zrobił? Uciekł bo się przestraszył ojcostwa :P

Czarny

CzarnyRap
Posty: 30 (po ~141 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 49
CzarnyRap
  4 sierpnia 2018

Wczorajsza nie chce się narzucać, ale ja chce być Ojcem więc wiesz jak coś możesz pisać d83dde04d83dde1c

Czarny

AnusToKupa
AnusToKupa
  4 sierpnia 2018
CzarnyRap
CzarnyRap: Z tym się już nie zgodzę bo właśnie to Kobiety są dojrzałe emocjonalnie. Spotykam się często tu na portalu że mają dziecko a gdzie jest ten facet co zrobił? Uciekł bo się przestraszył ojcostwa :P
czeste obrazanie sie, niezdecydowanie, szantaz emocjonalny, czeste zachcianki, manipulacja zachowaniem, robienie z siebie ofiary... to sa cechy niedojrzalych emocjonalnie dzieci. Dojrzalosc emocjonalna a odpowiedzialnosc to to samo? Ja znam facetow ktorzy wychowuja sami dzieci.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  4 sierpnia 2018
CzarnyRap
CzarnyRap: Wczorajsza nie chce się narzucać, ale ja chce być Ojcem więc wiesz jak coś możesz pisać

A masz dobre geny? :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: czeste obrazanie sie, niezdecydowanie, szantaz emocjonalny, czeste zachcianki, manipulacja zachowaniem, robienie z siebie ofiary... to sa cechy niedojrzalych emocjonalnie dzieci.

Zgadza się, połowa kobiet jest taka.
Ale to znów zwykłe generalizowanie, wrzucasz wszystkie do jednego wora. Raz się przejechałeś i masz spaczone poglądy. Szukaj dojrzałych kobiet, takie też istnieją.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
CzarnyRap
Posty: 30 (po ~141 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 49
CzarnyRap
  4 sierpnia 2018

Mam wszyscy mają Mambę mam i Ja d83dde1c

Czarny

AnusToKupa
AnusToKupa
  4 sierpnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: CzarnyRap: Wczorajsza nie chce się narzucać, ale ja chce być Ojcem więc wiesz jak coś możesz pisać A masz dobre geny? AnusToKupa: czeste obrazanie sie, niezdecydowanie, szantaz emocjonalny, czeste zachcianki, manipulacja zachowaniem, robienie z siebie ofiary... to sa cechy niedojrzalych emocjonalnie dzieci. Zgadza się, połowa kobiet jest taka. Ale to znów zwykłe generalizowanie, wrzucasz wszystkie do jednego wora. Raz się przejechałeś i masz spaczone poglądy. Szukaj dojrzałych kobiet, takie też istnieją.


Skad wiesz ze polowa ? Sama generalizujesz.
Typowa lewacka gadka. Jak cos mi sie nie podoba to musialem spotkac te zla albo pochodze z patologiczmej rodziny albo nie mam rodzicow itp. Typowe. Zeby dyskutowac o smierci pewnie musi mi umrzec matka. Logika lewakow :D
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  4 sierpnia 2018
CzarnyRap
CzarnyRap: Mam wszyscy mają Mambę mam i Ja

Takie gadanie to wiesz. Udowodnij. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Skad wiesz ze polowa ? Sama generalizujesz. Typowa lewacka gadka. Jak cos mi sie nie podoba to musialem spotkac te zla albo pochodze z patologiczmej rodziny albo nie mam rodzicow itp. Typowe. Zeby dyskutowac o smierci pewnie musi mi umrzec matka. Logika lewakow :D

Akurat ja to rzucałam ogolnikowo.
Jesteś niemożliwy. Raczej chodzi mi o to, że jakieś wnioski to ja wyciągam na bazie swojego doświadczenia. Skoro Twoje poglądy bazują się jedynie na gdybaniu i pokazywaniem palcem w niebo to nie ma o czym dyskutować. Rzucasz się od razu do ataku jak na wyprzedaży mięsa w biedronce. Ta nienawiść do moderatorów nie daje Ci zdrowo myśleć i mieć normalne podejście plus dystans.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
AnusToKupa
AnusToKupa
  4 sierpnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: CzarnyRap: Mam wszyscy mają Mambę mam i Ja Takie gadanie to wiesz. Udowodnij. AnusToKupa: Skad wiesz ze polowa ? Sama generalizujesz. Typowa lewacka gadka. Jak cos mi sie nie podoba to musialem spotkac te zla albo pochodze z patologiczmej rodziny albo nie mam rodzicow itp. Typowe. Zeby dyskutowac o smierci pewnie musi mi umrzec matka. Logika lewakow :D Akurat ja to rzucałam ogolnikowo. Jesteś niemożliwy. Raczej chodzi mi o to, że jakieś wnioski to ja wyciągam na bazie swojego doświadczenia. Skoro Twoje poglądy bazują się jedynie na gdybaniu i pokazywaniem palcem w niebo to nie ma o czym dyskutować. Rzucasz się od razu do ataku jak na wyprzedaży mięsa w biedronce. Ta nienawiść do moderatorów nie daje Ci zdrowo myśleć i mieć normalne podejście plus dystans.

Nie zapomnij wspomniec o matce pijaczce :D
jak smiem cos krytykowac!!. Wybacz ze zniszczylem Twoj swiatopoglad.
Nie. Ja nie widze takich dziewczyn wokol :D. Przeciez trzeba byc z kazda z nich zeby mozna bylo wyrazic swoja opinie :D
Nie mam problemu z modami tylko z idiotami ktrym daje sie wladze godna ich malutkiego "ja" a ktorzy czuja sie teraz wazni.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  4 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zapomnij wspomniec o matce pijaczce :D jak smiem cos krytykowac!!. Wybacz ze zniszczylem Twoj swiatopoglad.

Jednak jesteś zabawny. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie. Ja nie widze takich dziewczyn wokol :D. Przeciez trzeba byc z kazda z nich zeby mozna bylo wyrazic swoja opinie :D

Czyli oceniasz po "słuchach" i "na oko". Dobrze wiesz, że nie spróbując dania nie masz możliwości trafnie go ocenić. To też jest irytujace, że ocenia się teraz kobiety jako różowe paski i ich śmieszną logikę. Nie jestem feministka, ale nie widzę wokół siebie takich okazów.
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko z idiotami ktrym daje sie wladze godna ich malutkiego "ja" a ktorzy czuja sie teraz wazni.
Uuuuuuu ktoś tu próbuje wjechać mi na ambicje. Dobrze, że mam dystans do siebie. :D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  5 sierpnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Sztuczne zaplodnienie? No i domy dziecka az sie prosza o rodzicow.


Mało to dawców spermy ja i obie bym.... XD
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  5 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mało to dawców spermy

Dalej nie czytam, do tej pory sie zgadzam. :D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.