petorik
petorik
  3 maja 2018 (pierwszy post)

co sądzicie o opalaniu topless w pl, czy jest to mozliwe, czy gorzące

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  24 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: No nic dziwnego że ci bana dali


hmm ciekawy punkt widzenia. jak rozumiem ty na widok wyeksponowanych piersi zamykasz oczy i z krzykiem uciekasz?

btw. niestety nie jestem w stanie odpowiedziec ci w innym poscie, o laskach eksponujacych wdzieki, bo jej autora raczyla byla mnie dodac do swojej czarnej listy uniemozliwiajac wypowiedzi w jej watku.

dobraliscie sie jak w korcu maku. niebanalnaona ma problem z facetami, a ty z kobietami.
RedRiding1978
RedRiding1978
  24 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: SamiecGamma: dla mnie spoko,czemu nieNo nic dziwnego że ci bana dali


Czytając twoje wypowiedzi nt temat przypomina mi się pewien kawał. Za długi by spisać go w całości, więc ograniczę się tylko do puenty, a brzmi ona tak....

Ku woli swawoli niech małżonek pier...li i nie robi z piczki kapliczki, bo to jest po,a to a to do tego...

Jprdl ty trzymałeś kiedykolwiek kobietę chociaż za rękę?!
RedRiding1978
RedRiding1978
  24 czerwca 2018

Sw oburzenie "księdza i zakonnicy" Może powinniście zmienić portal?!

RedRiding1978
RedRiding1978
  24 czerwca 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: polemizowałabym, można to podpiąć pod tzw.publiczne dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku


Jadźka od razu podpina wszystko pod paragraf. A gdzie tutaj ktoś napisał ze masz z gołą d**ą po ulicy biegać? Większość wypowiedziała się za, ale w ustronnym, lub wyznaczonym i odpowiednia oznaczonym do tego miejscu
kolorowy111
kolorowy111
  24 czerwca 2018
leon28
leon28: hmm ciekawy punkt widzenia. jak rozumiem ty na widok wyeksponowanych piersi zamykasz oczy i z krzykiem uciekasz? btw. niestety nie jestem w stanie odpowiedziec ci w innym poscie, o laskach eksponujacych wdzieki, bo jej autora raczyla byla mnie dodac do swojej czarnej listy uniemozliwiajac wypowiedzi w jej watku. dobraliscie sie jak w korcu maku. niebanalnaona ma problem z facetami, a ty z kobietami.


Ja mam problem z ludzką głupotą a Pan ma skłonnosci do pisania głupot na mnie i nie czytania tego co pisze
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  25 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam problem z ludzką głupotą a Pan ma skłonnosci do pisania głupot na mnie i nie czytania tego co pisze


sry, jesli cie urazilem, nie traktuj tego indywidualnie, pisze per ty, ale mam na mysli ogol.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  26 czerwca 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: do "khopki" domniemywam,

Dobrze dedukujesz.
BabaxJaga
BabaxJaga: mocno owłosione, a i zarost na licu twym "ślachetnym" ciemną smugę ostawia


Czyli jednak podglądałaś.

Opalam się w swetrze a kobietę przeciwnie, bez.

Konto usunięte
Konto usunięte: No nic dziwnego że ci bana dali


LOL

BabaxJaga
BabaxJaga: jakiś ty Rychu łaskawy, z jakim gestem pańskim

To nie gest czy łaskawość. Oceniam że pani owa przyszła i zapłaciwszy za bilet i nikomu się nie chcąc wyrządzić krzywdy spoczęła w miejscu wyznaczonym do zażywania kąpieli, także słonecznych. Ale jej sterczące części ciała niczym dwa nagie miecze na polu Grunwaldu rozsierdziły Janusza, który uznał je za obrazę. Pewnie zarządał ich usunięcia i tak się zaczęła ta afera. To tyle uzasadnienia.

BabaxJaga
BabaxJaga: niemiła księdzu ofiara?

Dobrze przyjmę i co łaska.

BabaxJaga
BabaxJaga: Rychu nie pitol o tym kłuciu, bo wy podobno lubicie te kłujące, a nie płaskie


Kłujące dotykiem tak ale wyglądem nie :ninja:
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
RedRiding1978
RedRiding1978
  26 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam problem z ludzką głupotą a Pan ma skłonnosci do pisania głupot


Miałam "nieszczęście" poznać człowieka tak mądrego, którego zastępcą - podczas jego nieobecności - mógł być tylko Pan Bóg :) Do przemyślenia.... Dobranoc.
Wrednielec
Wrednielec
  29 czerwca 2018

Fajnie gdyby była taka plaża ale wstęp tylko dla osób w przedziale wiekowym od 23 do 35 lat 😂

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  29 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie gdyby była taka plaża ale wstęp tylko dla osób w przedziale wiekowym od 23 do 35 lat 😂


ja poszedlbym dalej i proponuje wejscie dla kobiet tylko o wymiarach 96 - 60 - 90.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  29 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: w przedziale wiekowym od 23

Dlaczego akurat od 23 a nie jak wszędzie dla dorosłych od 21?

Konto usunięte
Konto usunięte: ja poszedlbym dalej i proponuje wejscie dla kobiet tylko o wymiarach 96 - 60 - 90

Wyczuwam jakiś podstęp ze strony Wrednielec, ale pożyjemy, zobaczymy.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.