CzarnyRap
Posty: 30 (po ~141 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 49
CzarnyRap
  2 sierpnia 2018 (pierwszy post)

Proszę mi powiedzieć czemu Kobiety mówią, że Faceci myślą tylko o jednym.?

Czarny

CzarnyRap
Posty: 30 (po ~141 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 49
CzarnyRap
  2 sierpnia 2018

Bo tak co przeglądam profil albo są cycki na wierzchu, tyłki lub inne pozycję i później się dziwić, że faceci chcą tylko seksu. Ok rozumiem, że to jest miłe dla oka ale trzeba mieć ograniczenia. Zapraszam wszystkich do rozmowy :)

Czarny

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  2 sierpnia 2018
https://fotka.com/forum/hydepark/15772352,Laska_exponujace_wdz/30

Walkowane juz bylo setki razy. :D
Rozni sa ludzie i nie mozemy generalizowac pod wzgledem plci. Tak samo jak kazda kobieta ma swoje powody na dodawanie takich zdjec.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
CzarnyRap
Posty: 30 (po ~141 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 49
CzarnyRap
  2 sierpnia 2018

Wczorajsza już nie bądź taka najmądrzejsza :P Wiem, że był ten temat, ale to było pod wpływem emocji :P No to jest przykre, że Wy Kobiety tak się zachowujecie, bo nie dziwić się, że faceci nie mają szacunku, jak widzą coś takiego :)

Czarny

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  2 sierpnia 2018
CzarnyRap
CzarnyRap: że Faceci myślą tylko o jednym.?

O zimnym piwku meczyku i wypadach z kolegami oraz o sporcie i szybkich samochodach ? :ziober2: O czymś zapomniałem :woot:
CzarnyRap
CzarnyRap: Bo tak co przeglądam profil albo są cycki na wierzchu, tyłki lub inne pozycję i później się dziwić, że faceci chcą tylko seksu. Ok rozumiem, że to jest miłe dla oka ale trzeba mieć ograniczenia. Zapraszam wszystkich do rozmowy :)

No są i takie w swetrach gdzie facet musi się wysilić i uruchomić fantazję ba wyobraźnię też :ziober2:
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  2 sierpnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
CzarnyRap
CzarnyRap: o to jest przykre, że Wy Kobiety tak się zachowujecie, bo nie dziwić się, że faceci nie mają szacunku, jak widzą coś takiego :)

A jak facet z gołą klatą chodzi latem to co kobiety mają powiedzieć i to z gołymi sutami :ziober2:
Dajmy na przykład taką dziką afrykę i jakieś plemię gdzie kobiety nie noszą bluzek ani staników tylko jak je pan Bóg stworzył i tam jakoś nikt tym się nie jara chyba :D... ciekawe czy w Polsce by to przeszło :d83dde01
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 sierpnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: No są i takie w swetrach gdzie facet musi się wysilić i uruchomić fantazję ba wyobraźnię też


Musial, no musial! :ziober2:
Chyba Ci wysle ten sweterek jak tak Ci przypadl do gustu!
CzarnyRap
CzarnyRap: Wy Kobiety tak się zachowujecie

Czemu mnie wrzucasz do tego wora? Generalizujesz w danym momencie pod wplywem emocji.
Mam inne spodoby aby przyciagnac uwage, np. sweterek :D.
Konto usunięte
Konto usunięte: O zimnym piwku meczyku i wypadach z kolegami

Ci mlodzi niestety maja inne potrzeby niz emeryci. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
CzarnyRap
Posty: 30 (po ~141 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 49
CzarnyRap
  3 sierpnia 2018

Nie prawda po prostu źle Pani to zrozumiała. Nie obrażam nikogo nie chce tego robić.A Pan GNEBICIEL niech się Kobiety cieszą, że tu na górze, a nie na dole nago :) No tu jest Polska nie Afryka więc drzwi się zamyka :P

Czarny

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  3 sierpnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Musial, no musial! Chyba Ci wysle ten sweterek jak tak Ci przypadl do gustu.

Wpadnij osobiscie wtedy z miłą chęcią go z ciebie .... i zyli d...o i szcześliwie xD
Za tego emeryta powinnas dostac karnego ...całusa ? XD
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 sierpnia 2018
CzarnyRap
CzarnyRap: Nie prawda po prostu źle Pani to zrozumiała. Nie obrażam nikogo nie chce tego robić.

Alez ja nie mowie o zadnym obrazaniu Bron Boze. Ja jedynie mowie o uogolnianiu. :)
Rozne sa kobiety, a mnie dolaczasz to tych rozneglizowanych :D.
Konto usunięte
Konto usunięte: Wpadnij osobiscie wtedy z miłą chęcią go z ciebie .... i zyli d...o i szcześliwie xD Za tego emeryta powinnas dostac karnego ...całusa ? XD

Kolejny z Lublina :/. Za drogie paliwo mamy na tak odlegle podroze aby Ci w ucho dac. :ziober2:
Mowisz, ze z emerytem trafiony i zatopiony? :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
CzarnyRap
Posty: 30 (po ~141 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 49
CzarnyRap
  3 sierpnia 2018

Też mówię ogólnie :) nie jesteś w tym jednym worku :) chyba że się Pani rozbierze :-P

Czarny

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 sierpnia 2018
CzarnyRap
CzarnyRap: Też mówię ogólnie :) nie jesteś w tym jednym worku :) chyba że się Pani rozbierze :-P

Nie, dziękuję! ;D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
CzarnyRap
Posty: 30 (po ~141 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 49
CzarnyRap
  3 sierpnia 2018

Pani Wczorajsza Pani gustuje w Kobietach czy ja mam zwidy? :D

Czarny

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  3 sierpnia 2018
CzarnyRap
CzarnyRap: Proszę mi powiedzieć czemu Kobiety mówią, że Faceci myślą tylko o jednym.?

Znowu ten temat...... xd

Tak, mozemy generalizowac bo kazda plec ma pewne cechy ktore odnosza sie do reszty. Tylko lewactwo mysli ze jest inaczej.
A o czym ja mam myslec kiedy typiara wystawia cyce dupe czy otwiera gebe i wywala jezyk jakby chciala polizac wszystkie lody tego swiata.
Powtorze po raz pie rdylionowy: traktujcie ludzi tak jak na to zasluguja. Najlepsza jest hipokryzja jaka z tego bije: żal dupy ze faceci chca tylko seksu ale wszedzie naokolo dupa i cycki. Dla mnie wyglada to tak jakby kobiety nie mialy nic innego do zaoferowania. Niestety czesto tak jest.
CzarnyRap
Posty: 30 (po ~141 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 49
CzarnyRap
  3 sierpnia 2018

Zgodzę się z Tobą BekaZciebieModzie w tym, co napisałeś. Kobiety i tak zrzucają winę na mężczyzn :P

Czarny

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.