RadUK
RadUK
  15 czerwca 2018 (pierwszy post)

Dziś byłem na pogrzebie. Pogrzeb szefa.
Oglądaliśmy ludzi. Jak, i w co ubrani. Byliśmy w szoku. Osobiście czułem się jak na rewii mody, lub castingu do burdelu.
No ludzie, pogrzeb... A większość planktonu, cyc i dupa na wierzchu.
Co chwilę było słychać śmichy od różowej sardynki, czy innej żòłtej kretynki. Często słyszę, iż tzw. kobiety domagają się szacunku.
Ale na jakiej podstawie? To nie mòj pierwszy pogrzeb, gdzie widziałem czyste kurestwo, jeżeli chodzi o strój....

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: . A większość planktonu, cyc i dupa na wierzchu.


Może szef za życia za życzył sobie taki ubiór pań na swoim pogrzebie.

A tak poważnie to już nikt nie patrzy na to co jest: wesele/pogrzeb itp ubierają się teraz tak jak danej osobie to pasuje, pamiętam wesele brata kuzynki chłopak przyszedł na wesele w dresie i w butach halowych ale cóż nie wygonisz go z wesela tak jak i bliscy zmarłego nie wygonią te panie z pogrzebu.
HardStyled83ddd0a
Moderator
ASZABENE
ASZABENE
  15 czerwca 2018

Podstawowe pytanie jakie należałoby zadać ,to czym dla nas stał się Kościół jako instytucja ? Co drugi zagorzaly ateista, a reszta wierzaca niepraktykujaca ,Plus kilka mocherow sponsorujacych ojca wszech ojców .

RadUK
RadUK
  15 czerwca 2018

Chodzi o szacunek dla drugiej osoby. Ceremonia była w krematorium. Kobieta ksiądz.
Jeżeli idziesz na rozmowę o pracę, zwracasz uwagę na stròj. Potencjalny pracodawca także.

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  16 czerwca 2018

Dla tego nie chodzę do kościoła ... PS jak umrę to raczej będę miał głęboko w poważaniu to jak kto się ubierze na mój pogrzeb :D Jako duch miło będzie popatrzeć jeszcze raz na jakieś fajne lachonki a nie smutne twarze bliskich :D Śmierć to nieunikniony etap każdego bez wyjątku życia czy nam się to podoba czy nie wszystkich zjedzą robaki albo obrócą się w proch. Co do szacunku to raczej tak się zastanawiając mało która laska specjalnie kupuje i trzyma w szafie ciuchy na pogrzeb. No ale wiadomo skromność nie zaszkodzi.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  16 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliśmy ludzi. Jak, i w co ubrani. Byliśmy w szoku. Osobiście czułem się jak na rewii mody, lub castingu do burdelu.

A trzeba było się skupić na modlitwie za zmarłego, a nie dupy oglądać.
CuteNinja
CuteNinja
  16 czerwca 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: A trzeba było się skupić na modlitwie za zmarłego, a nie dupy oglądać.

Jedyne słuszne podsumowanie tego wątku.
RadUK
RadUK
  16 czerwca 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: A trzeba było się skupić na modlitwie za zmarłego, a nie dupy oglądać.


Na pogrzebie tylko się modlisz?
Idąc gdziekolwiek z żoną, tylko na Nia patrzysz?
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyne słuszne podsumowanie tego wątku.

Napisała, co wiedziała.
RadUK
RadUK
  16 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla tego nie chodzę do kościoła ... PS jak umrę to raczej będę miał głęboko w poważaniu to jak kto się ubierze na mój pogrzeb :D Jako duch miło będzie popatrzeć jeszcze raz na jakieś fajne lachonki a nie smutne twarze bliskich :D Śmierć to nieunikniony etap każdego bez wyjątku życia czy nam się to podoba czy nie wszystkich zjedzą robaki albo obrócą się w proch. Co do szacunku to raczej tak się zastanawiając mało która laska specjalnie kupuje i trzyma w szafie ciuchy na pogrzeb. No ale wiadomo skromność nie zaszkodzi.

Tu już nawet nie chodzi o zmarłego., a o rodzinę.
MariuszMariu
MariuszMariu
  17 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Podstawowe pytanie jakie należałoby zadać ,to czym dla nas stał się Kościół jako instytucja ? Co drugi zagorzaly ateista, a reszta wierzaca niepraktykujaca ,Plus kilka mocherow sponsorujacych ojca wszech ojców .


Biorąc pod uwagę Twoją reputacje to komentarza się nie dziwie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla tego nie chodzę do kościoła ... PS jak umrę to raczej będę miał głęboko w poważaniu to jak kto się ubierze na mój pogrzeb :D Jako duch miło będzie popatrzeć jeszcze raz na jakieś fajne lachonki a nie smutne twarze bliskich :D Śmierć to nieunikniony etap każdego bez wyjątku życia czy nam się to podoba czy nie wszystkich zjedzą robaki albo obrócą się w proch. Co do szacunku to raczej tak się zastanawiając mało która laska specjalnie kupuje i trzyma w szafie ciuchy na pogrzeb. No ale wiadomo skromność nie zaszkodzi.


Biorąc pod uwage Twoje podejście do smierci i KK,to można stwierdzic że nieźle pogubiony jesteś. Po za tym Twoja wiedza o życiu duchowym jest skandaliczna skoro myslisz że "Jako duch miło będzie popatrzeć jeszcze raz na jakieś fajne lachonki". W świecie duchowym nie ma zainteresowania płcią przeciwną, myślę ze bardzo mocno się rozczarujesz.
ASZABENE
ASZABENE
  17 czerwca 2018

Kiepskie to Mariuszku, sądziłem że stać Cię na bardziej konstruktywne wywody,ale z drugiej strony czego sie spodziewać po kimś kto patrzy na drugiego człowieka poprzez pryzmat innych . Taki trochę obraz w krzywym zwierciadle ,ale lata swoje masz ,pijany nie jesteś także z pewnością wiesz co mówisz .

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  17 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziś byłem na pogrzebie

nostalgiczna "impra"

Konto usunięte
Konto usunięte: Pogrzeb szefa.

premia "pagibła" a i podwyżki nie "budiet", to smutne

Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaliśmy ludzi. Jak, i w co ubrani. Byliśmy w szoku. Osobiście czułem się jak na rewii mody, lub castingu do burdelu.

poszedłeś z pamięci dla szefa, czy dla obrobienia tyłków mniej lubianym znajomym?

Konto usunięte
Konto usunięte: No ludzie, pogrzeb...

to już wiemy

Konto usunięte
Konto usunięte: A większość planktonu, cyc i dupa na wierzchu.

aż glonojadom ślina ciekła z pyska

Konto usunięte
Konto usunięte: Co chwilę było słychać śmichy od różowej sardynki, czy innej żòłtej kretynki.

nie mogłeś zareagować sardynie? poszedłeś w grupie, mogłeś liczyć na wsparcie

Konto usunięte
Konto usunięte: Często słyszę, iż tzw. kobiety domagają się szacunku.

a ty jako tzw.mężczyzna jesteś temu przeciwny?

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale na jakiej podstawie?

może na takiej samej, na jakiej ty oczekujesz szacunku

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie mòj pierwszy pogrzeb, gdzie widziałem czyste kurestwo, jeżeli chodzi o strój....

a ja dotąd myślałam, że to postawa, a nie strój i wygląd klasyfikują człowieka (Jaga, patrz i ucz się)

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie mòj pierwszy pogrzeb

omg, umiesz zmartwychwstawać?
zdradzę ci "sekhet", masz tu "konkuhencję" (Lodziu, pozdrawiamy)

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  17 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi o szacunek dla drugiej osoby.

wory pokutne byłyby jak najbardziej wskazane

Konto usunięte
Konto usunięte: Ceremonia była w krematorium.

no to chyba zrozumiałe, dlaczego wspomniane p/ciebie dupy i cyce były na wierzchu, gorrrąco było

Konto usunięte
Konto usunięte: Kobieta ksiądz.

idzie ku lepszemu

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli idziesz na rozmowę o pracę, zwracasz uwagę na stròj. Potencjalny pracodawca także

zawsze w takiej sytuacji polecam wory pokutne

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  17 czerwca 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: A trzeba było się skupić na modlitwie za zmarłego, a nie dupy oglądać.

ty nic nie rozumiesz, modlitwy go nudziły, a dupy wprost przeciwnie

a poza tym nie byłoby tematu na Forum, Mruczek, nie bądź "zazdrozzzny"

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  17 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pogrzebie tylko się modlisz?

e tam, strata czasu, należy zrobić rozeznanie w terenie i spróbować wyhaczyć jakiś nowy towar

Konto usunięte
Konto usunięte: Idąc gdziekolwiek z żoną, tylko na Nia patrzysz?

nie, powinien patrzeć na ewentualnych konkurentów żeby wiedzieć komu ma powybijać zęby

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.