RadUK
RadUK
  15 czerwca 2018 (pierwszy post)

Dziś byłem na pogrzebie. Pogrzeb szefa.
Oglądaliśmy ludzi. Jak, i w co ubrani. Byliśmy w szoku. Osobiście czułem się jak na rewii mody, lub castingu do burdelu.
No ludzie, pogrzeb... A większość planktonu, cyc i dupa na wierzchu.
Co chwilę było słychać śmichy od różowej sardynki, czy innej żòłtej kretynki. Często słyszę, iż tzw. kobiety domagają się szacunku.
Ale na jakiej podstawie? To nie mòj pierwszy pogrzeb, gdzie widziałem czyste kurestwo, jeżeli chodzi o strój....

MariuszMariu
MariuszMariu
  17 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiepskie to Mariuszku, sądziłem że stać Cię na bardziej konstruktywne wywody,ale z drugiej strony czego sie spodziewać po kimś kto patrzy na drugiego człowieka poprzez pryzmat innych . Taki trochę obraz w krzywym zwierciadle ,ale lata swoje masz ,pijany nie jesteś także z pewnością wiesz co mówisz .


Jak piszesz takie komenty jak tamten to masz taką reputacje.
ASZABENE
ASZABENE
  17 czerwca 2018

Aż nie chce mi się myśleć czyja chora wyobraźnia cię stworzyła. A co powiesz o swojej reputacji ,jest ona odzwierciedleniem Twojego jestestwa ,a może kogoś kim nie jesteś ,a próbujesz być . A może jedno i drugie z domieszką trzeciego całkiem mrocznego czynnika .

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  17 czerwca 2018

Czasy się zmieniają i trzeba z tym się liczyć. Dla mnie niedopuszczalnym jest czarny strój kobiet na weselach, a teraz co druga panna ubiera czarną kieckę i nic z tym nie poradzisz. To nie kolor ubrań ma świadczyć o szacunku względem drugiej osoby. Sam fakt, że przyszły się liczy. Ty z taką surową postawą gdybyś zajmował się tym czym powinieneś na pogrzebie, nie miał byś teraz tak nieistotnych problemów. Mniej oceniania obcych ludzi życzę, a doszukiwania się w sobie i udoskonalenia swoich wad życzę.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  17 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: W świecie duchowym nie ma zainteresowania płcią przeciwną, myślę ze bardzo mocno się rozczarujesz.

Nie uważasz się zapewne za znawcę życia pozagrobowego bo przecież skąd byś miał wiedzieć jak to jest i co kto będzie czuł skoro nie przeżyłeś tego tak więc twoje gdybanie i moje jest jak najbardziej realne tak więc bez znaczenia na obecną chwilę jest to jak kto sobie wyobraża życie po śmierci. Temat tyczy się moralności która dla jednych jest nie zmienna a inni interpretują ją na swój sposób.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  17 czerwca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ty z taką surową postawą gdybyś zajmował się tym czym powinieneś na pogrzebie, nie miał byś teraz tak nieistotnych problemów

czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal... złości się sam na siebie że jego powaga i szczery lub mniej szczery smutek koliduje z rozproszeniem skąpo ubranych kobiet... Co dopiero biedni muzułmanie mają czuć jak przybyli do Liberalnej części Europy gdzie kobiety chodzą prawie nagie a w ich kraju ubrane w burki kobiety nie działały na ich wyobraźnię tak bardzo jak w Europie.... to dopiero musi być problem z którym sobie nie radzą i dopuszczają się zbrodni na tle wiadomego pochodzenia w stosunku do Europejek.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  17 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Co dopiero biedni muzułmanie mają czuć jak przybyli do Liberalnej części Europy gdzie kobiety chodzą prawie nagie a w ich kraju ubrane w burki kobiety nie działały na ich wyobraźnię tak bardzo jak w Europie.... to dopiero musi być problem z którym sobie nie radzą i dopuszczają się zbrodni na tle wiadomego pochodzenia w stosunku do Europejek.

Akurat ich mi nie jest żal. Ponoć mężczyźni potrafią panować nad podnieceniem i jest to kwestia "mózgu". Skoro ich wiara/kultura wymaga tego aby kobiece ciało było ukryte pid szatami to przyjeżdżając do Europy niech się nie gapią na obce kobiety jak na zwierzęta w cyrku.
Konto usunięte
Konto usunięte: złości się sam na siebie że jego powaga i szczery lub mniej szczery smutek koliduje z rozproszeniem skąpo ubranych kobiet..

Możliwe. Widocznie aż tak bardzo nie szanował swojego ex szefa.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
RadUK
RadUK
  17 czerwca 2018

Mam, i miałem szacunek dla szefa. Na pogrzebie zjawiłem się przed czasem.
Cóż kobieta będzie broniła głupoty drugiej kobiety.
Over.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  17 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż kobieta będzie broniła głupoty drugiej kobiety. Over.

Jeszcze bardziej generalizujesz niż ja. Nie mam w zwyczaju bronić obcych mi osób bez względu na płeć. Po prostu mam inne podejście do życia i średnio mnie interesuje styl/zachowanie/ubiór obcych mi osób w jakimś miejscu publicznym. Jeśli przyszłam na pogrzeb to na pogrzeb, a nie zaglądać który facet jak jest ubrany.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  17 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pogrzebie zjawiłem się przed czasem.

NIe wiem czy dla tego że autobus akurat tak miałeś czy rzeczywiście z szacunku a może po to aby wszyscy widzieli że jesteś byłeś na pogrzebie szefa jeśli go szanowałeś i był dobrym szefem to dobrze że w ogóle byłeś i oby to tylko z tego powodu byleś na pogrzebie a nie dla tego że ktoś sprawdzał listę obecności. Bo wiadomo jak to czasem bywa w świecie gdzie ludzie walczą jak szczury o stołki.
A tak poza tym to myślę że jak byś miał swoją kobietę bo wnioskuję że nie masz to byś z nią przyjechał i może inne kobiety by cię nie rozpraszały.
Tak czy siak jednak zapamiętasz ten pogrzeb.

Osobiście nie lubię pogrzebów nawet na mój bym nie poszedł ale niestety zaniosą mnie tam na siłę :/
MariuszMariu
MariuszMariu
  18 czerwca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Akurat ich mi nie jest żal. Ponoć mężczyźni potrafią panować nad podnieceniem i jest to kwestia "mózgu". .


Nie wiem czy to kwestia mózgu bo ci nie uduchowieni mają olbrzymie problemy z tym panowaniem. Przecież to ludzie nie religijni akceptują seks poza/przed małżeński a nie religijni.

Konto usunięte
Konto usunięte: MariuszMariu: W świecie duchowym nie ma zainteresowania płcią przeciwną, myślę ze bardzo mocno się rozczarujesz. Nie uważasz się zapewne za znawcę życia pozagrobowego bo przecież skąd byś miał wiedzieć jak to jest i co kto będzie czuł skoro nie przeżyłeś tego tak więc twoje gdybanie i moje jest jak najbardziej realne tak więc bez znaczenia na obecną chwilę jest to jak kto sobie wyobraża życie po śmierci. Temat tyczy się moralności która dla jednych jest nie zmienna a inni interpretują ją na swój sposób.


Nie wiesz co mówi Biblia o życiu po smierci, fizyka kwantowa ani objawienia, wiec zastanów sie kto tu gdyba....
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  18 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Nie wiesz co mówi Biblia o życiu po smierci, fizyka kwantowa ani objawienia, wiec zastanów sie kto tu gdyba....

Biblia Koran Pismo Święte nic nas nie uchroni od śmierci a co będzie potem to jedna wielka zagadka.... Nie będę tracił czasu na zamartwianie się śmiercią. a tym bardziej tym czy coś jest czy nie ma po życiu.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  18 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Nie wiem czy to kwestia mózgu bo ci nie uduchowieni mają olbrzymie problemy z tym panowaniem. Przecież to ludzie nie religijni akceptują seks poza/przed małżeński a nie religijni.

Nie wciągaj religii tam gdzie nie ma takiej potrzeby.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
MariuszMariu
MariuszMariu
  18 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Biblia Koran Pismo Święte nic nas nie uchroni od śmierci a co będzie potem to jedna wielka zagadka.... Nie będę tracił czasu na zamartwianie się śmiercią. a tym bardziej tym czy coś jest czy nie ma po życiu.


No dla Pana to zagadka bo Pan nie wie wielu rzeczy i nawet nie chce wiedzieć. Biblia i Pismo Sw. to, to samo jej rolą jest ochrona nas prze śmiercią ale duchową.

Konto usunięte
Konto usunięte: MariuszMariu: Nie wiem czy to kwestia mózgu bo ci nie uduchowieni mają olbrzymie problemy z tym panowaniem. Przecież to ludzie nie religijni akceptują seks poza/przed małżeński a nie religijni. Nie wciągaj religii tam gdzie nie ma takiej potrzeby.


No jest potrzeba bo mistrzami panowania nad popędami pod każdą postacią to są ludzie uduchowieni a nie ateisci
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  19 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Biblia i Pismo Sw. to, to samo jej rolą jest ochrona nas prze śmiercią ale duchową.

Dziękuję że mi to wyjaśniłeś dobry człowieku :)
Idź z Bogiem i nie grzesz więcej.
kolorowy111
kolorowy111
  19 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję że mi to wyjaśniłeś dobry człowieku :) Idź z Bogiem i nie grzesz więcej.


Pytanie, czy Ciebie to w ogóle interesuje?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.