TerminalHead
TerminalHead
  17 czerwca 2018 (pierwszy post)

Tak wygląda facet



DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  26 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardziej ciekawi mnie jakimi Ci mężczyźni są osobami i jak wyglądają na co dzień. Ile tu fotoszopa a ile mimiki.

W prawdzie nie znam modeli ale poznałem modelki. Nie żadne topowe ale po prostu profesjonalne: fotomodelkę (do 170 cm) i nieco więcej. Takie jest rozgraniczenia bo jak niska to nie biega po wybiegach a jedynie pozuje.

Przyznaję, że miałem wiele uprzedzeń wcześniej, za które się bardzo wstydziłem przed samym sobą, po ich poznaniu. Są to normalne osoby z charakterem większym lub mniejszym. Mające wiele dylematów typu brać sesje w bieliźnie, nago czy nie brać, wyjeżdżać czy szukać w okolicy, rodzić dzieci czy robić karierę. Akurat rodzenia zabrania kontrakt więc trzeba się pilnować nie tylko pod względem diety.

Co do mimiki to robią to profesjonalnie. Wiedzą kiedy się ustawić i jak. Reszta to żywioł.

Jeśli chodzi o wygląd to kobiety całkiem ładne, wyglądające jeszcze dość naturalnie acz zdaje się to być osiągnięte za sprawą dobrego make-up. (Połowa zadbanych kobiet mogłaby tak wyglądać). W mojej surowej ocenie 4,5 do 5 w szkolnej skali ocen. Ale na wizytówce z jej wizerunkiem wydrukowanej w full colorze wygląda już jak przysłowiowy milion dolarów lub 6/6. A zatem to sprawka Fotoshopa.

Co do mężczyzn jestem przekonany, że są to normalni faceci, którzy na co dzień nie golą nóg. Ale dla dobra kontraktu lub gdyby wymagał tego zleceniodawca, po krótkim namyśle zgoliliby.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  28 czerwca 2018

Temat rzeka, ile kobiet tyle preferencji....

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  28 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat rzeka, ile kobiet tyle preferencji....


wiadomo wyobraznia to jedno, rzeczywistosc to drugie
w relacjach czesto przydaje sie kompromis
kolorowy111
kolorowy111
  30 czerwca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Facet zyjacy z pokazywania ciala to kobieta


Zapewne nie wiesz że żeby być kulturystą to trzeba miec odpowiedni charakter i poziom testosteronu co kobiecościa nie ma nic wspólnego
Serenity89
Serenity89
  30 czerwca 2018

jak cudownie kiedy faceci tworza fałszywe profile ja sie pytam po co jestescie na smeet fotce skoro uwielbiacie i macie zamilowanie do klamstwa tutaj nikogo nie szukacie tylko klamiecie tylko to potraficie zrobic ukrasc zdjecie jakiegos faceta podszyc sie pod niego i udawac kogos innego zal mi was oszusci i klamcy tak bardzo sie wstydzicie swojego wygladu i wieku kompletna paranoja

Dzingaje1
Dzingaje1
  30 czerwca 2018

Widziałem kiedyś takiego w rowie melioracyjnym , tylko tą samą wydzieloną oblepiło mu uszy😁.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.